Wiadomości z tagiem Pekao SA  RSS
Pekao SA sfinansuje budowę największego parku przemysłowego w Polsce wschodniej

28.04.2023 21:45

Bank Pekao SA sfinansuje budowę kompleksu magazynowego Panattoni Park Lublin II. Wysokość udzielonego kredytu to ponad 48 mln euro - wliczając VAT.

Źródło: www.propertynews.pl

Masz konto w Pekao? Uważaj, łatwo stracić wszystkie pieniądze

01.04.2023 11:01

Masz konto w Pekao? Uważaj, łatwo stracić wszystkie pieniądze
Przestępcy znów wzięli na celownik klientów Pekao SA – alarmuje CSIRT KNF. Fałszywa strona wykrada dane logowania i nie tylko.
Widać wyraźnie, że ataki na klientów poszczególnych banków przeprowadzane są niejako falami. O ile na początku roku w tym kontekście pojawiał się głównie Santander Bank Polska, o tyle niniejszym wzmożoną czujność zachować powinni posiadacze rachunków w Pekao SA.
CSIRT KNF przestrzega przed fałszywymi stronami, podszywającymi się pod serwis transakcyjny Banku Pekao. Oczywiście, jak to w takich przypadkach bywa, wpisując tam dane logowania, podasz je przestępcom.

Źródło: www.telepolis.pl

Bank PEKAO SA w Olsztynie – gdzie są bankomaty, wpłatomaty, aktualna oferta

12.01.2023 10:35

Bank Pekao SA to jedna z najchętniej wybieranych przez klientów instytucji finansowych. Mieszkańcy Olsztyna mogą skorzystać z kilku bankomatów i wpłatomatów oraz usług placówek bankowych. Gdzie znaleźć Pekao SA w Olsztynie i jak wygląda aktualna oferta banku?

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Pomoc Ukrainie pomoże i Polsce

04.10.2022 10:14

Łącznie polskie PKB może wzrosnąć o prawie 190 mld zł, czyli 3,8 proc. z tytułu wsparcia w odbudowie Ukrainy – wynika z raportu ekonomistów Pekao SA

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Deokupacja i odbudowa Ukrainy. Jakie gospodarcze korzyści może uzyskać Polska? [RAPORT]

04.10.2022 9:44

Łącznie polskie PKB może wzrosnąć o prawie 190 mld zł, czyli 3,8 proc. z tytułu wsparcia w odbudowie Ukrainy – wynika z raportu ekonomistów Pekao SA.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Nowe udogodnienia w bankowości internetowej i mobilnej w Banku Pekao SA

14.09.2022 20:47

Na początku września w aplikacji mobilnej PeoPay połączone zostały dwie grupy funkcji „Zarządzanie płatnościami” oraz „Nadchodzące płatności”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Bank Pekao z trzema promocjami. Czeka bonus 350 zł

08.09.2022 8:06


Bank Pekao
Bank Pekao wraz z Mastercardem przygotował trzy, kumulujące się promocje w programie Bezcenne Chwile. Dotychczasowi i nowi klienci mogą otrzymać bonus o łącznej wartości 350 zł.
Bank Pekao ruszył z trzema nowymi promocjami w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Każda z nich pozwala zebrać punkty, które następnie wymieniane są na vouchery do popularnych sklepów. Promocje łączą się i w sumie można otrzymać bonus w postaci 28 tys. punktów o łącznej wartości 350 zł.
Pierwsze 4 tys. punktów otrzymają klienci w promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao SA edycja IX”, która potrwa do 30 września 2022 r. Jak z niej skorzystać? Trzeba się tylko zapisać się do programu Mastercard Bezcenne Chwile w Pekao. Bank nagrodzi to prezentem powitalnym w postaci 4 tys. punktów o wartości 50 zł.
Kolejne 8 tys. punktów o wartości 100 zł dostają nowi oraz dotychczasowi uczestnicy programu za zapisanie nowej karty do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Po rejestracji i płatności kartą na kwotę łącznie minimum 50 zł w okresie 30 dni od przystąpienia do promocji, na konto klientów trafią dodatkowe punkty wymienialne na vouchery o wartości 100 zł. Od momentu zapisania się do programu każde użycie karty generuje dodatkowe punkty. Ta promocja trwa do 9 października 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.
Trzecia okazja pozwala zdobyć aż 16 tys. punktów o wartości 200 zł. Mogą z niej skorzystać ci klienci Pekao, którzy nie mają jeszcze Karty Kredytowej z Żubrem. W tym przypadku również trzeba być lub zostać uczestnikiem programu Mastercard Bezcenne Chwile. Ta solidna pula punktów przyznawana jest po zawarciu umowy o kartę. 
Wszystkie trzy promocje łączą się ze sobą. Dzięki temu nowi oraz dotychczasowi klienci Banku Pekao mogą otrzymać w sumie aż 28 tys. punktów o wartości 350 zł.
Klient przystępuje do programu Bezcenne Chwile ze wszystkimi swoimi kartami płatniczymi Banku Pekao z logo Mastercard. Po aktywacji będą one zbierać punkty na konto uczestnika. Punkty będzie można z kolei wymienić na przykład na vouchery do sklepów takich jak: Intersport, Smyk, Empik czy RTVEuroAGD oraz wielu innych. Pekao kusi też korzyściami zyskiwanymi dzięki Karcie Kredytowej z Żubrem, np. raty 0 proc., ubezpieczenia, stały zwrot wydatków za płatności w internecie czy nawet 5 razy szybsze zbieranie punktów w programie, a do tego specjalny katalog nagród dla klientów Pekao.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Bank Pekao zapłaci ci nawet 400 zł, ale trzeba się spieszyć

01.09.2022 10:50

Bank Pekao zapłaci ci nawet 400 zł, ale trzeba się spieszyć
Pekao SA rusza z nową promocją, w ramach której posiadacze rachunku osobistego w tym banku zainkasować mogą nawet 400 zł.
Po tym, jak Pekao SA zachęcał do założenia Konta Przekorzystnego darmowym dostępem do Canal+, nadszedł czas na kolejną promocję. Tym razem nawet ciekawszą, bo do zgarnięcia jest bonus pieniężny.
Każdy, kto spełni warunki promocji, ma szansę uzyskać gotówkę w kwocie 400 zł. Choć trzeba podkreślić, że o ile pierwsza połowa tej sumy dostępna jest dla każdego, o tyle druga wiąże się z posiadaniem dzieci. Tak czy inaczej, coś uszczknąć można. Zważywszy jeszcze na nie byle jaki aperitif w postaci 7 proc. w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 183 dni.

Konto Przekorzystne w Pekao SA - bonusy pieniężne


W części zasadniczej pierwszy bonus, równy 50 zł, przysługuje za otwarcie rachunku w terminie do 16 października. Idąc dalej, po 50 zł instytucja wypłaci w trzech kolejnych miesiącach za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych i logowanie do aplikacji PeoPay. 
Kolejne bonusy natomiast, jak już zostało zasugerowane, wiążą się z kontem dla dziecka. Podobnie jak wcześniej, 50 zł przysługuje za jego otwarcie. Dalej jednak zasady zależne są od wieku potomka. Jeśli ten ma mniej niż 13 lat, to wystarczy do dnia 16 listopada zasilić konto kwotą 200 zł, a jeśli więcej, musi w tym czasie wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych. 
Zarówno szczegóły promocji, jak i formularz do otwarcia wymaganych rachunków w procesie online znajdziecie pod . Pamiętajcie tylko, że czas trwania promocji jest ograniczony.

Źródło: www.telepolis.pl

Jaka inflacja w maju? Kiedy inflacyjny szczyt?

31.05.2022 7:32


Szacujemy, że inflacja w maju wzrosła o 14 proc. rdr - mówi analityk Banku Pekao SA Kamil Łuczkowski. Jego zdaniem, szczytu wzrostu cen należy spodziewać się w sierpniu i wrześniu - wyniesie on 15,5-16 proc. rdr. Dziś GUS ma opublikować tak zwany szybki szacunek wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych za maj 2022 roku.

Źródło: www.rmf24.pl

Banki PKO BP i Pekao SA podnoszą oprocentowania lokat. Ile będzie można zyskać?

13.05.2022 15:33


Dwa największe polskie banki - PKO BP i Pekao SA - ogłosiły radykalne podniesienie oprocentowania depozytów. Na lokatach będzie można dostać około 5-6 procent zysku. Podniesienie oporocentowania lokat zapowiadają również inne banki.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami