Wiadomości z tagiem Rak piersi  RSS
Zaobserwowano najrzadsze zjawisko we wszechświecie, rozpad ksenonu-124

25.04.2019 11:40

W detektorze XENON1T we włoskim Laboratorium Narodowym Gran Sasso zarejestrowano, po raz pierwszy w historii, rozpad atomu ksenonu-124. Doszło do niego w formie podwójnego wychwytu elektronu. To niezwykle rzadkie wydarzenie. Okres połowicznego rozpadu tego pierwiastka jest bowiem... bilion razy dłuższy niż wiek wszechświata

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Puchar Włoch. Milan zatrzymany, Piątek nisko oceniony

25.04.2019 9:41


Dla Krzysztofa Piątka to nie był dobry wieczór. Polak nie poprowadził Milanu do finału Pucharu Włoch, w zasadzie dostosował się do słabego poziomu całej drużyny. I po raz pierwszy w drużynie „Rossonerich” nie trafił do siatki w trzecim kolejnym spotkaniu.

Źródło: sport.interia.pl

AutoMapa wprowadza CB Radio

25.04.2019 8:40

Producenci AutoMapy opublikowali najnowszą wersję najpopularniejszej polskiej nawigacji wyposażoną po raz pierwszy w mobilne CB Radio. AutoCB pozwala na rozmowę pomiędzy użytkownikami i łączy w sobie najlepsze cechy klasycznego Radia CB eliminując jednocześnie jego wady: słaby zasięg oraz bałagan w eterze.

Źródło: www.pcformat.pl

Turecka firma Otokar prezentuje nowoczesny elektryczny pojazd pancerny

24.04.2019 22:04

24 kwietnia turecka firma Otokar po raz pierwszy przedstawiła swój najnowszy pojazd integralnie opancerzony o nazwie Akrep II (Scorpion - Skorpion), zaopatrzony w w pełni elektryczny układ napędowy.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Mistrzostwa Świata Hearthstone na żywo! Gdzie oglądać darmowy stream online?

24.04.2019 20:38

Już 25 kwietnia o 4 nad ranem startują Mistrzostwa Świata Hearthstone, najważniejszy turniej roku w karciance Blizzarda. Udział w nich weźmie, po raz pierwszy w historii, Polak. Transmisję w internecie będzie można oglądać na żywo i za darmo!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Rajdowe MŚ: Kajetan Kajetanowicz po raz pierwszy w Argentynie

24.04.2019 15:42

W nadchodzący weekend zostanie rozegrany Rajd Argentyny, piąta runda mistrzostw świata. Na starcie stanie Kajetan Kajetanowicz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem (VW Polo R5). Dla trzykrotnego mistrza Europy będzie to pierwszy start w Ameryce Południowej.

Źródło: sport.onet.pl

Xubuntu 19.04 po raz pierwszy bez wsparcia systemów 32-bitowych

22.04.2019 19:18

Xubuntu, czyli oparta na środowisku graficznym Xfce, lekka odmiana Ubuntu, w wersji 19.04 po raz pierwszy nie oferuje kompilacji 32-bitowej. Autorzy, Canonical, postanowili ujawnić kilka szczegółów na temat tej decyzji. Mają też garść porad dla posiadaczy starszych maszyn. – W grudniu zespół w głosowaniu opowiedział się za rezygnacją z 32-bitowych obrazów dla Xubuntu 19.04 i późniejszych –&...

Źródło: feedproxy.google.com

Liga Siatkówki Kobiet. Derby Łodzi zdecydują o tytule

22.04.2019 7:31


Po raz pierwszy w historii rozgrywek ekstraklasy siatkarek o tytule mistrza Polski zdecydują derby Łodzi. Od wtorku w finałowej konfrontacji o złoty medal rywalizować będą drużyny Grot Budowlanych i ŁKS Commercecon. Tytuł wywalczy zespół, który wygra trzy mecze.

Źródło: sport.interia.pl

Derby w finale Ligi Siatkówki Kobiet

21.04.2019 21:41

Po raz pierwszy w historii rozgrywek ekstraklasy siatkarek o tytule mistrza Polski zdecydują derby Łodzi. Od wtorku w finałowej konfrontacji o złoty medal rywalizować będą drużyny Grot Budowlanych i ŁKS Commercecon. Tytuł wywalczy zespół, który wygra trzy mecze.

Źródło: sport.onet.pl

Daniel Bewley potwierdzony. Może pojechać dla PGG ROW-u Rybnik

17.04.2019 17:40

Daniel Bewley w niedzielę ma po raz pierwszy w tym sezonie pojawić się w składzie PGG ROW-u Rybnik. W środę Brytyjczyk został potwierdzony do startów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami