Wiadomości z tagiem Pieniądze  RSS
Marek Belka: nauczyciele nie dostaną podwyżek, bo to "gorszy sort"

25.04.2019 8:26

- Protest nauczycieli sprowokowali rządzący, rozdając pieniądze przed wyborami – powiedział w programie TVN24 „Rozmowa Piaseckiego” prof. Marek Belka. – Niezadowolone z płac grupy zawodowe muszą walczyć o swoje. Nauczyciele są jednak w bardzo trudnej sytuacji.

Źródło: www.money.pl

Pokazy taneczne Pole Dance od 12 tys w górę

24.04.2019 21:53

Najbardziej prestiżowy klub w Gdańsku poszukuje dziewczyn do Pokazów Tanecznych Pole Dance. TANIEC: Dziewczyny pracujące jako tancerki co godzinę wykonują prezentację na scenie. Dodatkowo każdy z klientów klubu może wykupić taniec prywatny wykonany przez wybraną tancerkę, który trwa od 3-5 minut. Tancerki mają również możliwość zarobku na drinkach, szampanach i różach kupowanych przez naszych klientów. OD CZEGO ZACZĄĆ? Co zrobić, by zostać tancerką... Nie musisz mieć doświadczenia. Dziewczyna chcąca zostać tancerką odbywa szkolenie w zakresie tańca pole dance oraz zasad pracy w naszych klubach. Zagwarantowana jest również porada profesjonalisty od wizerunku. Nowe tancerki zawsze mogą liczyć na pomoc i radę doświadczonych koleżanek. Zarobki od 12 tys zł. WSZYSTKO O NAS Klub nocny Wild Orchid to lokal o wysokim poziomie gdzie klienci mogą podziwiać urodę oraz umiejętności tancerek. Jeżeli chcesz zarobić niezłe pieniądze dobrze się przy tym bawiąc to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Dla osób z poza Trójmiasta oferujemy mieszkanie służbowe :) *W klubie jest tylko taniec nie prowadzimy żadnych dodatkowych usług.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wieloletni Plan Finansowy Państwa przyjęty. Rząd będzie rozdawał pieniądze, a deficyt zmaleje

24.04.2019 20:07

Rada Ministrów przyjęła w środę dokument, w którym zawarta jest prognoza sytuacji gospodarczą Polski w najbliższych czterech latach. Jak czytamy, w tym czasie możemy liczyć na redukcję deficytu i obniżenie długu publicznego, mimo że PiS startuje z kosztownymi programami społecznymi.

Źródło: www.money.pl

3 mln zł rocznie na remont chodników

24.04.2019 15:58


Do tej pory, mimo pieniędzy w budżecie, inwestycje chodnikowe były traktowane po macoszemu. Pieniądze znajdowały się wówczas, gdy mieszkańcy miasta wybierali odpowiedni projekt w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Wygląda na to, że w końcu ta sytuacja się zmieni. A to za sprawą funduszu chodnikowego.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

reklama
Kontakt z nami