player+
Wiadomości z tagiem Psy  RSS
Do wzięcia jeszcze Puchar Polski. MKS Zagłębie Lubin zyskało psychologiczną przewagę

21.05.2022 17:14

W ostatniej kolejce zmagań w PGNiG Superlidze Kobiet doszło do emocjonujących derbów Dolnego Śląska. MKS Zagłębie Lubin pokonało KPR Gminy Kobierzyce (27:24), co może dodać im pewności siebie w starciu o Puchar Polski.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Konferencja TEDx w Białymstoku - można posłuchać wielu inspirujących wykładówKonferencja TEDx w Białymstoku - można posłuchać wielu inspirujących wykładów

21.05.2022 11:51


Swoją wiedzą dzielą się osoby z różnych dziedzin, m.in. futurologii, sportu, ornitologii, architektury, czy psychologii.
Idea takich inspirujących konferencji wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i sięga 1984 roku. To wtedy w Stanach Zjednoczonych odbyły się pierwsze spotkania...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Dojrzała Naturalna Ewa

21.05.2022 2:30

Gdy pochłania Cię praca, niedepilowana Ewka znowu wraca. Ukoi duszę oraz ciało, by się żyć znowu chciało. Wykorzystaj każdą chwilę, bo bez Ewki źle się żyje!W cenie spotkania zaproponuję ci seks analny, klasyczny w różnych pozycjach, piss, rimming, klapsy, pocałunki z języczkiem, miłość francuską bez zabezpieczenia z połykiem.Zapraszam poniedziałek-sobota 24h. Powiśle , okolice ulicy Okrąg. 1h/200zł Bez dopłat !Tel: 737-447-123 EwaNie przyjmuję panów pod wpływem alkoholu, bądź narkotyków.Nie odbieram telefonów zastrzeżonych i nie odpisuję na sms-y.

Źródło: dupcia.pl

Reforma pediatrii i psychiatrii dziecięcej. "Wracamy do finansowania ryczałtowego"

20.05.2022 16:43


Zespół pod kierownictwem prezesa NFZ przygotowuje reformę, która ma wzmocnić finansowo pediatrię – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski. Poprawić sytuację ośrodków pediatrycznych ma powrót do finansowania ryczałtowego.

Źródło: www.bankier.pl

Specjalista w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży

20.05.2022 15:28

SĄD OKRĘGOWY W WARSZAWIE
IV. Termin i miejsce składania dokumentów: Zgłoszenia z zaznaczeniem sygnatury konkursu wraz
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Administracja publiczna / Służba cywilna

Tagi: Warszawa, Psy
Źródło: www.praca.pl

Specjalista w zakresie psychologii

20.05.2022 15:28

SĄD OKRĘGOWY W WARSZAWIE
III. Niezbędne dokumenty i oświadczenia: wniosek do Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie o zatrudnienie na stanowisku Specjalisty w
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Medycyna / Opieka zdrowotna

Źródło: www.praca.pl

Przytula i zabija. Chrońmy nasze dzieci przed Huggy Wuggy! [WIDEO]

20.05.2022 13:55

Na polskim rynku pojawiła się nowa, niebezpieczna maskotka. Niebieski stworek z wielkimi zębami Huggy Wuggy może siać spustoszenie w delikatnej psychice dziecka.

Tagi: Psy
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Zmarł aktor z serialu "Czterej pancerni i pies". Miał 84 lata

20.05.2022 13:20


Nie żyje Jerzy Zass, polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Grał w takich produkcjach, jak "Czterej pancerni i pies", czy "Psy". Odszedł 19 maja 2022 roku w wieku 84 lat. O śmierci artysty poinformował Wiktor Zborowski.

Źródło: www.pomponik.pl

Żabka poskąpi żappsów. Nie opłaca się często chodzić

20.05.2022 8:28


Żabka poskąpi żappsów
Aplikacja mobilna żappka cieszy się niezmienną popularnością, co zawdzięcza głównie możliwości zbierania punktów za zakupy – żappsów. Najnowsza aktualizacja regulaminu aplikacji nie ucieszy jednak klientów sklepu.
W e-mailach rozsyłanych do klientów sieć Żabka poinformowała o zmianach w regulaminie aplikacji mobilnej żappka oraz polityce prywatności sklepów Nano. Nowe zasady będą obowiązywać od 1 czerwca 2022 roku. Jedna z nich sprawia, że klientom sieci nie będzie się opłacało często chodzić na zakupy.

Żabka – mniej żappsów od 1 czerwca


Z komunikatu rozsyłanego przez Żabkę wynika, że sieć planuje obniżyć maksymalny limit  dziennego przyznawania żappsów z 10 zakupów na 4 zakupy. I rzeczywiście, w punkcie 6.8 regulaminu, który omawia limity w programie żappsów, od 1 czerwca obowiązywać będzie zastrzeżenie:
Jednego dnia Uczestnik może otrzymać Żappsy za maksymalnie 4 zakupów w Sklepach lub w Automatach sprzedających (za odrębny zakup uznaje się zakup udokumentowany na osobnym paragonie fiskalnym lub e-paragonie).
O ile trudno sobie wyobrazić, że klienci tak często chodzili do sklepu, by mogli w pełni wykorzystać dotychczasowy limit 10 zakupów, to więcej niż cztery wizyty są jak najbardziej możliwe. Teraz jednak nie będzie to punktowane żappsami.
W komunikacie Żabka poinformowała też o formalnych zmianach dotyczących ankiet dla użytkowników aplikacji i klientów sklepów Nano, ponadto zostały dodane postanowienia dotyczące chatbota, które jednak nie wpływają na komfort korzystania z aplikacji.
Kolejna zmiana może zainteresować klientów sklepów Nano. Zmianie uległ okres przechowywania nagrań z monitoringu wizyjnego w tych obiektach z 3 miesięcy na 2 tygodnie. Nagrania te są gromadzone na potrzeby rozliczenia i udokumentowania sprzedaży oraz rozpatrywania reklamacji. Regulamin zastrzega jednak, że okres przetwarzania danych może być przedłużony na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed nimi.
Nowy regulamin dostępny jest pod tym adresem: https://zappka.app/regulamin-programu-zappka-31-05-2022.
 
 

Tagi: Psy
Źródło: www.telepolis.pl

Prezes pytał, co może zrobić. Znamy kulisy zaskakującego odejścia [WYWIAD]

20.05.2022 8:00

- Decyzję o odejściu z Trefla podjąłem już kilka miesięcy temu, byłem zmęczony psychicznie, uznałem, że czas na nowe wyzwania. Szkoda, że Żan Tabak nie objął drużyny wcześniej - mówi nam Paweł Leończyk, który szuka pracodawcy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami