Wiadomości z tagiem Rakiety  RSS
Pierwszy lot Oriona odbędzie się za pomocą prywatnych rakiet?

15.03.2019 12:44

Szef NASA, Jim Bridenstine, przyznał przed dwoma dniami podczas wystąpienia przed senacką komisją, że NASA może mieć problem z dotrzymanie zaplanowanego terminu i jeśli Orion miałby rzeczywiście polecieć w czerwcu przyszłego roku, to trzeba pomyśleć o wyniesieniu go za pomocą komercyjnej rakiety.

Tagi: Rakiety
Źródło: kopalniawiedzy.pl

Izraelskie lotnictwo bombarduje cele w Strefie Gazy

15.03.2019 8:46


Izraelskie lotnictwo przeprowadza naloty na cele w Strefie Gazy. To odpowiedź na wieczorną próbę Hamasu ostrzelania Tel Awiwu. Dwie rakiety miały spaść w okolicach stolicy kraju nie wyrządzając jednak żadnych szkód materialnych ani ofiar w ludziach. Rakiety nie zostały przechwycone przez system obrony przeciwpowietrznej. Z powodu incydentu naradę z szefami resortów siłowych w nocy przeprowadził […]

Źródło: wiadomosci.com

Palestyńczycy rakietami ostrzelali Tel Awiw. Netanjahu może "cieszyć się z prezentu"

15.03.2019 7:27

Izraelczycy zbombardowali dziesiątki celów w Strefie Gazy. To odpowiedź na atak rakietowy na Tel Awiw. Walki sprowokowali prawdopodobnie proirańscy...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Izrael: atak rakietowy z Gazy na Tel Awiw; nie ma ofiar ani zniszczeń. Nie wiadomo jeszcze, kto stoi za atakiem

14.03.2019 21:37

Po raz pierwszy od dwóch lat w Tel Awiwie rozbrzmiał w czwartek wieczór alarm rakietowy. W kierunku miasta ze Strefy Gazy wystrzelono co najmniej dwa pociski; jeden został strącony, drugi spadł na niezamieszkany teren. Nie było ofiar ani zniszczeń.

Źródło: www.deon.pl

Alarm w Tel Awiwie. Wystrzelono dwie rakiety ze Strefy Gazy

14.03.2019 21:08

Co najmniej dwie rakiety zostały wystrzelone w kierunku Izraela w czwartek wieczorem. Jedna z nich została przechwycona. W Tel Awiwie ogłoszono...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Alarm rakietowy w Tel Awiwie. Doniesienia o eksplozjach

14.03.2019 20:38


W kierunku Tel Awiwu wystrzelono dwie rakiety ze Strefy Gazy. Jedna została przechwycona przez system antyrakietowy - podała izraelska telewizja. Nie ma doniesień o ofiarach czy zniszczeniach.

Źródło: www.rmf24.pl

​Izrael: Alarm rakietowy w Tel Awiwie. Doniesienia o eksplozjach

14.03.2019 20:32


Po raz pierwszy od dwóch lat w Tel Awiwie rozbrzmiał w czwartek wieczór alarm rakietowy. W kierunku miasta ze Strefy Gazy wystrzelono co najmniej dwa pociski; jeden został strącony, drugi spadł na niezamieszkany teren. W ataku nikt nie ucierpiał.

Źródło: fakty.interia.pl

Hurkacz pokonał Shapovalova w Indian Wells. Wideo

14.03.2019 7:31


Hubert Hurkacz pokonał Denisa Shapovalova, by po raz pierwszy w życiu awansować do ćwierćfinału turnieju Masters 1000, w Indian Wells. W 9. gemie I seta rywal ze wściekłości rzucił rakietą (11. sekunda filmiku). Teraz Polak zmierzy się z Rogerem Federerem.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami