Wiadomości z tagiem Pieniądze  RSS
Liga Mistrzów: ogromne pieniądze nie zagwarantowały sukcesu klubom

18.04.2019 9:41

Manchester City, Paris Saint-Germain, czy Juventus. Te kluby wydały miliony na transfery przed sezonem 2018/2019. Jednym z celów było m.in. wygranie Ligi Mistrzów. Okazuje się jednak, że ogromne pieniądze nie są gwarancją sukcesu. Wszystkie wspomniane kluby pożegnały się już z Champions League.

Źródło: sport.onet.pl

Pierwszy butelkomat w Krakowie. Wypłaca pieniądze

18.04.2019 8:45


W środę, 17 kwietnia, w Urzędzie Miasta Krakowa przy al. Powstania Warszawskiego 10, pojawił się automat przyjmujący butelki. Każdą plastikową butelkę można tam wymienić na 10 groszy. Prawdopodobnie nie będzie to jedyne takie urządzenie w naszym mieście. Wystarczy przynieść ze sobą opróżnioną plastikową butelkę, nakrętkę wrzucić do specjalnego pudełka, a samą butelkę włożyć do oznaczonego […]

Źródło: wiadomosci.com

Mają na sobie ciężar… odpowiedzialności. Trzy osoby zrzucają wagę, by pomóc trzem dziewczynkom!

18.04.2019 8:25


Trójka śmiałków gubi zbędne kilogramy, a te wirtualnie zamieniają się w pieniądze, które trafią do trzech potrzebujących dziewczynek. Na tym polega akcja „Skup Tłuszczu”, w której wspomagamy Różę Rybską, Zuzię Paczkowską i Anastazję Pietrzkowicz. W zbiórce wirtualnego tłuszczu uczestniczy m.in. poradnia dietetyczna FoodMed Centrum, której pacjentkami są podopieczne akcji. Pod nadzorem dietetyczek, lekarza i psychologa … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

500+ na pierwsze dziecko. Polacy chcą kryterium dochodowego

18.04.2019 6:56

Większość Polaków jest przeciwna, by pieniądze z programu 500+ trafiały do wszystkich rodzin. Tak wynika z nowego sondażu dla "Super Expressu". Eksperci wyliczyli, że na rozszerzeniu programu na pierwsze dziecko zyskają najbogatsze rodziny.

Źródło: www.money.pl

Podlaski NFZ zachęca do składania wniosków na dofinansowanie

17.04.2019 21:47


Wielkość budżetu do podziału zależy od tego, ile samorządów będzie zainteresowanych dofinansowaniem do realizowanych przez nie programów polityki zdrowotnej.
Jego dyrektor Maciej Olesińki ma nadzieję, że tym razem będą chętni, bo do tej pory po pieniądze na...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Unia Metropolii Polskich murem za nauczycielami. "Pieniądze na oświatę nie będą zmniejszone"

17.04.2019 16:34

Prezydenci 12 największych polskich miast deklarują, że środki zarezerwowane w ich budżetach na oświatę nie będą zmniejszane. W swoim stanowisku wyrazili poparcie dla strajkujących pracowników oświaty. Zaapelowali też do rządu o podjęcie rozmów z nauczycielami i reprezentacją samorządów.

Źródło: warszawa.onet.pl

Otmuchowski stadion doczekał się automatycznych zraszaczy. W planach dalsza modernizacja obiektu

17.04.2019 16:00


Stadion Miejski w Otmuchowie zyskał nową instalację. Dzięki systemowi automatycznych zraszaczy jakość murawy powinna się poprawić, a to ma się z kolei przełożyć na większy komfort gry na obiekcie.Za około 60 tysięcy złotych, pod płytą stadionu zainstalowano 11 zraszaczy, które w ciągu kilkudziesięciu minut są w stanie nawodnić całe boisko. Proces można dowolnie programować, a automatyka zapobiega uruchamianiu się systemu na przykład w czasie deszczu. - Do tej pory murawa nie była wizytówką tego obiektu, a jej podlewanie wyglądało archaicznie - przyznaje burmistrz Otmuchowa Jan Woźniak. - Ta murawa była taką, w cudzysłowie, zakałą. Tam był twardy grunt, od wielu lat z tym się borykaliśmy. Co prawda tam nawodnienie było obok basenu, tylko trzeba było przeciągać albo od hydrantu, węże pożarnicze.Pozostałe części stadionu także wymagają renowacji, co według szacunków może kosztować od 500 do około 700 tysięcy złotych. O pieniądze na ten cel gmina wystąpiła w ubiegłym roku do Ministerstwa Sportu i Turystyki, jednak wniosek nie został pozytywnie rozpatrzony.- Chcieliśmy przede wszystkim zrewitalizować, odbudować skocznię, bieżnię, stanowiska ...

Źródło: radio.opole.pl

Pożar Katedry Notre Dame. Muzułmanie we Francji włączają się w odbudowę

17.04.2019 15:59

Francuscy muzułmanie zbierają pieniądze na odbudowę katedry Notre Dame. Prezydent Emmanuel Macron zapowiedział, że odrestaurowana świątynia będzie...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
Kontakt z nami