player+
Wiadomości z tagiem Niemcy  RSS
Maciej Gębala przed meczem z Niemcami: mamy sobie coś do wyjaśnienia

17.01.2022 21:41

- Atmosfera stanowi naszą mocną stronę. Jesteśmy zżyci, ławka żywiołowo reaguje na boiskowe wydarzenia. W takiej grupie gra sprawia frajdę – mówi obrotowy reprezentacji Polski przed meczem na ME z reprezentacją Niemiec.

Tagi: Niemcy
Źródło: www.przegladsportowy.pl

Problem Niemców przed meczem z Polską. Kolejny zawodnik z pozytywnym wynikiem testu

17.01.2022 21:41

Hendrik Wagner jest kolejnym uczestniczącym w mistrzostwach Europy niemieckim piłkarzem ręcznym, który uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa i nie będzie mógł zagrać we wtorkowym meczu z Polską.

Źródło: sport.onet.pl

Koronawirus zdziesiątkował Niemców. Z Polską bez liderów!

17.01.2022 21:16

Niemcy mogą mówić o ogromnym pechu. Pięciu kadrowiczów miało dodatnie testy na obecność koronawirusa i nie zagrają w meczu o zwycięstwo w grupie ME 2022 z Polską!

Tagi: Niemcy
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zwrot w sprawie słynnej pamiętnikarki Anne Frank. Wydał ją żydowski notariusz?

17.01.2022 19:02

Od 6 lat zespół historyków tropił osobę, która w 1944 roku zdradziła Niemcom kryjówkę słynnej żydowskiej pamiętnikarki i jej rodziny. Ustalili, że...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Niemcy: Aborcja jest ok czyli reklama przerywania ciąży nie będzie już przestępstwem?

17.01.2022 18:48


Federalny minister sprawiedliwości Marco Buschmann przedstawił w poniedziałek projekt uchylenia paragrafu 219a, zakazującego „reklamy przerywania ciąży”. Zgodnie z nowelizacją udostępnianie przez praktyki lekarskie informacji na temat aborcji na stronach internetowych nie będzie już przestępstwem. Paragraf 219a zakazuje lekarzom publicznego udostępniania informacji o aborcjach i oznacza zagrożenie karne dla lekarzy, jeśli np. na swojej stronie internetowej […]

Źródło: wiadomosci.com

Škoda Octavia - "ARKO" Autokomis

17.01.2022 18:13

* Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej * Możliwość przetestowania auta przed zakupem na stacji diagnostycznej lub w serwisie * Przyjmujemy auta w rozliczeniu * PROFESJONALNA OBSŁUGA BANKOWA (formalności odbywają się na miejscu) * Samochód sprowadzony z Niemiec, pierwsza rejestracja za granicą 3…

Tagi: Niemcy
Źródło: motosprzedaz.pl

Kolejne zakażenie u Niemców przed meczem z Polską

17.01.2022 17:21

Hendrik Wagner miał dołączyć do reprezentacji Niemiec, ale jego test na obecność koronawirusa dał wynik dodatni. Rozgrywający nie wystąpi w meczu z Polską.

Tagi: Niemcy, Tesla
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Składka zdrowotna w górę o kilka tysięcy złotych w skali roku. Jak zmieniają się obciążenia dla przedsiębiorców?

17.01.2022 14:24

Pomimo systemu podatkowego uznawanego pod kątem skomplikowania za 10. na świecie i 2. w Europie, w Polsce przybywa jednoosobowych działalności gospodarczych. Ich liczba przekroczyła już 2,6 mln. 1 stycznia 2022 roku weszły w życie przepisy podatkowe Polskiego Ładu, które na pewno nie ułatwiają przedsiębiorcom życia. W związku z nimi niemal co trzeci przedsiębiorca ankietowany przez firmę inFakt deklarował, że będzie chciał zmienić formę opodatkowania.

Źródło: di.com.pl

Wróciła słynna sprawa "Madzi z Sosnowca". Rutkowski pozuje z kocykiem

17.01.2022 13:52


Krzysztof Rutkowski (62 l.) to najsłynniejszy polski samozwańczy detektyw. Jest obecny niemal przy każdej kontrowersyjnej sprawie kryminalnej. Rozpoznawalność z pewnością przyniosła mu tragedia "małej Madzi z Sosnowca". Mimo że od zabójstwa dziecka minęło już 10 lat, Rutkowski nie odpuszcza i zapowiada specjalny program ze swoim udziałem, pozując do zdjęcia z dziecięcym kocykiem. Czy to już jest przesada?

Tagi: Niemcy
Źródło: www.pomponik.pl

Pracownik produkcji napojów - mile widziane pary

17.01.2022 13:51

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Stuttgart (Niemcy) MILE WIDZIANY PARY ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA! MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp
Lokalizacja: świętokrzyskie
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Tagi: Niemcy, Praca
Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami