Wiadomości z tagiem Robert Kubica  RSS
F1: Robert Kubica jako superbohater. Zabawny plakat promujący wyścig w Baku (foto)

25.04.2019 7:05

Formuła 1 postanowiła wykorzystać premierę ostatniej części "Avengersów", by stworzyć plakat promujący Grand Prix Azerbejdżanu. Nie mogło na nim zabraknąć Roberta Kubicy, którego przedstawiono jako jednego z superbohaterów Marvela.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robert Kubica: nie ma szans, abyśmy poprawili się w ciągu jednego miesiąca

24.04.2019 21:41

W rozmowie z serwisem „Autosport”, Robert Kubica ujawnił, że wszyscy pracownicy Williamsa, a nie tylko kierowcy, są ofiarami tego, co obecnie dzieje się w stajni z Grove.

Źródło: sport.onet.pl

F1: Robert Kubica powitany przez Jakuba Rzeźniczaka. Piłkarz trzyma kciuki za kierowcę Williamsa (foto)

24.04.2019 21:10

Jakub Rzeźniczak gra na co dzień w Karabachu Agdam. Polski obrońca, korzystając z okazji, postanowił wybrać się do Baku na wyścig Formuły 1. Była to też dla niego okazja, aby spotkać się z Robertem Kubicą.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Robert Kubica stawia sprawę jasno. Wszyscy w Williamsie są ofiarami słabej formy zespołu

24.04.2019 17:49

- Wszyscy w Williamsie są ofiarami słabej formy zespołu - mówi Robert Kubica. Polak podkreśla, że każdy z pracowników ekipy z Grove jest dotknięty obecnymi wynikami. Dlatego też w zespole panuje ogromna nadzieja, że wkrótce uda się wyjść na prostą.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Robert Kubica gotowy na Grand Prix Azerbejdżanu. Tor w Baku może pasować Polakowi

24.04.2019 16:27

Robert Kubica jest już gotowy na Grand Prix Azerbejdżanu. Kierowca Williamsa poinformował o tym kibiców w mediach społecznościowych. Obiekt w Baku, choć będzie nowością dla Polaka, może mu pasować jak żaden inny.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Formuła 1: po raz czwarty wyścig na ulicach Baku

24.04.2019 15:42

W niedzielę na ulicznym torze w Baku zostanie rozegrany wyścig Formuły 1. W zespole Williams pojedzie Robert Kubica, który po ponad ośmiu latach przerwy wrócił do rywalizacji. Liderem MŚ po trzech rundach jest obrońca tytułu Brytyjczyk Lewis Hamilton z Mercedesa.

Źródło: sport.onet.pl

F1: Robert Kubica szczerze o sytuacji Williamsa. "Nasz samochód się nie poprawił"

24.04.2019 13:49

- W Chinach mieliśmy mniejsze straty do rywali tylko dlatego, że tor ma mniej zakrętów - uważa Robert Kubica. Polak zdradza, że Williams szczególne problemy będzie miał na krętych obiektach i nie spodziewa się przełomu, jeśli chodzi o wyniki zespołu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Robert Kubica w reklamie loterii Orlenu. Do wygrania wielkie pieniądze

24.04.2019 10:43

Serwis "wirtualnamedia.pl" informuje, że PKN Orlen rusza z największą w historii loterią zdrapkową. Pula nagród to 11 mln złotych. Akcję wspiera kampania reklamowa z Robertem Kubicą na czele.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robert Kubica promuje wielką loterię PKN Orlen

24.04.2019 9:41

PKN Orlen, oficjalny partner zespołu Williams Racing w Formule 1, przygotował loterię, w której do zgarnięcia jest ponad 11 milionów nagród. W długoterminowej kampanii promocyjnej wykorzystano wizerunek Roberta Kubicy, który po ośmiu latach przerwy wrócił do rywalizacji w F1.

Źródło: sport.onet.pl

reklama
Kontakt z nami