Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
​Synowie Mikołaja Krawczyka nie dostaną alimentów? Jest decyzja prokuratury

21.05.2022 17:21


Pełnomocniczka Anety Zając (40 l.) potwierdziła, że do Prokuratury Okręgowej w Warszawie trafił wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez Mikołaja Krawczyka na szkodę jego małoletnich synów. Właśnie zapadła decyzja w tej sprawie.

Źródło: www.pomponik.pl

Umorzono śledztwo dotyczące Beaty Szydło. Chodzi o uszkodzone dowody z wypadku

20.05.2022 17:51


Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu umorzyła śledztwo dotyczące uszkodzenia płyt DVD, które stanowiły dowody w sprawie wypadku rządowej kolumny byłej premier Beaty Szydło w Oświęcimiu. Umorzenie nie jest prawomocne, ponieważ na decyzję zostało złożone zażalenie – poinformował PAP w piątek rzecznik nowosądeckiej prokuratury Leszek Karp.

Źródło: www.bankier.pl

Afera z byłym agentem Roberta Lewandowskiego. Adwokat zabiera głos

20.05.2022 15:41

Cezary Kucharski, były menedżer Roberta Lewandowskiego, został oskarżony o szantażowanie piłkarza i jego żony. Agent miał próbować wyłudzić od kapitana reprezentacji Polski 20 mln euro. – Prokuratura w swoim DNA powinna mieć wpisany obiektywizm [...]. Argumenty przemawiają za tym, że do żadnego szantażu nigdy nie doszło – mówi nam Oskar Sitek, adwokat oskarżonego.

Źródło: sport.onet.pl

Były menedżer Roberta Lewandowskiego oskarżony! Grożą mu trzy lata więzienia

20.05.2022 9:41

Prokuratura Regionalna w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Cezaremu K., byłemu menedżerowi Roberta Lewandowskiego — dowiedziała się PAP. Były menedżer został oskarżony o szantażowanie "Lewego" i jego żony.

Źródło: sport.onet.pl

NIK kontra prokuratura. Sąd wydał wyrok ws. udziału PWPW w "wyborach kopertowych"

20.05.2022 7:58


Sąd uznał, że zarzuty Najwyższej Izby Kontroli w sprawie wyborów kopertowych były chybione - donosi w piątek "Rzeczpospolita".

Źródło: www.bankier.pl

6,5 mln euro zniknęło z niemieckiego urzędu celnego. Zatrzymano czterech Polaków

20.05.2022 7:12


Czworo mieszkańców Dolnego Śląska zostało zatrzymanych w śledztwie dotyczącym kradzieży 6 i pół miliona euro z niemieckiego urzędu celnego w Emmerich. Do rabunku doszło jesienią 2020 roku. Podejrzani wpadli w ręce funkcjonariuszy z wrocławskiego CBŚP, na polecenie dolnośląskiego wydziału prokuratury krajowej.

Prokuratura oskarża o przekroczenie uprawnień podczas wyborów

19.05.2022 22:33

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 4 podejrzanym, którym zarzucono przekroczenie uprawnień podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego w maju 2019 roku. Trzy osoby podejrzane w czasie wyborów pełniły funkcję członków oraz przewodniczącego lub wiceprzewodniczącego w obwodowych komisjach wyborczych na terenie......

Źródło: 24kurier.pl

Gerard Pique może mieć problemy. Ruszyło śledztwo w sprawie domniemanej korupcji

19.05.2022 21:41

Prokuratura Generalna Hiszpanii uruchomiła w czwartek dochodzenie w sprawie domniemanej korupcji. Dotyczy ono organizacji Superpucharu tego kraju na terenie Arabii Saudyjskiej. Wśród podejrzanych jest szef hiszpańskiej federacji piłkarskiej Luis Rubiales, a także zawodnik Gerard Pique z Barcelony.

Źródło: sport.onet.pl

Prokuratura Krajowa: sąd wydał postanowienie o aresztowaniu kontrolera lotu ze Smoleńska

19.05.2022 21:36


Sąd wydał postanowienie o aresztowaniu rosyjskiego kontrolera lotu, który pełnił służbę 10 kwietnia 2010 r. na lotnisku w Smoleńsku – poinformował w czwartek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej Łukasz Łapczyński. “17 maja 2022 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w Warszawie uwzględnił wniosek prokuratury i wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu Wiktora R., jednego z […]

Źródło: wiadomosci.com

Sąd wydał postanowienie o aresztowaniu kontrolera lotu ze Smoleńska

19.05.2022 19:47


"Sąd wydał postanowienie o aresztowaniu rosyjskiego kontrolera lotu, który pełnił służbę 10 kwietnia 2010 r. na lotnisku w Smoleńsku" – poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej Łukasz Łapczyński.

reklama
Kontakt z nami