player+
Wiadomości z tagiem Paulla  RSS
Euforia doczeka się niemieckiej wersji. "Uniwersalne tematy muszą zostać opowiedziane w lokalny sposób"

25.11.2022 13:14

Powstaje niemiecka wersja serialu Euforia. Projekt ma już nawet swoich scenarzystów.Serial doczeka się niemieckiej wersji - o takim obrocie spraw donosi portal Variety. Prawa do produkcji i dystrybucji na rynku naszych zachodnich sąsiadów nabyła firma Zeitsprung Pictures; wiemy już także, że scenarzystami serialu zostaną Jonas Lindt i Paulina Lorenz, współpracujący wcześniej ze sobą przy dziele . ...

Tagi: Praca, Paulla
Źródło: naekranie.pl

Chcą aktywizować kobiety. Fundacja Plan B zorganizowała konferencję 'Siła i Moc Kobiet'

24.11.2022 21:00


Inspirowanie kobiet do wyjścia z domu, realizowania własnych marzeń, potrzeb oraz samorozwoju - taki był cel konferencji 'Siła i Moc Kobiet', która dziś (24.11) odbyła się w Nyskim Domu Kultury. Konferencja zainicjowała dialog społeczny na rzecz wsparcia kobiet z terenu powiatu nyskiego. Przedstawiciele fundacji 'Plan B' spotkali się z mieszkankami Nysy oraz przedstawicielami lokalnego samorządu, aby zachęcić ich do stawiania na inicjatywy społeczne aktywizujące... - Chcemy inspirować kobiety i pokazywać im, że mogą się spełniać nie tylko w domu - mówi Paulina Sobek, prezes fundacji 'Plan B'.- Chcemy stworzyć przyjazną przestrzeń dla kobiet, które będą miały okazję się wspierać, wymieniać własnymi doświadczeniami i inspiracjami. Liczymy, że będą razem pokonywały trudności i lepiej pełniły swoje życiowe role. Projekt skierowany do ok. 60 kobiet z terenu powiatu nyskiego potrwa do kwietnia 2024 roku. Mieszkanki powiatu będą mogły w każdej chwili włączyć się w działalność fundacji 'Plan B' i przystąpić do projektu. Szczegóły dotyczące kolejnych akcji będą pojawiały się w mediach społecznościowych fundacji.

Źródło: radio.opole.pl

Nie do wiary! Michniewicz przebił wszystkich

23.11.2022 10:26

Czesław Michniewicz jest pierwszym selekcjonerem Polski, który w meczu mistrzostw świata bądź Europy nie postawił na ani jednego piłkarza PKO Ekstraklasy. Zaskakujące, biorąc pod uwagę, że sam krytykował Paulo Sousę za niedocenianie polskiej ligi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Paul W.S. Anderson kręci film w Krakowie. Milla Jovovich i Dave Bautista są już w Polsce

22.11.2022 10:35

Paul W.S. Anderson rozpoczął prace na planie swojego nowego filmu In the Lost Lands, który jest kręcony w Polsce.Jak udało nam się ustalić, w Krakowie przebywają właśnie aktorzy  i . Oboje występują w nowym filmie w reżyserii zatytułowanym , który jest kręcony w studiu filmowym Alvernia. Produkcja jest adaptacją krótkiego opowiadania autorstwa ,...

Źródło: naekranie.pl

Góralski brutalnie nt. Sousy. "Nie zachował się jak człowiek"

19.11.2022 23:56

Jacek Góralski nie czuje respektu do Paulo Sousy. W wywiadzie dla portalu meczyki.pl piłkarz VfL Bochum dosadnie skomentował postawę byłego selekcjonera polskiej kadry.

Tagi: Paulla
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Skandal w F1. Verstappenowi i jego bliskim grożono śmiercią

17.11.2022 14:52

- Zaczęli atakować moją rodzinę, grozili mojej siostrze, mamie, dziewczynie i tacie - mówi Max Verstappen, który po GP Sao Paulo otrzymał w sieci mnóstwo pogróżek. Wszystko przez to, że nie oddał pozycji na torze Sergio Perezowi.

Tagi: Paulla
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Verstappen pokazał prawdziwą twarz. Szybki upadek legendy

15.11.2022 17:00

Max Verstappen szybko zbudował sobie w F1 status legendy, kierowcy kompletnego i niepopełniającego błędów. Wydarzenia z GP Sao Paulo zrujnowały jego wizerunek. Wszystko przez jedną sytuację - pisze Jarosław Wierczuk.

Tagi: Paulla, Statki
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dramat kierowcy F1. "Nie jadłem dwa dni"

15.11.2022 12:19

Lando Norris ma za sobą niezwykle trudny weekend F1. Jeszcze przed startem GP Sao Paulo wyszło na jaw, że kierowca McLarena zmaga się z zatruciem pokarmowym. Brytyjczyk wziął udział w wyścigu, ale był mocno osłabiony.

Tagi: Paulla, Drake
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami