Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Szokujące odkrycie. Niemcy wieźli czaszki

01.04.2023 20:16

Policjanci z Austrii znaleźli w samochodzie dwóch Niemców 14 ludzkich czaszek. Odkrycia dokonano podczas rutynowej kontroli na parkingu pod Sazburgiem. Jak się okazało, ludzkie szczątki skradziono z kaplicy, a tłumaczenie Niemców było zaskakujące.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Rosja objęła przewodnictwo w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. "To policzek"

01.04.2023 19:57


Rosja w sobotę objęła przewodnictwo w Radzie Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych. "To policzek wymierzony społeczności międzynarodowej" - oświadczył minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kułeba.

Tagi: Policja, Rosja, ONZ
Źródło: www.rmf24.pl

"Emocje większe niż w lidze". Środkowa Chemika Police nie ma wątpliwości

01.04.2023 19:13

Grupa Azoty Chemik Police jako pierwsza awansowała do finału Tauron Pucharu Polski. - Wiele elementów nam zagrało - przyznała po zwycięstwie nad Grotem Budowlanymi Łódź (3:1) Iga Wasilewska.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wypadek na DK 39 między Namysłowem a Kępnem. Wezwano LPR

01.04.2023 18:30


W Igłowicach na drodze krajowej nr 39 zderzyły się dwa samochody osobowe. Są osoby poszkodowane.Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR. Na czas działań służb droga została zablokowana. Policja wytyczyła objazd lokalnymi drogami.Pojazdami w sumie podróżowały cztery osoby. Dwie są zaopatrywane przez zespół ratownictwa medycznego, kolejne dwie - jak informuje dyżurny KW PSP w Opolu - czekają na śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.AKTUALIZACJA, godz. 20:20 - koniec utrudnienia. Droga przejezdna.

Źródło: radio.opole.pl

Pierwszy finalista Pucharu Polski wyłoniony. Show Agnieszki Korneluk

01.04.2023 17:04

Grupa Azoty Chemik Police została pierwszym finalistą Tauron Pucharu Polski. W półfinale niespodzianki nie było. Mistrzynie Polski pokonały Grot Budowlanych Łódź (3:1).

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Policja w Iranie zamknęła dziesiątki firm za nieprzestrzeganie postu w Ramadanie

01.04.2023 15:49


Policja w Iranie zamknęła dziesiątki firm za nieprzestrzeganie zasad postu, wielu innym przekazała napomnienia - podał portal Iran International.

Źródło: www.bankier.pl

Tragedia w USA. Ciało chłopca znaleziono w paszczy aligatora

01.04.2023 15:44

Dwuletniego chłopca poszukiwano od kilku dni, po tym, jak w mieszkaniu odnaleziono zwłoki jego matki. Jak poinformował szef policji w St. Petersburgu na Florydzie Anthony Holloway, w jeziorze, kilka kilometrów od miejsca zamieszkania dziecka, policjanci zauważyli aligatora "z przedmiotem w ustach". Funkcjonariusze zorientowali się, że to ciało dziecka.

Źródło: podroze.onet.pl

Kryminalni z Bydgoszczy zlikwidowali agencję towarzyską. Świadczyła specyficzne usługi

01.04.2023 15:21

Agencję towarzyską, świadczącą „szczególny” rodzaj usług, zlikwidowali policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy. W tym przypadku zarzuty, które usłyszeli podejrzani dotyczą nie tylko czerpania korzyści z prostytucji ale także przestępstwa zgwałcenia oraz stosowania przemocy fizycznej i szantażu. Praca policjantów Zespołu […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Sygnały z całej Polski. "Policja u rolników". Kołodziejczak ostrzega

01.04.2023 13:34

Policja inwigiluje rolników związanych z AGROunią - twierdzi lider partii Michał Kołodziejczak. - To dzieje się w całej Polsce. Chcą mnie zdyskredytować, żeby nie zrealizować zapisów porozumienia na temat zbóż - mówi Wirtualnej Polsce Kołodziejczak. O komentarz zwróciliśmy się do policji.

Tagi: Policja
Źródło: wiadomosci.wp.pl

„Mistrz” parkowania. Kierowca ciężarówki stanął na… przejściu dla pieszych i poszedł po zakupy

01.04.2023 13:03

Kierowca ciężarówki przewożącej betonowy słup, wprowadził w zdumienie policjantów. Zaparkował bowiem… na przejściu dla pieszych, blokując je. Później tłumaczył się, że „wyskoczył” na chwilę po zakupy. Do zdarzenia doszło wczoraj (31 marca) rano w Osięcinach niedaleko Radziejowa. Policjanci ogniwa ruchu […]

Tagi: Policja
Źródło: metropoliabydgoska.pl

reklama
Kontakt z nami