Wiadomości z tagiem Pracownicy  RSS
600 mln niezaszyfrowanych haseł użytkowników w bazie Facebooka. „Danych nie dostał nikt z zewnątrz”

22.03.2019 20:50

Dziennikarz technologiczny Brian Krebs ujawnił, że ponad 20 tysięcy pracowników Facebooka mogło mieć dostęp do haseł 600 mln użytkowników serwisu, które były przechowywane w niezaszyfrowanej, tekstowej formie. Facebook przyznaje się do błędu, zapewnia jednak że wrażliwe dane internautów nie zostały przejęte przez nikogo spoza firmy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Interia uruchamia serwis poświęcony Pracowniczym Planom Kapitałowym

22.03.2019 20:48

Portal Interia uruchomił platformę Zaplanuj swoją przyszłość, która ma pokazywać zasady działania Pracowniczych Planów Kapitałowych i idee przyświecające twórcom programu. Serwis powstał w odpowiedzi na nowe regulacje prawne, które na największe przedsiębiorstwa nakładają obowiązek tworzenia PPK dla swoich pracowników.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zabawki oraz inne produkty

22.03.2019 19:04

Jesteśmy w stanie zapewnić, że każdy kto zdecyduje się na zakupy u nas nabędzie świetne zabawki i inne artykuły najwyższej jakości. Dlatego też jesteśmy w stanie pochwalić się faktem posiadania wielu różnych certyfikatów fantastycznie świadczących o jakości naszej obsługi i produktach sprzedawanych przez nasz sklep. W ofercie poza zwykłymi zabawkami mamy na przykład pojazdy elektryczne, dmuchańce, materace i wiele innych artykułów. Cechuje nas możliwość zagwarantowania zakupów zarówno w detalu, jak również w hurcie. Dzięki zakupom hurtowym każdy ma możliwość u nas dostać naprawdę bardzo atrakcyjne ceny oraz warunki współpracy. W razie jakichkolwiek wątpliwości zatrudnianiu przez nas pracownicy służą nie tylko doskonałą radą, ale również pomocą w wyborze odpowiednich produktów. Możemy zapewnić atrakcyjne ceny przesyłek jak również wiele różnego rodzaju sposobów na płatność. Jesteśmy pewni, że każdy kto będzie zdecydowany na dokonanie zakupów w prowadzonym przez nas sklepie będzie w stu procentach usatysfakcjonowany zarówno z obsługi jak również produktów, które da się u nas kupić.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

F1: Williams w fazie reorganizacji. Zespół rekrutuje nowych pracowników

22.03.2019 17:01

Odejście Paddy'ego Lowe'a z Williamsa to tak naprawdę dopiero początek zmian. Świadczyć może o tym lista stanowisk, na jakie zespół szuka nowych pracowników. Liczy ona aż 22 pozycje.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Bus 'NowejPiątki' w trasie. Dzisiaj odwiedzał miejscowości na północy województwa opolskiego

22.03.2019 16:00


Wołczyn, Byczyna i Kluczbork znalazły się dzisiaj (22.03) na trasie busa 'NowaPiątka'.Przedstawiciele Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego prezentowali mieszkańcom założenia działań prospołecznych rządu. Specjalny bus będzie odwiedzał opolskie miejscowości do końca kwietnia.Nowa Piątka, to: wprowadzenie świadczenia z rządowego programu Rodzina 500 Plus już od pierwszego dziecka, zniesienie podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, tzw. 'trzynasta emerytura' dla emerytów w wysokości 1100 złotych, obniżenie kosztów pracy przez co najmniej dwukrotne podniesienie kosztów uzyskania przychodu i obniżenie PiT-u dla wszystkich pracujących oraz przywrócenie zlikwidowanych połączeń autobusowych, głównie we wsiach i w małych miastach.

Źródło: radio.opole.pl

Pracownik Biura Obsługi Klienta

22.03.2019 15:53

Atut Rental Sp. z o.o.
Wymagania: co najmniej 2-letni staż na stanowisku w Biurze Obsługi Klienta, umiejętność
Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Pracownik Sprzątający

22.03.2019 15:52

Atut Rental Sp. z o.o.
ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 28 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży 
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa, Mory
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Źródło: www.praca.pl

Kto sekretarzem województwa? Największe szanse ma Mariusz Bodo

22.03.2019 15:45

2 osoby ubiegają się o stanowisko sekretarza województwa świętokrzyskiego. W piątek, 22 marca minął termin składania aplikacji. Przyszły sekretarz województwa musi spełnić kilka wymogów, a wśród nich merytoryczne przygotowanie do pełnienia tej funkcji, a zatem znajomość ustawy o pracownikach samorządowych, finansach publicznych, czy Kodeksu Pracy. Mile widziana jest również znajomość języka angielskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Doradca Klienta

22.03.2019 15:38

OCHNIK S.A.
OCHNIK S.A. jest liderem w branży odzieży i galanterii skórzanej.Twórcami sukcesu marki OCHNIK są nasi Pracownicy. Dołącz do
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie, Toruń
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Niesamowite oświadczyny na zamku

22.03.2019 14:45

Warownia Pszczyńskich Rycerzy oferuje zakochanym niesamowite zaręczyny w restauracji na zamku. Oświadczyny z zaaranżowaną scenką, którą przyszły narzeczony odegra wraz z przebranymi pracownikami zaskoczą niejedną przyszłą narzeczoną. Ponadto gwarantujemy niezapomniane wrażenia kulinarne. Zaimponuj ukochanej aranżując zaręczyny na zamku, pozwól aby ta chwila była niezapomniana. Dowiedz się więcej: https://warownia.com.pl/restauracja-pszczyna/oswiadczyny

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami