Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
Zwłoki w mieszkaniu. Troje zatrzymanych

20.08.2019 3:53

Trwa policyjne śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sławnie. Dwóch mężczyzn i kobieta zostali zatrzymani po odkryciu zwłok 35-latka w mieszkaniu. Troje podejrzanych po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchanych. Sprawę podejrzanego fetoru w lokalu......

Źródło: www.24kurier.pl

Wybory Mister Gay w Poznaniu: artysta nawoływał do popełnienia zbrodni?

19.08.2019 22:30

Po zawiadomieniu od jednego z mieszkańców sprawę wyjaśnia prokuratura.

Źródło: epoznan.pl

TVP Info: Kamil Durczok miał złożyć weksel z podrobionym podpisem żony

19.08.2019 17:28


Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie weksla na kwotę ponad dwóch milionów franków szwajcarskich, który Kamil Durczok miał miał złożyć w 2009 roku jako poręczenie kredytu na zakup nieruchomości. Na dokumencie miały widnieć podpisy Durczoka i jego byłej żony Marianny. Kobieta jednak zaprzecza, by była obecna przy podpisaniu weksla i twierdzi, że jej podpis został podrobiony - podaje portal TVP Info.

Źródło: fakty.interia.pl

Zawiadomienie do prokuratury w sprawie występu z kukłą abp. Jędraszewskiego

19.08.2019 16:47


Do poznańskiej policji wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z występem drag queen z kukłą abp. Jędraszewskiego. Jak poinformowała w poniedziałek prokuratura - zawiadomienie zostanie dołączone do prowadzonej już z urzędu sprawy.

Źródło: fakty.interia.pl

Kędzierzyn-Koźle: 8 pseudokibiców z zarzutami za sobotnią bójkę. Policja zatrzymuje kolejnych

19.08.2019 14:30


8 młodych mężczyzn z Opola i okolic usłyszało zarzuty za udział w bójce pseudokibiców, do której doszło w minioną sobotę (17.08) w Kędzierzynie-Koźlu. Policja zapowiada kolejne zatrzymania. W rozróbie przed stadionem Kuźniczki, w rejonie obwodnicy miasta, uczestniczyło ponad sto osób.- Zatrzymano 8 osób, to mieszkańcy powiatu opolskiego w wieku od 17 do 24 lat - mówi Magdalena Nakoneczna, rzeczniczka kędzierzyńskiej policji. - Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Zostali przesłuchani. 8 osób będzie odpowiadać za bójkę o charakterze chuligańskim. 21-letni kierowca opla, który w trakcie ucieczki staranował policyjny radiowóz będzie dodatkowo odpowiadał za sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz czynną napaść i usiłowanie czynnej napaści na funkcjonariuszy. Kryminalni nadal identyfikują kolejnych uczestników bójek. W kędzierzyńskiej komendzie przesłuchiwani są kolejni świadkowie tych zdarzeń. Nadzór nad tymi czynnościami sprawuje Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu.

Źródło: radio.opole.pl

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Nasi reporterzy są nad jeziorem Kisajno

19.08.2019 13:29

Nad jeziorem Kisajno zaginął mężczyzna. Prokuratura potwierdza, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka. Reporterzy WP są na miejscu.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Śmiertelny wypadek w hucie szkła w Częstochowie. Pięciu pracowników zakładu stanie przed sądem

19.08.2019 11:11

Prokuratura Rejonowa Częstochowa-Północ skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko pięciu osobom, dotyczący wypadku przy pracy, w wyniku którego śmierć poniósł pracownik huty szkła.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Prokuratura w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczęła postępowanie ws. dziecka, które znaleziono w szambie

19.08.2019 10:59


Informację o zaginięciu niespełna półtorarocznego dziecka w sobotnie (17.08) popołudnie zgłosili policji jego rodzice. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach, w których brali udział także strażacy i ratownicy medyczni, dziecko odnaleziono w nieodpowiednio zabezpieczonym...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Śledztwo ws. pożaru w zakładzie przetwarzania odpadów w Myszkowie

19.08.2019 10:25


​Prokuratura w Myszkowie rozpoczęła śledztwo w związku z pożarem w tamtejszym zakładzie przetwarzania odpadów. Pożar wybuchł w czwartek, ale teren został udostępniony właścicielowi zakładu dopiero w poniedziałkowy poranek.

Źródło: www.rmf24.pl

Prokuratura potwierdza, że zaginionym na jez. Kisajno jest Piotr Woźniak-Starak>

19.08.2019 10:16

Prokuratura potwierdziła, że osobą poszukiwaną na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Informację przekazał w poniedziałek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny.>

reklama
Kontakt z nami