Wiadomości z tagiem Raków  RSS
Lotto Ekstraklasa. Zmiany w Wiśle Kraków. Klub powołał tzw. "komitet sportowy"

25.06.2019 22:14

Arkadiusz Głowacki nie jest już dyrektorem sportowym Wisły Kraków. Klub zlikwidował to stanowisko, powołując do życia tzw. "komitet sportowy". Głowacki został przy Reymonta 22, ale w roli dyrektora działu skautingu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wisła Kraków. Maciej Stolarczyk o obozie w Warce. Wideo

25.06.2019 21:54


Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk powiedział o przygotowaniach do sezonu, nowych zawodnikach i ewentualnych wzmocnieniach.

Źródło: sport.interia.pl

Żużel. Zawodnicy skarżą się, że klub z licencją nadzorowaną nie płaci. Pieniędzy nie dostają też sędziowie i komisarze

25.06.2019 21:48

Wanda Kraków jedzie z licencją nadzorowaną, bo ma do spłacenia długi za sezon 2018. Czas na ich uregulowanie klub miał do końca maja. Nie spłacił ich, rosną też bieżące zaległości. Już da się słyszeć, że PZM niepotrzebnie litował się nad Wandą.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wisła Kraków. Arkadiusz Głowacki dyrektorem działu skautingu

25.06.2019 21:05


Legendarny obrońca Wisły Kraków i całej Lotto Ekstraklasy, po ponad roku pełnienia funkcji dyrektora sportowego, przejął funkcję dyrektora działu skautingu - poinformował klub. To konsekwentna polityka klubu, oparcia się na swych legendach.

Źródło: sport.interia.pl

Sting zagra w Krakowie

25.06.2019 20:43

2 listopada 2019 Sting zagra koncert w Tauron Arenie Kraków.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zakład Materiałów Ceramicznych Zmc Zamac Sp. z o.o.

25.06.2019 20:40

Materiały ceramiczne mogą okazać się potrzebne w różnych sytuacjach. Jedną z firm, które działają właśnie we wspomnianym obszarze, jest Zakład Materiałów Ceramicznych Zamac z Krakowa produkujący tego rodzaju produkty. Oferta wymienionego przedsiębiorstwa obejmuje, między innymi, takie elementy jak nasadki izolacyjne, czy ceramika ogniotrwała. Podmiot w swojej działalności stawia na precyzyjne wykonanie i wysoką jakość produktów, a do swoich zadań podchodzi z profesjonalizmem, zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Zakład Materiałów Ceramicznych Zmc Zamac Sp. z o.o. Mariana Domagały 1A 30-741 Kraków

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Wisła Kraków. Maciej Sadlok: Nie ma zaległości finansowych. Wideo

25.06.2019 20:39


- Sytuacja zmieniła się diametralnie. Klub stanął na głowie, żeby każdy z nas mógł spokojnie przystąpić do okresu przygotowawczego i niczym się nie martwić. Nie ma zaległości finansowych - powiedział obrońca Wisły Kraków Maciej Sadlok.

Źródło: sport.interia.pl

Od stu lat kontrolują funkcjonowanie państwa i wskazują nieprawidłowości. NIK świętuje 100 lat

25.06.2019 19:30


Najwyższy organ kontroli w Polsce od 100 lat ocenia gospodarowanie publicznymi pieniędzmi i funkcjonowanie państwa. Opolska delegatura była ostatnią na mapie, która włączyła się w ogólnopolskie obchody jubileuszu. Najwyższa Izba Kontroli jest jedną z pierwszych instytucji w odrodzonej i niepodległej Polsce utworzoną przez Józefa Piłsudskiego. Podczas uroczystości w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu prezes Najwyższej Izby Kontroli przyznał, że opolska delegatura jes ...- To jest ta delegatura, która w ostatnich latach ogłaszała niezwykle istotne wyniki kontroli, np. dotyczące zapewnienia pacjentom krwi i braków krwi, przesuwania planowych zabiegów. To jest ta delegatura, która ogłaszała niezwykle ciekawe ustalenia z kontroli dotyczącej zasad płatnego parkowania w miastach i to jest w końcu ta delegatura, która jest znana w skali całego kraju m.in. z tego, że nie boi się przeprowadzania trudnych, bo międzynarodowych kontroli - mówi Krzysztof Kwiatkowski, prezes NIK.Iwona Zyman, dyrektor opolskiej delegatury Najwyższej Izby Kontroli podkreśla, że obszary, które należy badać wyznacza m.in. prezes. - Oprócz tego, że sami oceniamy ryzyko, jakie tematy powinniśmy podjąć, dostajemy sygnały od posłów, burmistrzów i obywateli - mówi. - Mam nadzieję, że te wnioski przyniosą także realne środki finansowe, które wrócą do budżetu, że te wnioski są w takiej sferze organizacyjnej, że np. pan burmistrz zauważy, że ktoś mu ni ...

Źródło: radio.opole.pl

Katarzyna Terpiłowska - Tytko Adwokat

25.06.2019 18:26

Jak wybrać najlepszego adwokata w Krakowie? Czym kieruje się dobry adwokat w Krakowie, oraz ile kosztują jego usługi? Kancelaria Adwokaci Tytko, zlokalizowana w Krakowie właśnie, oferuje swoje usługi dopasowując się indywidualnie do klienta. Wykazując zaangażowanie, udowadniają, że adwokat w Krakowie jest zawsze chętny do udzielenia porady, poszukujący nowych rozwiązań i jest godny zaufania. Jeśli sprawy są delikatne, to dobry adwokat w Krakowie z pewnością może pomóc przy sprawie o rozwód. Adwokaci Tytko posiadają doświadczenie i kreatywnie poszukują niekiedy nieszablonowych rozwiązań. Katarzyna Terpiłowska - Tytko Adwokat Kancelaria Adwokacka T&T Karmelicka 29 31-131 Kraków

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami