Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
dziś, 26 maj 8:10 (TV 4) - Atlantyda: Powrót Milo

26.05.2019 9:43


Milo, Kida i ich załoga muszą stawić czoła nowym wyzwaniom na powierzchni oceanu i poznać potęgę mistycznej siły. Czeka ich starcie z morskimi...

Tagi: Poznań, TV 4
Źródło: teletydzien.interia.pl

dziś, 26 maj 22:00 (National Geographic) - Tajemniczy świat Majów

26.05.2019 9:43


Archeolodzy odkryli w ruinach świątyni ołtarz, który umożliwia lepsze poznanie dziejów państwa Majów. Prowadzący znajduje ślady dawnej wojny.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Programista .NET

26.05.2019 9:25

Asseco Data Systems S.A.
Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu ASP.NET MVC Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu C# Dobra znajomość SQL
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Piła, Konin, Szamotuły, Koło, Czarnków, Turek, Kalisz, Kościan, Krotoszyn, Września, Gostyń, Nowy Tomyśl, Jarocin, Wągrowiec, Złotów, Pleszew, Śrem, Rawicz, Oborniki, Słupca, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Kępno
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Trójmiasto wybiera posłów do Europarlamentu

26.05.2019 9:00

W niedzielę po raz czwarty mieszkańcy Trójmiasta, Pomorza i całego kraju wybiorą posłów do Europarlamentu. Sondażowe wyniki poznamy już po godz. 21, gdy zostaną zamknięte lokale wyborcze. Oficjalne wyniki podane przez Państwową Komisję Wyborczą mają być znane najwcześniej w poniedziałek po południu.

Źródło: wybory.trojmiasto.pl

Atak nożownika w Poznaniu. Jedna osoba nie żyje

26.05.2019 3:54


Nożownik, sprawca sobotniego śmiertelnego ataku nożem na przystanku autobusowym przy Al. Solidarności w Poznaniu został zatrzymany - poinformował rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak.

Źródło: fakty.interia.pl

KTM 1290 Super Adventure R - oczekiwania vs rzeczywistość [TEST]

26.05.2019 0:51

Ładna, czy fajna? Tak często kumple zaczynają rozmowę o nowo poznanej dziewczynie. Jaki jest duży endurowiec z Austrii? Ładny??? Hmmm. Fajny? Dla mnie z całą pewnością zaskakujący.

Źródło: www.scigacz.pl

MP we florecie: złote medale Synoradzkiej i Rajskiego

25.05.2019 22:40


Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) i Leszek Rajski (Wrocławianie) zdobyli w Poznaniu złote medale mistrzostw Polski we florecie. Oboje po indywidualne tytuły sięgnęli po raz czwarty w karierze.

Źródło: sport.interia.pl

Powrót do przeszłości na Jaćwieskim Festynie Archeologicznym [zdjęcia]

25.05.2019 21:45


Ta dwudniowa impreza wróciła do podsuwalskiej Szwajcarii po 7-letniej przerwie. Festyn przyciągnął tysiące mieszkańców regionu, którzy przy dawnej muzyce mieli okazję poznać metody wyrabiania bębnów, tkania czy lepienia glinianych naczyń.
Wielką...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

'Wszystko jest na luzie'. Zabawa i integracja podczas opolskiej Seniorady

25.05.2019 21:43


Opolscy seniorzy udowodnili, że chętnie się integrują, lubią aktywnie spędzać czas i mogą inspirować młodszych mieszkańców. W pikniku rekreacyjnym w Parku Nadodrzańskim w Opolu wzięli udział przedstawiciele uniwersytetów III wieku i klubów senioralnych z powiatu opolskiego. W ramach siódmej Seniorady uczestnicy mogli nie tylko skorzystać ze strefy zdrowia, ale przede wszystkim z gier i zabaw dla każdego- Wszystkie konkurencje bardzo mi się podobają, szczególnie rzucanie kółkami do celu i zbijanie puszek. Inicjatywa bardzo na plus, jest okazja do integracji, której na co dzień brakuje, bo każdy jest zabiegany, a tutaj jest wszystko na luzie - mówi jedna z seniorek.- Seniorada jest tym wszystkim, czym mogą seniorzy zabłysnąć, pokazać się, lepiej poznać, a może i odkryć nowe pasje i talenty - dodaje Ludmiła Franiczek.- Grałam w krykieta, we wszystkim brałam udział. Jesteśmy prężną drużyną z Niemodlina. Jesteśmy takie zorganizowane dziewczyny. Radość, uśmiech, to jest najważniejsze, co może być - mówi jedna z uczestniczek. - Każda aktywność, jeśli jest regularna, sprzyja tylko naszemu zdrowiu - mówi Justyna Wicińska ze Stowarzyszenia ESPAR 50+. - Kilka prostych prób, takich sprawnościowych typu rzuty do celu, strącanie do puszek. Też było zadanie pisemne, umysłowe bardziej, żeby każdy mógł się sprawdzić w różnych sferach swoich sprawności. Do teg ...

Źródło: radio.opole.pl

RMF: Atak nożownika w Poznaniu. Jedna osoba nie żyje

25.05.2019 21:42


W Poznaniu doszło do ataku nożownika. Tuż po godzinie 18:00 na przystanku autobusowym przy ulicy Solidarności mężczyzna został ugodzony nożem. Zmarł w trakcie przewożenia karetką pogotowia do szpitala - informuje RMF FM.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami