Wiadomości z tagiem Opole  RSS
Awantura w rodzinie Opozdy. Szokujące wpisy w internecie, bliscy zabierają głos

27.09.2021 7:01


Coraz goręcej w rodzinie Opozdów. W weekend oświadczenia wydali Dariusz Opozda i Małgorzata Opozda. Rodzice aktorki we wpisach na Facebooku przedstawili swoje odmienne punkty widzenia. A w sieci rozgorzała dyskusja. Głos zabrał Antek Królikowski oraz inni członkowie rodziny.

Źródło: www.pomponik.pl

Żużel. Menadżer Kolejarza Opole wydał oświadczenie po porażce w Landshut. "Nie myli się ten, co nic nie robi"

26.09.2021 22:04

OK Bedmet Kolejarz dość niespodziewanie przegrał z Trans MF Landshut Devils 38:52 w pierwszym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej. Po tym spotkaniu menadżer drużyny z Opola, Piotr Mikołajczak, wydał obszerne oświadczenie.

Tagi: Opole, Żużel
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Trwa rodzinny dramat Opozdów! Największy sekret Joanny wyszedł na jaw. Szok!

26.09.2021 21:45


Dramat rodzinny Opozdów trwa! Parę dni temu ojciec Joanny Opozdy podzielił się w sieci wstrząsającymi informacjami nt. swojego stanu zdrowia. Żalił się, że żona i córka nie chcą mu pomóc. Teraz w całą sprawę wmieszany został Antoni Królikowski i jego prywatna rozmowa z teściem. Na domiar wszystkiego matka aktorki postanowiła położyć kres wszelkim spekulacjom i wydała oświadczenie na Facebooku. Wstrząsające co wyszło!

Źródło: www.pomponik.pl

Za nami pielgrzymka złotych jubilatów małżeńskich. Do Opola zjechały małżeństwa z całej diecezji

26.09.2021 18:00


Przeżyli ze sobą 50 lat, a dzisiaj podziękowali za to Bogu. Do kościoła seminaryjnego w Opolu zjechały małżeństwa z całego regionu. Pielgrzymi na mszach dziękczynnych spotykają się już od 21 lat. Pierwsza pielgrzymka jubilatów małżeńskich w diecezji opolskiej odbyła się w 2000 roku.Pielgrzymów powitał opolski biskup pomocniczy Paweł Stobrawa, który przewodniczył również wspólnej modlitwie. - Jeżeli uznamy, że rodzina jest tą pierwszą, najważniejszą komórką społeczną, to właśnie za takie rodziny i małżeństwa dzisiaj dziękujemy. Wiele małżeństw dzisiaj się rozpada, różnie też się mówi o nich i o rodzinie, ale są tacy, którzy wytrwali razem ponad 50 lat. Były pewnie u nich różne doświadczenia, ale mają za co dziękować. Gromadzimy się razem z nimi i zanosimy dziękczynne Te Deum laudamus. Jedynym z małżeństw, które dzisiaj (26.09) odwiedziło seminarium są Czesława i Władysław z Nysy. Jak podkreślają receptura udanego związku leży w tym, aby każdego dnia kochać się coraz bardziej. - Przyjechaliśmy dzisiaj z dziękczynieniem, za każdy dzień, miesiąc, rok razem. Tych lat nazbierało się bardzo dużo, ale nadal się kochamy. Ja męża kocham za to, że on mnie nadal kocha...

Tagi: Opole, MSZ
Źródło: radio.opole.pl

Niemiecki klub bliżej pierwszej ligi! Będzie rozpacz w Opolu? [relacja]

26.09.2021 15:41

Żużel. Pierwszy mecz finałowy 2. Ligi Żużlowej dla Trans MF Landshut Devils. Ekipa z Niemiec bez większych problemów pokonała OK Bedmet Kolejarza Opole. Kolejny fantastyczny mecz zaliczył Dimitri Berge. Rewanż w stolicy polskiej piosenki zapowiada się jednak niezwykle interesująco.

Źródło: sport.onet.pl

Szalona końcówka GP Rosji! Deszcz zapewnił nam emocje!

26.09.2021 15:36

Opady deszczu w końcówce GP Rosji zapewniły nam ogromne emocje. Wyścig F1 przerodził się w thriller. Przeszarżował Lando Norris, który nie chciał zmienić opon na przejściowe i podarował w ten sposób wygraną Lewisowi Hamiltonowi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wypadek na ul. Partyzanckiej w Opolu. Dwie osoby poszkodowane

26.09.2021 14:45


Dwie osoby zostały ranne w wypadku w Opolu. Jak poinformował asp. sztab. Dariusz Grudzień z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, po godzinie 13:00 w rejonie skrzyżowania Partyzanckiej z Wrocławską doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.Pojazdami łącznie podróżowało 6 osób - 2 dorosłe i czworo dzieci (w wieku od 4 do 12 lat). W wyniku tego zdarzenie dwie osoby - kierowca jednego z pojazdów i 4-letnie dziecko - trafiły do szpitala.Przed południem do groźnego zdarzenia doszło w miejscowości Białowieża w powiecie nyskim. Około godizny 11:30 motocyklista wypadł z drogi. Poszkodowany jest przytomny, został przekazany pod opiekę pogotowia. Do kierowców apelujemy o ostrożność.

Źródło: radio.opole.pl

Żużel. Landshut Devils bliżej eWinner 1. Ligi. Opolanie ze stratami [RELACJA]

26.09.2021 13:54

Pierwsza połowa finałowego dwumeczu w 2. Lidze Żużlowej dla Trans MF Landshut Devils. W niedzielę niemiecki zespół pokonał na własnym torze OK Bedmet Kolejarza Opole.

Tagi: Opole, Żużel
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Inżynier Procesu [Rekrutacja prowadzona online]

26.09.2021 11:40

IFM ECOLINK
Do Twoich zadań będzie należało: Tworzenie i aktualizacja programów do laserowania; Wprowadzanie nowych
Lokalizacja: opolskie, Opole
Obszar zawodowy: Inżynieria / Projektowanie

Tagi: Opole
Źródło: www.praca.pl

Inżynier Testów [Rekrutacja prowadzona online]

26.09.2021 11:40

IFM ECOLINK
Twoje zadania: Tworzenie planu i specyfikacji testów, Tworzenie przypadków testowych bazując na wymaganiach oraz specyfikacji produktu, Tworzenie
Lokalizacja: opolskie, Opole
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Tagi: Opole
Źródło: www.praca.pl

reklama
player+
Kontakt z nami