player+
Wiadomości z tagiem PLL LOT  RSS
Prezes LOT-u: nie odpuścimy Boeingowi ws. maszyn 737 MAX

04.10.2021 9:45

PLL LOT poniosły duże straty z powodu uziemienia samolotów typu Boeing 737 MAX. Prowadzimy rozmowy z koncernem; nie odpuścimy niczego, co Boeing jest nam winien i będziemy występować do niego z roszczeniami - zapowiedział prezes LOT Rafał Milczarski.

Źródło: podroze.onet.pl

Prezes PLL LOT: spodziewamy się, że będzie potrzebna kolejna transza pomocy publicznej

02.10.2021 10:16


Udzielona PLL LOT pomoc publiczna nie będzie wystarczająca; spodziewamy się, że będzie potrzebna kolejna –... first appeared on .

Źródło: prasowki.org

PLL LOT będzie potrzebował kolejnych pieniędzy z kasy państwa

02.10.2021 8:06


Udzielona PLL LOT pomoc publiczna nie będzie wystarczająca; spodziewamy się, że będzie potrzebna kolejna - powiedział prezes spółki Rafał Milczarski. Do końca roku okaże się, w jakim stopniu będzie potrzebna druga transza pomocy publicznej - dodał.

Tagi: Banki, PLL LOT
Źródło: www.bankier.pl

Trwa nabór do grupy wsparcia dla osób z otyłościąTrwa nabór do grupy wsparcia dla osób z otyłością

29.09.2021 18:02


W środę (29.09) rozpoczął się nabór chętnych. Zgłaszać mogą się osoby z potwierdzoną otyłością, czyli z BMI powyżej 30, które mają przynajmniej 25 lat.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 października mailem na: [email protected] lub...

Tagi: PLL LOT
Źródło: www.radio.bialystok.pl

LOT: Największy kryzys w historii komercyjnego lotnictwa wciąż trwa

25.09.2021 15:49


„Mamy do czynienia z największym kryzysem w historii komercyjnego lotnictwa. Ruch lotniczy zamarł na początku 2020 roku na skutek pandemii. Od tego czasu następuje jego bardzo powolna odbudowa. Od kilkunastu miesięcy praktycznie zamknięte pozostają Stany Zjednoczone i kierunki azjatyckie, które stanowiły dla PLL LOT główne źródło marży” – powiedział Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych PLL LOT na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Źródło: www.bankier.pl

W niedzielę LOT zainauguruje bezpośrednie rejsy do Dubaju

25.09.2021 10:12


Od niedzieli PLL LOT uruchomiają bezpośrednie połączenia między Warszawą a Dubajem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Lot do tego największego miasta w ZEA potrwa blisko 6 godzin, a rejsy realizowane będą trzy razy w tygodniu.

Źródło: www.bankier.pl

W niedzielę LOT uruchamia bezpośrednie rejsy do Dubaju

25.09.2021 9:44

Od niedzieli PLL LOT uruchomiają bezpośrednie połączenia między Warszawą a Dubajem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Lot do tego największego miasta w ZEA potrwa blisko 6 godzin, a rejsy realizowane będą trzy razy w tygodniu.

Źródło: podroze.onet.pl

Małecki: Takiego kryzysu jak dziś w lotnictwie jeszcze nie było

09.09.2021 14:51


Obserwujemy co się dzieje na rynku lotniczym oraz rozwój pandemii, która ma wpływ na podróże lotnicze; PLL LOT, podobnie jak inne linie lotnicze, nie uniknął pomocy publicznej; czekamy, jak będą wyglądały kolejne miesiące - powiedział PAP w Karpaczu wiceminister aktywów państwowych Maciej Małecki.

Tagi: Banki, PLL LOT
Źródło: www.bankier.pl

Nowa "dziesiątka" Barcelony. 18-latek przejął numer po Leo Messim

01.09.2021 15:41

To kolejny akcent końca pewnej ery. Numer "10", który pozostawił po sobie Leo Messi, od teraz będzie przywdziewała w Barcelonie wielka nadzieja klubu. Wiele lat temu Ronaldinho namaścił Argentyńczyka na swojego następcę i pozostawił mu w spadku "dziesiątkę". Teraz sam Messi zrobił to z Ansu Fatim.

Źródło: sport.onet.pl

Sprostowanie PLL LOT

19.08.2021 11:29

Poniżej publikujemy sprostowanie PLL LOT dotyczące artykułu "Ujawniamy. Chaos w kabinie pilotów podczas lotu prezydenta Dudy. 'Taki trochę...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
321sprzedane
Kontakt z nami