Wiadomości z tagiem Przemysł  RSS
Misja Futbol: Milan ubogi w derbach z Interem

19.03.2019 1:42

Przemysław Rudzki rozmawiał na piłkarskie tematy z Mateuszem Borkiem, Przemysławem Pełką i Dariuszem Szpakowskim. Zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka Misji Futbol.

Źródło: sport.onet.pl

Przemysław Pełka: Juventus i Ronaldo to idealny mariaż

19.03.2019 1:42

Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek i Przemysław Pełka byli gośćmi Przemysława Rudzkiego w programie "Misja futbol". Liderzy piłkarskiej opinii poruszyli m.in. temat Cristiano Ronaldo i Juventusu. - Wydaje mi się, że Juventus i Ronaldo to idealny mariaż. To dwa światy, które idealnie spełniają się w Lidze Mistrzów – ocenił Pełka.

Źródło: sport.onet.pl

Mateusz Borek o Cristiano Ronaldo: dokonał rzeczy niezwykłej

19.03.2019 1:42

Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek i Przemysław Pełka byli gośćmi Przemysława Rudzkiego w programie "Misja futbol". Liderzy piłkarskiej opinii rozmawiali m.in. o Cristiano Ronaldo i zwycięstwie Juventusu w rewanżowym spotkaniu z Atletico Madryt. - Cristiano dokonał rzeczy niezwykłej – stwierdził Borek.

Źródło: sport.onet.pl

Przemysław Pełka: Milik jest w najlepszej formie strzeleckiej

19.03.2019 1:42

Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek i Przemysław Pełka byli gośćmi Przemysława Rudzkiego w programie "Misja futbol". Liderzy piłkarskiej opinii rozmawiali o zbliżającym się meczu reprezentacji Polski z Austrią. - My mamy publicystyczny ból głowy, kto zagra w reprezentacji Polski, natomiast prawdziwy ból to ma sztab – stwierdził Borek.

Źródło: sport.onet.pl

Borek: Błaszczykowski nie oszuka czasu spędzonego na trybunach

19.03.2019 1:42

Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek i Przemysław Pełka byli gośćmi Przemysława Rudzkiego w programie "Misja futbol". Liderzy piłkarskiej opinii poruszyli temat powołania Jakuba Błaszczykowskiego na najbliższe mecze reprezentacji Polski. - Świętym prawem selekcjonera jest to, że może powoływać, kogo chce. To jest decyzja, za którą będzie rozliczony – powiedział Borek.

Źródło: sport.onet.pl

Pełka o derbach Krakowa: z przebiegu gry, Cracovia mogła się bardziej podobać

19.03.2019 1:42

Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek i Przemysław Pełka byli gośćmi Przemysława Rudzkiego w programie "Misja futbol". Liderzy piłkarskiej opinii rozmawiali m.in. o derbowym spotkaniu Wisły z Cracovią. - Przede wszystkim trzeba zacząć od sytuacji, która ustawiła mecz, czyli od decyzji sędziego. Ciekawe jest to, że kibice i komentatorzy głównie skupili się na tym, czy był faul. Natomiast każde zbliżenie na Michała Probierza pokazywało, jak krzyczał „spalony” - zauważył Borek.

Źródło: sport.onet.pl

Borek o debrach Mediolanu: piłkarsko Milan był bardzo ubogi

19.03.2019 1:42

Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek i Przemysław Pełka byli gośćmi Przemysława Rudzkiego w programie "Misja futbol". Liderzy piłkarskiej opinii rozmawiali m.in. o derbach Mediolanu. - Ten mecz dobrze się oglądało, co nie znaczy, że był to najwyższy futbolowy poziom – stwierdził Borek.

Źródło: sport.onet.pl

Przemysław Frankowski: MLS to liga ciężka fizycznie

19.03.2019 1:42

Przemysław Frankowski podczas podróży na zgrupowanie reprezentacji Polski opowiedział kanałowi "Łączy nas piłka" o swojej grze w Major League Soccer. 23-latek w styczniu tego roku zamienił Jagiellonię Białystok na Chicago Fire. - To jest ciężka liga fizycznie. Jeżeli nie wybiegasz, nie wywalczysz, to nie wygrasz. Są piłkarze w ofensywie, którzy są na wysokim poziomie. Potrafią jedną akcją zdobyć gola, dać piękną asystę - przyznał Frankowski. Polak nie krył także zadowolenia z otrzymanego powołania na mecze z Austrią i Łotwą. - Reprezentacja to jest coś pięknego. Przyjeżdżając tu, ciesze się, jak mały chłopczyk, który dostał cukierka - przyznał 23-latek.

Źródło: sport.onet.pl

Kadrowicze w wybornej formie, Brzęczek może tylko się cieszyć

19.03.2019 1:42

Przed meczami reprezentacji Polski skrzydłowi dali Jerzemu Brzęczkowi powód do rozważań. Asysty zaliczyli Kamil Grosicki i Przemysław Frankowski, a świetny mecz rozegrał również środkowy pomocnik Karol Linetty.

Źródło: sport.onet.pl

Zgoda komisji Parlamentu Europejskiego na zmianę przepisów, które mają utrudnić powstanie Nord Stream 2

18.03.2019 20:31


Jest zgoda komisji Parlamentu Europejskiego na zmianę przepisów, które mają utrudnić powstanie Nord Stream 2. Europosłowie z komisji energii i przemysłu zatwierdzili ustalenia negocjatorów w tej sprawie. Wcześniej zaakceptowali je także ambasadorowie unijnych krajów. To kolejny krok na drodze do ostatecznego zatwierdzenia nowelizacji dyrektywy gazowej i wejścia w życie zmian. Teraz dokument trafi na sesję […]

Źródło: wiadomosci.com

reklama
Kontakt z nami