Wiadomości z tagiem Opole  RSS
Pracownik produkcji

24.05.2019 9:06

IFM ECOLINK
Do Twoich zadań będzie należało: Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu
Lokalizacja: opolskie, Opole
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Tagi: Opole, Praca
Źródło: www.praca.pl

Ustawiacz maszyn

24.05.2019 9:06

IFM ECOLINK
Co zyskasz podejmując u nas pracę? Realny, indywidualny wpływ na tworzenie produktu Ciekawą, interesującą pracę, w której stopniowo
Lokalizacja: opolskie, Opole
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Źródło: www.praca.pl

„Tramwaj zwany pożądaniem” kursuje ulicami Opola. Edukuje mieszkańców w tematyce HIV i AIDS

24.05.2019 8:00


Przez cztery godziny jeden z opolskich autobusów miejskich kursował pod szyldem 'Tramwaju zwanego pożądaniem'. Jeździł na wyznaczonej trasie, która obejmowała najważniejsze punkty w mieście, włączając w to błonia Politechniki Opolskiej i kampus Uniwersytetu Opolskiego, miejsca na których odbywają się Piastonalia. W piątek kolejna odsłona akcji.„Tramwaj zwany pożądaniem” to ogólnopolski projekt prowadzony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA - Poland we współpracy z fundacją MTV Staying Alive.- To akcja profilaktyczno-edukacyjna, która ma celu uświadomienie ludziom czym jest HIV i AIDS, jakie są drogi zakażenia, jak można się przed tym chronić oraz gdzie można w Opolu się anonimowo i bezpłatnie zbadać - mówi Agnieszka Globelczyk, prezydent oddziału Opole Kandydat IFMSA-Poland.- Nie wiedziałam, że HIV i AIDS to nie jest to samo. Te choroby się różnią i to bardzo. Nie da się tego wyleczyć, to akurat wiedziałam, ale te osoby zarażone nie są takie niebezpieczne, jak wszyscy myślą. Ta akcja jest bardzo potrzebna, bo przez to przestajemy się bać choroby, która istnieje - mówi jedna z mieszkanek Opola.Akcja pod hasłem „Tramwaj zwany pożądaniem” potrawa do piątku (24.05). Autobus swój kurs rozpocznie o godzinie 17.00. Pierwszy przystanek to Prószkowska-Politechnika. Do ...

Tagi: Opole
Źródło: radio.opole.pl

Liga Narodów Kobiet. Reprezentacja Polski zakończyła siatkarski maraton. "Nasz występ, możemy uznać za dobry"

24.05.2019 7:12

Reprezentacja Polski siatkarek, meczem z Tajlandią (3:0) w Lidze Narodów w Opolu, zakończyła siatkarski maraton. Po triumfie w Montreux, podopieczne Jacka Nawrockiego wygrały w Opolu dwa z trzech spotkań.

Tagi: Opole, Maraton
Źródło: sportowefakty.wp.pl

WCZK: W piątek po południu przez Opolszczyznę przejdzie fala wezbraniowa, ale powodzi nie będzie

24.05.2019 6:00


Według przewidywań najwyższy stan wód pojawi się rano na Miedoni. - Nie można wykluczyć lokalnych potopień, ale powódź nam nie grozi - usłyszeliśmy w WCZK.- W piątek po południu przez Opolszczyznę ma przejść fala wezbraniowa, która o parę centymetrów może przekroczyć stany alarmowe, ale nie będzie to powódź - zapewnia Henryk Ferster, dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego urzędu wojewódzkiego w Opolu. Według ostatniego raportu, jaki z IMGW otrzymało centrum, w piątek (24.05) na wodowskazie w Miedoni koło Raciborza o godzinie 06.00 o 30 centymetrów mają zostać przekroczone stany alarmowe.Stan alarmowy to umowny stan wody oznaczający zagrożenie powodzią zazwyczaj przy przekroczeniu poziomu wody brzegowej. Jest sygnałem do wszczęcia alarmu powodziowego oraz zwiększenia częstotliwości odczytów stanów wody.

Źródło: radio.opole.pl

Polska 18-latka to prawdziwa armata. Ma marzenie: chce być liderem kadry

24.05.2019 3:41

Magdalena Stysiak, dla której Liga Narodów, jest pierwszym tak poważnym turniejem w seniorskiej siatkówce ma dopiero 18 lat. W Opolu mogła choć przez chwilę zaprezentować próbkę swoich umiejętności. W meczu z Tajlandią pokazała, że to prawdziwa armata, która może być postrachem dla najlepszych.

Źródło: sport.onet.pl

Natalia Mędrzyk: przed turniejem każda z nas wzięłaby taki wynik w ciemno

24.05.2019 3:41

- Nikomu nie gra się dobrze z Tajkami i my też miałyśmy z nimi problem na początku meczu. Potem jednak zaczęłyśmy lepiej zagrywać i bronić podobnie jak one i to dało nam zwycięstwo - powiedziała Natalia Mędrzyk, przyjmująca naszej kadry, po wygranym meczu z Tajlandią 3:0 w turnieju Ligi Narodów w Opolu.

Źródło: sport.onet.pl

LN: pewna wygrana Polek

24.05.2019 3:41

Polskie siatkarki zwycięstwem nad Tajlandią 3:0 zakończyły udział w turnieju Ligi Narodów w Opolu. Początek spotkania był trudny dla Biało-Czerwonych, ale potem to nasze zawodniczki dominowały na boisku.

Źródło: sport.onet.pl

Liga Narodów Kobiet. Zmęczenie turniejem nie przeszkodziło w wygranej. Oceny po meczu Polska - Tajlandia

23.05.2019 22:45

Reprezentacja Polski siatkarek na zakończenie turnieju Ligi Narodów w Opolu pokonała w trzech setach reprezentację Tajlandii. Podopiecznym Jacka Nawrockiego w odniesieniu pewnego triumfu nie przeszkodziło zmęczenie turniejem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Liga Narodów Kobiet: pewne zwycięstwo Polek z Tajlandią. Zobacz pozycję naszej reprezentacji w tabeli

23.05.2019 22:04

Polskie siatkarki odniosły przekonujące zwycięstwo w ostatnim spotkaniu turnieju Ligi Narodów w Opolu, pokonując Tajlandię 3:0. Tym samym Biało-Czerwone awansowały już na 4. miejsce w ogólnej tabeli rozgrywek.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami