Wiadomości z tagiem SMS  RSS
Biedronka ufunduje Ci zakupy

15.10.2021 15:41

Biedronka ufunduje Ci zakupy
Ogłoszenia o takiej lub merytorycznie zbliżonej treści trafiają do Polaków. To oszustwo – alarmuje zespół CyberRescue. 
Biedronka jako marka niezwykle w Polsce popularna siłą rzeczy regularnie musi zmagać się z oszustwami wykorzystującymi jej wizerunek. Nie inaczej jest tym razem, a wabikiem raz jeszcze stają się rzekome bony. Sam przekręt jednak nieznacznie ewoluował.
Jak czytamy w najnowszym raporcie CyberRescue, ogłoszenia o rzekomych darmowych bonach na kwotę 500 zł można znaleźć m.in. w mediach społecznościowych, czyli standardowo. Tym, co stanowi pewną nowość, jest dalszy etap kantu. Podczas gdy zazwyczaj w ten sposób tylko kradziono dane, w nowym wcieleniu fałszywy formularz zgłoszenia do promocji jest zarazem zgodą na świadczenie usługi Premium SMS. Drogiej usługi, dodajmy.

Nie promocja, a kilkaset złotych w plecy


Ofiara, podając swoje dane i zaznaczając checkbox, w istocie rzeczy zamawia pakiet płatnych SMS-ów, rozliczanych po stawce równej nawet 30,75 zł za pojedynczą wiadomość. CyberRescue dodaje, że przestępcy nieszczególnie się miarkują i mogą nabić rachunek rzędu kilkuset złotych.
Ponadto, nie zawsze wykorzystują markę Biedronki, choć zazwyczaj tak jest. Niemniej analogicznie mogą trafić się inne popularne sklepy, takie jak Rossmann czy Auchan.
Jak się można przed nimi zabezpieczyć? – zapytacie. Na szczęście w tym akurat przypadku jest to niezwykle łatwe. Wystarczy zablokować u swojego operatora usługi Premium SMS, co zazwyczaj można zrobić albo poprzez infolinię, albo odpowiednim kodem. W takim wypadku, nawet uzyskawszy zgodę na sfałszowanej stronie internetowej, napastnicy nie będą w stanie przysłać Ci żadnej wiadomości.

Źródło: www.telepolis.pl

Rosyjski haker obraził się na Apple, i ma rację

14.10.2021 21:50


Rosyjski haker wściekły na Apple
Trzy dni temu firma Apple wydała nową wersję systemów iOS oraz iPadOS z numerem 15.0.2. Naprawiono w niej dwa exloity zero-day. Gigant nie poinformował o jednej z luk, ani nie uznał rosyjskiego badacza, który ją znalazł.
Najnowsza aktualizacja dla systemów iOS oraz iPadOs przynosi poprawki dla kilku irytujących błędów, o czym pisaliśmy już . Teraz na jaw wychodzi, co jeszcze Apple naprawił i nawet się tym nie pochwalił, ku niezadowoleniu rosyjskiego programisty, który odkrył lukę w mobilnym oprogramowaniu.
iOS 15.0.2 (oraz iPadOS 15.0.2) naprawia dwa exploity zero-day. Pierwszy z nich, oznaczony identyfikatorem CVE-2021-30883, to luka w zabezpieczeniach związana z IOMobileFrameBuffer, która może umożliwić wykonanie kodu arbitrażowego z uprawnieniami jądra. Apple twierdzi, że rozwiązał problem, poprawiając obsługę pamięci urządzeń.
Druga z luk ma nazwę Gamed O-day. Umożliwia ona aplikacjom zainstalowanym z App Store dostęp do danych użytkownika, takich jak adres e-mail Apple ID i pełna nazwa z nim związana, token uwierzytelniania Apple ID, system plików, który z kolei umożliwia dostęp do wiadomości SMS, e-mail, iMessage, komunikatorów stron trzecich oraz interakcji użytkownika z kontaktami, nie ograniczając się do znaczników czasu i załączników.
Co ciekawe, strona opisująca aktualizacje zabezpieczeń mobilnego systemu Apple'a nie wymienia drugiego z powyższych exploitów. Amerykański gigant nie podał także badacza, który znalazł tę lukę. A jest nim Denis Tokariew, rosyjski programista, który już wcześniej znalazł kilka dziur w oprogramowaniu firmy Apple, na przykład w iOS 14.7 oraz iOS 15.0.
Tym razem Apple zamiast uznać odkrycie Tokariewa, kazał mu uznać korespondecję e-mail w sprawie odkrytej luki za poufną. Takie działanie należy uznać za niezwykłe oraz nieetyczne, a także niezgodne z programem Apple Security Bounty.
Jak możemy przeczytać :
Apple oferuje publiczne uznanie tym, którzy prześlą prawidłowe zgłoszenia, i przekaże darowizny w ramach wypłaty nagrody kwalifikującym się organizacjom charytatywnym.
A jednak z jakiegoś powodu Tokariewowi nie przypisuje się jego odkrycia, chociaż dokładnie opisał on odkrytą przez siebie lukę . Czyżby Apple chciał coś ukryć? Traktując w ten sposób odkrywców dziur w oprogramowaniu koncern z Cupertino na pewno zniechęca ich do dzielenia się swoimi znaleziskami, a może nawet pcha ich "na ciemną stronę mocy".
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

T-Mobile: tańsze Xiaomi w Happy Fridays, odbierz do 40% rabatu

14.10.2021 14:21


T-Mobile: tańsze Xiaomi w Happy Fridays, odbierz do 40% rabatu
W najnowszej odsłonie akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje taniej sprzęt Xiaomi. Na wybrane urządzenia tej marki można uzyskać nawet 40% rabatu. Klienci indywidualni T-Mobile mogą skorzystać z prezentu w dniach 15-19 października poprzez aplikację lub SMS.
Xiaomi to nie tylko producent smartfonów, ale także urządzeń smart home, multimedialnych, akcesoriów czy po prostu różnych gadżetów dla entuzjastów technologii.  Takie też urządzenia można dostać taniej, korzystając z dzisiejszej propozycji T-Mobile z okazji Happy Fridays. Magentowy operator proponuje swoim klientom kod zniżkowy na wybrane urządzenia i akcesoria Xiaomi, dzięki któremu będą oni mogli zakupić je nawet o 40% taniej.
 
W ofercie promocyjnej znaleźć można technologiczne rarytasy, takie jak projektor multimedialny Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro, który chętni kupią taniej ze zniżką aż o 1000 zł. Praktycznym sprzętem dla wielu osób może okazać się 27-calowy monitor Xiaomi Mi Desktop 27, przeceniony dla klientów T-Mobile z 899 zł do 749 zł. Dokładną listę pozycji dostępnych w Happy Fridays ze zniżką można znaleźć w tabelce poniżej.
T-Mobile: tańsze Xiaomi w Happy Fridays, odbierz do 40% rabatu

Jak odebrać kod na tańsze Xiaomi w Happy Fridays?


W tej odsłonie Happy Fridays bonus można odebrać od 15 aż do 19 października do końca dnia. Na sam wybór gadżetu klienci otrzymają przy tym kilka dodatkowych dni – rabat mogą zrealizować do 23 października włącznie. 
Prezent dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” – po zalogowaniu na swoje konto użytkownik zostanie przeniesiony na specjalną stronę internetową, gdzie będzie mógł dokonać zakupu wybranego sprzętu. Urządzenia będzie można nabyć także podczas wizyty w salonie Mi Store, gdzie wystarczy podać sprzedawcy kod rabatowy. Można również go otrzymać, wysyłając wiadomość SMS na numer 80800 o treści „HF”.
Promocja obejmuje klientów oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz tych posiadających abonament w T-Mobile (T, T DATA, Rodzina).
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Życzenia na Dzień Nauczyciela 2021. Piękne, krótkie, dla wychowawcy, SMS, Facebook, Whatsapp

13.10.2021 15:45

14 października nauczyciele mają swoje święto. Warto z tej okazji złożyć im wyjątkowe życzenia. Zobacz najlepsze wierszyki. Skorzystaj z naszych...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Orange daje 3 GB Internetu po meczu z Albanią

12.10.2021 23:30


Polska Albania darmowy Internet Orange
Piłkarze naszej reprezentacji znowu wygrali. Tym razem Orange w ramach świętowania daje swoim użytkownikom 3 GB Internetu.
Kilka dni temu nasi piłkarze pokonali San Marino, teraz nadszedł czas na zwycięstwo nad Albanią. Mecz był bardzo emocjonujący, ale niestety albańscy kibice pokazali się z najgorszej strony. Kolejny mecz to też kolejna darmowa paczka Internetu w Orange. Tym razem użytkownicy pomarańczowej sieci dostaną 3 GB danych. Promocja skierowana jest do klientów głosowych usług mobilnych operatora, zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę, a także do użytkowników Orange Flex.
W celu skorzystania z oferty wystarczy wysłać SMS o treści FAIRPLAY pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z taryfą, z jakiej korzysta abonent, maksymalnie może ona sięgnąć 25 groszy. Użytkownicy Orange Flex powinni z kolei wpisać FAIRPLAYw zakładce kody promocyjne.
Pakiet należy aktywować do jutra o 23:13. Jednocześnie Orange zastrzega, że pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu zostaniemy powiadomieni SMS-em. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko na terenie Polski.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Biedronka obiecała darmowe bony. Jest awantura

12.10.2021 19:55

Biedronka obiecywała darmowe bony. Wyszło kiepsko
Sieć, zdaje się, ma problemy z udźwignięciem ciężaru logistycznego akcji. Klienci mieli dostać miłą niespodziankę, a czują się oszukani. 
Zacznijmy od początku. We wrześniu Biedronka ogłosiła, że zamierza rozdać 500 tys. bonów zakupowych o wartości 15 zł każdy. Wymóg? Udział w szkoleniu e-learningowym dotyczącym praw konsumenta i rozwiązanie powiązanego z nim quizu w jednym z czterech terminów: 20 i 28 września, a także 5 i 12 października.

Na początek – kara od UOKiK


Przy czym nie była to do końca dobra wola marketingowców firmy, lecz pokłosie kary. Do rozdania bonów na łączną kwotę 7,5 mln zł Biedronkę zmusił UOKiK, który w prowadzonym od marca 2020 roku postępowaniu stwierdził, że sieć w niedostateczny sposób prezentuje regulaminy swych promocji z darmowymi voucherami przyznawanymi w zamian za wydanie określonej kwoty.
Konkretniej rzecz ujmując, zdaniem urzędu Biedronka publikowała dokumenty z nieakceptowalnym opóźnieniem, nie uznając przy tym składanych przez klientów skarg i zażaleń.  Informacja o zasadach promocji ma dla konsumenta bardzo duże znaczenie i bezpośrednio wpływa na jego decyzje zakupowe. To w regulaminach znajdują się np. liczne wyłączenia produktów, które nie są objęte promocją. Brak możliwości zweryfikowania w regulaminie zakresu promocji może przyczynić się do błędów zakupowych konsumentów

– komentował wówczas szef UOKiK, Tomasz Chróstny

Bony zakupowe, za które nic nie kupisz


Teraz – odpowiadając na postulat UOKiK, Biedronka stosowną kampanię przygotowała. Istotnie, na szkolenie można się zapisać, po czym otrzymać obiecany talon w formie kodu SMS. Problem w tym, że, jak donoszą nasi Czytelnicy, jego realizacja to swoista loteria, a same bony, mimo że formalnie przyznane, są bezwartościowe.
"Dostałem kod, by przy kasie w sklepie przekonać się, że jego wartość wynosi 0 zł" – czytamy we wiadomości sygnowanej przez pana Pawła, który podkreśla też, że inne osoby z jego otoczenia spotkała analogiczna historia.
Wątek rozwija szerzej pan Mateusz. Jak twierdzi, niedawno on i jego znajomi dostali od Biedronki SMS-y z informacją, że z powodów technicznych poprzednie kody są nieważne. Sklep wysłał nowy talon, lecz ten również miał okazać się wyzerowany. 

Panowie nie są osamotnieni, bo podobnych relacji do redakcji trafiło jeszcze kilka i zawsze przewija się w nich ten sam motyw: kupon wprawdzie dociera, ale nie ma na nim żadnych środków.
Pracownicy sklepów rozkładają ręce, odsyłając do BOK, który to jednak ponoć również nie jest w stanie zaproponować żadnego rozwiązania.

