Wiadomości z tagiem Plus  RSS
Hydraulik Monter klimatyzacji Monter wind Elektryk Niemcy

22.03.2019 23:17

Firma THOR Industriemontagen z siedzibą w Erfurcie, a z biurem we Wrocławiu to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998 r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje u nas teraz ponad 1000 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec. Poszukujemy najchętniej ekip 2-3 os. (w tym jedna osoba KONIECZNIE ze znajomością j. niemieckiego): - hydraulik, monter instalacji sanitarnych i C.O. (całe Niemcy); - monter wentylacji i klimatyzacji (całe Niemcy); - monter, serwisant wind (całe Niemcy); - elektryk budowlany, elektromonter (całe Niemcy). Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - mile widziane, - min. roczne doświadczenie w pracy, - prawo jazdy kat. B - UWAGA - NIE wymagamy własnego SAMOCHODU - oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom. Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 12,00 euro/h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h, - dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy, - kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych, - samochód służbowy dla każdej brygady wraz z kartą paliwową, - profesjonalny sprzęt do pracy, - odzież roboczą firmy engelbert Strauss, - organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień. Zainteresowanych prosimy wysyłać dokumenty aplikacyjne na adres: [email protected] lub tel. 71 7258511.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Robert Biedroń, Ewa Kopacz, Paweł Kukiz, Marek Kuchciński i Ryszard Petru wśród finalistów plebiscytu „Srebrne Usta”

22.03.2019 20:42

Od 21 marca br. ruszył plebiscyt „Srebrne Usta 2018 Plus” radiowej Trójki. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Robert Biedroń, Ewa Kopacz, Paweł Kukiz, Marek Kuchciński i Ryszard Petru. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone podczas gali w kwietniu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Najstarsza fabryka lokomotyw uratowana z upadłości likwidacyjnej. Nowy właściciel

22.03.2019 20:14

Znajdująca się od 2013 roku w upadłości likwidacyjnej fabryka lokomotyw ma nowego właściciela. Firma Martech Plus z Rudy Śląskiej wygrała ogłoszony przez syndyka przetarg na majątek Fabloku.

Źródło: www.money.pl

Bus 'NowejPiątki' w trasie. Dzisiaj odwiedzał miejscowości na północy województwa opolskiego

22.03.2019 16:00


Wołczyn, Byczyna i Kluczbork znalazły się dzisiaj (22.03) na trasie busa 'NowaPiątka'.Przedstawiciele Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego prezentowali mieszkańcom założenia działań prospołecznych rządu. Specjalny bus będzie odwiedzał opolskie miejscowości do końca kwietnia.Nowa Piątka, to: wprowadzenie świadczenia z rządowego programu Rodzina 500 Plus już od pierwszego dziecka, zniesienie podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, tzw. 'trzynasta emerytura' dla emerytów w wysokości 1100 złotych, obniżenie kosztów pracy przez co najmniej dwukrotne podniesienie kosztów uzyskania przychodu i obniżenie PiT-u dla wszystkich pracujących oraz przywrócenie zlikwidowanych połączeń autobusowych, głównie we wsiach i w małych miastach.

Źródło: radio.opole.pl

Operator logistyki (m/k)

22.03.2019 14:15

Trenkwalder
zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat, konkurencyjne wynagrodzenie plus wysokie
Lokalizacja: dolnośląskie, Legnica, Jawor, Chojnów, Złotoryja
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja

Źródło: www.praca.pl

Grupa Kino Polska zakończyła rok 2018 na plusie i stawia na rozwój treści premium

22.03.2019 12:50

Grupa Kino Polska TV SA opublikowała raport okresowy za 2018 rok Grupa odnotowała 149,2 mln zł przychodów ze sprzedaży (wzrost o 21% rok do roku). Wzrost przychodów Grupy przełożył się na 23,6 mln zł zysku na podstawowej działalności operacyjnej (wzrost o 11% rok do roku) oraz na 18,1 mln zł zysku netto (wzrost o 13% rok do roku).

Źródło: feedproxy.google.com

WIG20 na plusie. Mocne wzrosty PKP Cargo i PGNiG

21.03.2019 17:45


WIG20 po raz kolejny zakończył sesję w pobliżu kreski, jego dzisiejsze wzrosty pozytywnie jednak wyróżniały się na tle Europy. Sporo działo się na szerokim rynku, przede wszystkim w PKP Cargo i Ursusie.

Tagi: PGNiG, PKP, Plus, Ursus
Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami