Wiadomości z tagiem Robert Biedroń  RSS
Biedroń o Dudzie. Andrzej Dera odpowiada

21.08.2019 12:00

Robert Biedroń uważa, że prezydent powinien być "fajny". - Prezydent powinien być odpowiedzialny za sprawy polskie, godnie reprezentować Polskę za...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wiosna traci działaczy. "To najbardziej patologiczna partia Lewicy"

21.08.2019 3:41

Robert Biedroń jest opuszczany przez kolejnych członków partii. Podkreślają oni swoje niezadowolenie z formy układania list. Twierdzą, że o starcie...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Biedroń o wyborach prezydenckich: Byłem już prezydentem

19.08.2019 4:42

- Byłem prezydentem, wiem jak to jest być prezydentem fajnego miasta Słupsk - mówił w TVN24 szef sztabu Lewicy, lider Wiosny Robert Biedroń, pytany o to, czy będzie wspólnym kandydatem środowisk lewicowych na prezydenta w 2020 roku.

Źródło: www.rp.pl

Lewica zaprezentowała „jedynki”. Biedroń: Wierzymy, że damy niezłego czadu

18.08.2019 16:42


Adrian Zandberg z Razem będzie "jedynką" w Warszawie, Włodzimierz Czarzasty z SLD w Sosnowcu, natomiast Krzysztof Śmiszek z Wiosny otworzy listę wrocławską - wynika z niedzielnej prezentacji "jedynek" Lewicy. Zaczynamy naszą podróż do Sejmu, tam gdzie nas nie ma - powiedział szef sztabu Lewicy Robert Biedroń.

Lewica zaprezentowała "jedynki" w wyborach do Sejmu

18.08.2019 15:28

Adrian Zandberg z Razem będzie "jedynką" w Warszawie, Włodzimierz Czarzasty z SLD w Sosnowcu, natomiast Krzysztof Śmiszek z Wiosny otworzy listę wrocławską. - Zaczynamy naszą podróż do Sejmu, tam gdzie nas nie ma - powiedział w Warszawie szef sztabu Lewicy Robert Biedroń podczas dzisiejszej prezentacji "jedynek" Lewicy.

​Lewica zaprezentowała "jedynki" na listach wyborczych

18.08.2019 14:33


"Zaczynamy naszą podróż do Sejmu, tam gdzie nas nie ma" - powiedział w Warszawie szef sztabu Lewicy Robert Biedroń podczas niedzielnej prezentacji "jedynek" Lewicy.

Źródło: fakty.interia.pl

Jan Śpiewak: Nie wyobrażam sobie startu pod szyldem SLD

16.08.2019 7:18


"Nie wystartuję w najbliższych wyborach parlamentarnych; nie wyobrażam sobie startu pod szyldem Sojuszu Lewicy Demokratycznej" - powiedział warszawski aktywista Jan Śpiewak. Jak dodał, w wyborach nie weźmie też udziału "praktycznie nikt" ze środowiska ruchów miejskich. "Jest dla mnie zaskakujące, że Robert Biedroń i Adrian Zandberg zdecydowali się firmować tę 'transplantację organów' do SLD" - stwierdził.

Źródło: fakty.interia.pl

Lewica uderza w Grzegorza Schetynę. Padły nazwiska kandydatów do Senatu

12.08.2019 15:57

- To doprowadzi do katastrofy - grzmiał Robert Biedroń na konferencji prasowej. Mówił o upartości i kierowaniu się interesami partyjnymi przez...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
Kontakt z nami