Czekając na komentarz sieci


W poniedziałek przed południem redakcja podjęła próbę kontaktu z biurem prasowym Biedronki, prosząc o wyjaśnienia, jednak w krótkiej rozmowie telefonicznej zdążyło paść jedynie lakoniczne zapewnienie, że na ten moment nie słyszano o żadnym globalnym problemie technicznym. Przedstawiciel sieci obiecał wrócić z dłuższym komentarzem.
Od naszej pierwszej – i niestety jak na razie ostatniej – rozmowy telefonicznej z Biedronką mijają 24 godz., a wyjaśnień dalej nie ma. Tymczasem dostaliśmy jeszcze jedną prośbę o interwencję. Czekamy więc na dalszy rozwój spraw, o czym będziemy informować Was na bieżąco.
Jeśli również brałeś/aś udział w akcji Biedronki z darmowymi bonami i podobnie jak nasi bohaterowie masz problem z ich realizacją – koniecznie daj znać!

Źródło: www.telepolis.pl

Smartfony z Androidem coraz bardziej przyciągają cyberprzestępców

11.10.2021 20:34


Android cyberprzestępcy Eset T2 2021
Liczba złośliwych programów atakujących smartfony z Androidem wzrosła w drugim kwartale tego roku o prawie jedną trzecią – wynika z raportu Eset T2 2021. Jednym z zagrożeń było oprogramowanie o nazwie Vultur, które atakuje użytkowników bankowości elektronicznej oraz portfeli kryptowalut.

Coraz więcej zagrożeń wycelowanych w Androida


Chociaż w ostatnich kilku edycjach raportu badacze Eset odnotowali spadek liczby wykrywanych zagrożeń dla sprzętów z systemem Android, to obecnie sytuacja ta uległa zmianie. Jej powodem są liczne programy spyware, adware oraz złośliwe oprogramowania bankowe.
W porównaniu do pierwszych czterech miesięcy 2021 roku ogólna liczba detekcji złośliwych programów na urządzenia z Androidem wzrosła niemal o 33%. Mimo że obecnie wzrost nieco wyhamował, to trend ten jest wciąż niepokojący.

– powiedział Kamil Sadkowski, starszy specjalista ds. cyberbezpieczeństwa Eset

Szkodliwe programy udające aplikacje bankowe


Zgodnie z najnowszym raportem firmy Eset, znacznie wzrosła liczba zagrożeń związanych ze szkodliwymi aplikacjami bankowymi. W porównaniu do wyników zawartych w poprzedniej odsłonie badania (obejmującego okres od stycznia do kwietnia tego roku), liczba wykrytych zagrożeń tego rodzaju zwiększyła się prawie o 50%. Jednym z niebezpieczeństw w ostatnich miesiącach było oprogramowanie o nazwie Vultur, które atakuje użytkowników bankowości elektronicznej oraz właścicieli portfeli kryptowalut. Działanie tego trojana bankowego jest o tyle szczególne, że do przechwytywania danych logowania wykorzystuje on nagrywanie ekranu i rejestrowanie klawiszy zamiast nakładek HTML, dotychczas najbardziej popularnego rozwiązania wykorzystywanego przez inne typy złośliwego oprogramowania.
 
 
FluBot, o którym można było usłyszeć już w maju tego roku, jest kolejnym wariantem szkodliwego oprogramowania bankowego dla systemów Android. Jego mechanizm nawiązuje do popularności zakupów internetowych. Ofiary, pochodzące głównie z krajów europejskich, otrzymywały wiadomość SMS podszywającą się pod popularną firmę kurierską i logistyczną z linkiem do instalacji aplikacji. Po jej zainstalowaniu i przyznaniu wymaganych uprawnień FluBot uwalniał mnóstwo funkcji, w tym spamowanie SMS-ami oraz kradzież numerów kart kredytowych i danych uwierzytelniających do bankowości internetowej ofiary. FluBot jest kwalifikowany przez Eset jako wariant rodziny Android/TrojanDropper.Agent, która jest obecnie drugim najczęściej występującym zagrożeniem dla Androida na świecie.

Aplikacje szpiegujące z alternatywnych źródeł


Znaczny wzrost liczby zagrożeń odnotowano również w przypadku programów szpiegujących, zwłaszcza tych pobieranych z alternatywnych sklepów z aplikacjami. Stalkerware, czyli aplikacje szpiegujące, to nic innego, jak programy monitorujące urządzenie innego użytkownika. Chociaż wiele osób wykorzystuje je na przykład do śledzenia swoich partnerów, to w głównej mierze aplikacje te wykorzystywane są do cyberstalkingu. Badacze z firmy Eset przeanalizowali ponad 80 aplikacji typu stalkerware, w większości przypadków programy te posiadały luki i inne problemy bezpieczeństwa.
Należy pamiętać, że aplikacje szpiegujące, w szczególności te pobrane z nieoficjalnych sklepów, mogą zagrozić nie tylko ofiarom cyberstalkingu, ale również ujawniać prywatność osób szpiegujących. Program pobrany z niezweryfikowanego źródła może rodzić szereg problemów bezpieczeństwa, prowadzących przede wszystkim do wycieku prywatnych danych użytkowników.

– dodał Kamil Sadkowski

Bezpieczeństwo w obliczu aktualizacji Androida


Omawiając bezpieczeństwo i prywatność ekosystemu Androida należy zwrócić uwagę na niektóre ze zmian i aktualizacji, które będą dostępne w systemie Android 12. Firma Google składa obietnice nowej funkcjonalności oprogramowania, zapewniającej użytkownikom większą kontrolę i przejrzystość obsługi ich danych. Jedną z najistotniejszych funkcji Android 12 ma być dodanie wskaźników, które pokażą użytkownikom w czasie rzeczywistym, które aplikacje uzyskują dostęp do kamery i mikrofonu. Z myślą o podniesieniu bezpieczeństwa producent systemu już teraz zaleca użytkownikom przejście w tryb uwierzytelniania wieloskładnikowego wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe.
Cała społeczność specjalistów skupionych wokół zagadnień cyberbezpieczeństwa niczym mantrę powtarza tę radę, ale niestety, jak wynika z opublikowanego w lipcu br. raportu przejrzystości Twittera, nie przynosi to wystarczającego rezultatu. Raport, który prezentuje dane za drugą połowę 2020 roku, wskazuje, że jedynie 2,3% wszystkich aktywnych kont na Twitterze korzystało z co najmniej jednej metody uwierzytelniania wieloskładnikowego.

– podsumował Kamil Sadkowski z firmy Eset
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Polsat Box i Polsat Box Go z relacją z gali KSW 64

11.10.2021 19:12


Polsat Box i Polsat Box Go gala KSW 64
Abonenci usług Polsat Box oraz serwisu Polsat Box Go mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 64, która odbędzie się w Łodzi 23 października tego roku.
Na Gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie spotka się wiele gwiazd MMA. Podczas wydarzenia rękawice skrzyżują legendy KSW: dwukrotny mistrz świata w senegalskich zapasach Serigne Ousmane „Bombardier" Dia (2-0, 2 KO) i pięciokrotny zdobywca tytułu „Najsilniejszego człowieka świata" Mariusz „Pudzian” Pudzianowski (15-7, 10 KO). Panowie zmierzą się w kategorii superciężkiej.
Walką wieczoru będzie równie emocjonujące mistrzowskie starcie o pas w kategorii koguciej: charyzmatyczny Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO) zmierzy się z młodym Brazylijczykiem Bruno Augusto „Gafanhoto" dos Santosem (10-2, 1 KO). Jedną z równie ciekawe zapowiadających się walk będzie spotkanie słynącego z szybkich nokautów chorwackiego zawodnika Filipa Pejicia (15-5-2, 10 KO) z podwójnym mistrzem FEN oraz Babilon MMA Danielem Rutkowskim (12-2, 6 KO). W okrągłej klatce spotkają się także dwaj niepokonani dotąd zawodnicy młodego pokolenia Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO) i Robert Ruchała (5-0).
Na KSW 64 w kategorii półśredniej pochodzący z Rosji Shamil „Cichy Zabójca” Musaev (14-0, 8 KO), który wygrał przed czasem aż 10 pojedynków, z czego 8 w wyniku nokautu, podejmie znanego z umiejętności zapaśniczych Michała "Zgniatacza" Pietrzaka (10-4, 3 KO). W Atlas Arenie dojdzie do spotkania dwóch zawodniczek pochodzących z Łodzi: Karoliny Owczarz (4-1) oraz Sylwii Juśkiewicz (9-6). Obie panie mają już na swoim koncie kilka zwycięstw. Zmierzą się w limicie umownym do 56 kilogramów.
Po pierwszej w karierze porażce w KSW do klatki powróci Cezary "Polish TANK" Kęsik (12-1, 9 KO). Jego przeciwnikiem będzie były uczestnik reality show „Tylko Jeden" Marcin „Krakus” Krakowiak (11-3, 5 KO). Kolejną pozycją na karcie walk jest pojedynek pomiędzy Albertem „Dzikiem” Odzimkowskim (11-5, 3 KO) i Jasonem Radcliffe’em (16-8, 10 KO). Galę KSW 64 otworzy starcie dwóch zawodników debiutujących w klatce: reprezentant klubu MMA Krosno Adam Tomasik (5-0, 2 KO) podejmie pochodzącego z Paryża Oumara Sy (4-0, 2 KO).
Podczas wydarzenia dojdzie także do pierwszego spotkania niekwestionowanej legendy KSW Mameda Khalidova (35-7-2, 15 KO) z mistrzem kategorii półśredniej Roberto Soldiciem (19-3, 16 KO). Fani poznają wówczas termin długo oczekiwanego spotkania gwiazd organizacji MMA.
Start dostępnego wyłącznie w systemie Pay-Per-Vie (PPV) wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 20:00 w sobotę, 23 października 2021 roku.
 
