Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
Dolnośląskie: Kolejne groźby pod adresem Beaty Kempy

18.03.2019 20:57


To już nie pierwsze groźby kierowane pod adresem Beaty Kempy, parlamentarzystki z Sycowa. Jak się okazuje prokuratura wszczęła śledztwo ws. nękania posłanki Solidarnej Polski.  Jak poinformował portal wp.pl, Kempa podkreśla, że groźby mają związek z jej działalnością polityczną. – Wiem, że teraz jesteśmy w okresie ostrej kampanii wyborczej, ale to niczego nie usprawiedliwia. Nie wiem […]

Źródło: wiadomosci.com

Prokuratura wszczęła dwa śledztwa wobec JWC. Ogromne problemy dewelopera

18.03.2019 19:47

J.W. Construction ma ogromny problem. Prokuratura prowadzi dwa odrębne śledztwa. Jedno dotyczy skopiowania wyroku sądu. Teraz dochodzi drugie, dotyczące "nadużycia zaufania lub niedopełnienia obowiązku".

Źródło: www.money.pl

Michał Lisiecki pozostanie w areszcie mimo kaucji. "To bezprawne"

18.03.2019 19:28

Michał Lisiecki, wydawca m.in. "Wprost i "Do Rzeczy" nadal pozostaje w areszcie, choć jego żona wpłaciła już pół mln złotych kaucji. Ewentualne opuszczenie aresztu będzie możliwe dopiero po rozpatrzeniu zażalenia prokuratury.

Źródło: www.money.pl

​Małopolskie: Śledztwo w sprawie wypadku 9-latka kierującego quadem

18.03.2019 19:04


Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu wszczęła śledztwo w sprawie sobotniego wypadku 9-latka w Ratułowie (pow. nowotarski), który prowadząc czterokołowca zderzył się z samochodem osobowym. Dziecko w ciężkim stanie przebywa w krakowskim szpitalu specjalistycznym.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami