Wiadomości z tagiem Prezydent Wrocławia  RSS
Rodzice z Maślic szykują pikietę przed urzędem. Chcą nowego przedszkola na swoim osiedlu

18.03.2019 11:15

Mieszkańcy Maślic obawiają się, że od września będą musieli posłać swoje pociechy do przedszkola na drugi koniec miasta albo że w ogóle zabraknie dla nich miejsca. Na osiedlu działa tylko jedno przedszkole. Placówka przy stadionie nie wystartowała, a ośrodek kontenerowy będzie działać jedynie do czerwca. Dlatego też na środę rodzice zapowiedzieli protest przed wrocławskim Ratuszem. Organizując pikietę mają nadzieję, że prezydent Wrocławia zwróci uwagę na ich problem.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Bogdan Zdrojewski pominięty na listach do PE. "Mam pretensje o pewien brak klasy czy nawet odwagi"

16.03.2019 17:59

Bogdan Zdrojewski został pominięty przy ustalaniu list Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Lider PO Grzegorz Schetyna liczy, że były prezydent Wrocławia i minister kultury stanie na czele wrocławskiej listy w jesiennych wyborach parlamentarnych. Takim rozwiązaniem Zdrojewski nie jest jednak zainteresowany. O swojej dalszej aktywności w polityce Zdrojewski ma zdecydować wkrótce.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Napisy mowy nienawiści we Wrocławiu. Jacek Sutryk sam usunął jedno z haseł

11.03.2019 10:33

W sobotę na witrynie przed wejściem do Ośrodka Działań Artystycznych Firlej ktoś wymalował nienawistny napis "zaje*** feministki". Wczoraj wspólnie z dyrektorem ośrodka wulgarne hasło usunął prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Niestety – w ostatnich dniach napisy mowy nienawiści pojawiły się także w innych miejscach.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Kolejny prezydent dostał nabój i pogróżki. "Wybierasz życie czy śmierć?"

05.03.2019 17:33

Do grona osób, które otrzymały listy z pogróżkami i nabojem, dołączył Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia. Wcześniej śmiercią grożono Lechowi Wałęsie...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wrocław: Jacek Sutryk podsumował pierwsze sto dni swojej prezydentury

28.02.2019 17:49

Wsparcie dla rodzin i seniorów, poprawa komunikacji zbiorowej, walka ze smogiem - to niektóre z zadań, nad którymi pracował prezydent Wrocławia Jacek Sutryk w ciągu pierwszych stu dni urzędowania. - W tych pierwszych stu zadaniach zawarłem priorytety dla całej swojej kadencji - podkreślił.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Wrocław na politykę senioralną przeznacza niemal 50 mln zł rocznie

23.02.2019 11:12

Niemal 50 mln zł na różne działania związane z polityką senioralną przeznacza rocznie wrocławski magistrat. - Polityka senioralna to szansa dla miasta i element polityki rozwojowej - podkreślił prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Tramwaj na Swojczyce. Jacek Sutryk przedstawił koncepcję

20.02.2019 18:14

Prezydent Wrocławia przedstawił koncepcję budowy linii tramwajowej na Swojczyce. Trasa ma mieć nieco ponad dwa kilometry – od pętli na Sępolnie tramwaje pojadą nowymi mostami Chrobrego do ul. Magellana. Zgodnie z planem inwestycja ma być gotowa w 2022 roku.

Źródło: wroclaw.onet.pl

reklama
Kontakt z nami