 

Jak zamówić galę KSW 64 w Polsat Box?


Abonenci i użytkownicy usług Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanych kanałach dekodera. Zamówienia w Polsat Box (dostęp ten nie obejmuje serwisu Polsat Box Go) można składać na cztery sposoby:
  • przez SMS o treści numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowej aplikacji iPolsat Box na ipolsatbox.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i kablowej IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej OTT Box na pozycji 333.
Abonenci Polsat Box mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

Jak zamówić galę KSW 64 w Polsat Box Go?


Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 64 będą mogli obejrzeć na żywo także internauci z Polski za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go – w cenie 40 zł. Wydarzenie w jakości FullHD będzie dostępne na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go na komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV oraz LG Smart TV.
Płatności będzie można realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą (dla użytkowników zweryfikowanych adresem e-mail), przelewem lub BLIK-iem, w zależności od modelu urządzenia użytkownika. Zakupioną w serwisie Polsat Box Go galę będzie można obejrzeć na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Orange daje 5 GB Internetu za darmo po wygranej z San Marino

10.10.2021 1:53


Polska- San Marino 5 GB Internetu za darmo Orange
Polska zwyciężyła z San Marino w meczu piłki nożnej. Co to oznacza dla użytkowników Orange? 5 GB darmowego Internetu.
Mecz Polski z San Marino jak zwykle nie należał do najbardziej emocjonujących. Kto jednak pogardzi wygraną 5:0? To był też kadrowy pożegnalny mecz Łukasza Fabiańskiego. Kolejny mecz piłkarski naszej kadry to tradycyjnie darmowy Internet w Orange. Użytkownicy pomarańczowej sieci dostaną 5 GB Internetu za darmo. Promocja skierowana jest do klientów głosowych usług mobilnych operatora, zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę, a także do użytkowników Orange Flex.
W celu skorzystania z oferty wystarczy wysłać SMS o treści FABIANSKI pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z taryfą, z jakiej korzysta abonent, maksymalnie może ona sięgnąć 25 groszy. Użytkownicy Orange Flex powinni z kolei wpisać FABIANSKI w zakładce kody promocyjne.
Pakiet należy aktywować do czwartku o 22:53. Jednocześnie Orange zastrzega, że pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu zostaniemy powiadomieni SMS-em. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko na terenie Polski.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Kolejne SMS-y do migrantów. Media: Otrzymali je także Polacy

09.10.2021 18:40

Rząd wysyła kolejne wiadomości SMS do migrantów, którzy zbliżają się do granicy Polski z Białorusią. Informację mają być wysyłane także na telefony...

Tagi: Migranci, SMS
Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
321sprzedane
Kontakt z nami