Wiadomości z tagiem Paliwa  RSS
Jakie będą ceny paliwa w najbliższych tygodniach? Szczyt jeszcze przed nami

22.05.2022 7:04


W kolejnych miesiącach paliwa pozostaną drogie, szczyt cen, na poziomie ok. 7,5-7,7 zł za litr, nastąpi w wakacje - ocenił Marcin Klucznik z Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Według niego spowolnienie gospodarcze w drugiej połowie roku obniży ceny ropy i benzyn na stacjach.

Źródło: www.rmf24.pl

Pięć krajów otrzyma pomoc z UE na uniezależnienie się od rosyjskiego paliwa atomowego

21.05.2022 15:50


Bułgaria, Czechy, Węgry, Słowacja i Finlandia, kraje posiadające elektrownie atomowe pracujące na rosyjskim paliwie jądrowym, otrzymają unijną pomoc na uniezależnienie się od Rosji - poinformowało radio publiczne w Sofii, powołując się na źródła w Brukseli.

Źródło: www.bankier.pl

Palikot mówi, czego dowiedział się o Putinie! "Zostały mu..."

21.05.2022 15:47


Od kilku tygodniu w mediach pojawiają się kolejne informacje o rzekomo fatalnym stanie zdrowia Władimira Putina. Mówi się, że polityk zmaga się z chorobą nowotworową i jego dni są policzone. Ostatnio szokującymi ustaleniami podzielił się oficer brytyjskiego wywiadu. Teraz głos w sprawie postanowił zabrać milioner Janusz Palikot...

Źródło: www.pomponik.pl

PKB na medal, ledwo zipiące płace i rekordowo drogie paliwa [Wykresy tygodnia]

21.05.2022 7:00


Kolejny majowy tydzień za nami. Jakie dane, poza inflacją, były ostatnio na tapecie ekonomistów? Przypominamy najciekawsze wykresy nie tylko z Polski.

Tagi: Banki, Paliwa
Źródło: www.bankier.pl

Zaskakujące zmiany cen na polskich stacjach paliw

20.05.2022 14:02


Ostatni tydzień przyniósł kolejne, dość zaskakujące zmiany cen na krajowych stacjach paliw; podrożała benzyna, potaniał diesel – zauważyli w piątek analitycy e-petrol.pl. Ich zdaniem kierowcy powinni przygotować się na większe wydatki na stacjach. “Trzeci tydzień maja przyniósł kolejne, dość zaskakujące zmiany cen na krajowych stacjach paliw. Benzyna bezołowiowa 95 podrożała o 36 grosze na litrze, […]

Tagi: Paliwa, Litwa
Źródło: wiadomosci.com

Ceny biletów na komunikację miejską pójdą w górę

20.05.2022 9:35

Na zbliżającej się sesji Rady Miasta, która odbędzie się w środę, 25 maja, radni podejmą decyzję, czy ceny biletów okresowych na komunikację miejską pójdą w górę. Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu informuje, że powodem są rosnące ceny paliw oraz inflacja.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Niemcy obniżają na trzy miesiące stawki podatkowe na paliwa

20.05.2022 0:48


W związku z gwałtownym wzrostem cen ropy naftowej po wybuchu wojny na Ukrainie Bundestag zaaprobował w czwartek wieczorem obniżenie w czerwcu, lipcu i sierpniu stawek podatkowych na paliwa, do poziomu dozwolonego przez Unię Europejską.

Źródło: www.bankier.pl

Volvo FH I-Save - zwycięzca w testach dotyczących ekonomiki paliwowej

19.05.2022 20:06

W kilku niezależnych testach przeprowadzonych przez niemieckie czasopisma dla kierowców i klientów samochodów ciężarowych, Volvo FH z systemem I-Save okazało się zwycięzcą pod względem oszczędności paliwa, biorąc pod uwagę zużycie oleju napędowego i AdBlue, mimo że testowany samochód ciężarowy nie był wyposażony w najnowsze aktualizacje Volvo dotyczące efektywności paliwowej.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Toyota Sienna - XLE AWD 4x4 Jak Nowa Bogate Wyposażenie Gwarancja

19.05.2022 14:02

Silnik: 3,5L DOHC V6 SMPI Automatyczny, pełny etat na wszystkie koła Chłodnica oleju silnikowego Amortyzatory ciśnieniowe gazowe Stabilizatory przednie i tylne Elektryczne wspomaganie kierownicy z wykrywaniem prędkości 20 Gal. Zbiornik paliwa Pojedynczy wydech ze stali nierdzewnej Stałe piasty bloku…

Tagi: Paliwa, Toyota
Źródło: motosprzedaz.pl

Maserati Ghibli - Okazja! Bardzo Dobry Stan Bogate Wyposażenie

19.05.2022 14:02

Silnik: 3.0L Twin Turbo V6 Napęd na tylne koła Amortyzatory ciśnieniowe gazowe Stabilizatory przednie i tylne Hydrauliczne wspomaganie kierownicy z wykrywaniem prędkości 21,1 Gal. Zbiornik paliwa Podwójny wydech ze stali nierdzewnej z chromowanym wykończeniem rury wydechowej Zawieszenie przednie z p…

Źródło: motosprzedaz.pl

reklama
Kontakt z nami