Wiadomości z tagiem Narodowcy  RSS
Przejdzie "marsz przeciwko antypolonizmowowi"

19.03.2019 1:53

Szczecińscy działacze konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy zapowiadają, że naszym miastem przejdzie "marsz przeciwko antypolonizmowi". Będzie protestem przeciwko niektórym wypowiedziom zagranicznych polityków. - Nie podoba nam się polityka zagraniczna......

Źródło: www.24kurier.pl

Miasta pozwą MEN. "Samorządy sfinansowały fanaberię rządu"

18.03.2019 20:40


Władze Łodzi zdecydowały o dołączeniu do inicjatywy warszawskich samorządowców, którzy chcą pozwać Ministerstwo Edukacji Narodowej za koszty reformy edukacji. Pozew zbiorowy ma trafić do sądu w kwietniu – informuje Onet.

Al Bano niechciany na Ukrainie. Jego adwokat: Pójdziemy z tym do Strasburga

18.03.2019 19:19


Włoski piosenkarz Al Bano, który został wpisany przez Ministerstwo Kultury Ukrainy na listę osób uznanych za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, poprosił rząd w Rzymie, by interweniował w jego sprawie. Ogłosił też, że będzie zabiegał o odszkodowanie.

Źródło: www.rmf24.pl

Exatel Security Days. Dwa dni hakowania na stadionie

18.03.2019 8:04

Na początku czerwca przez 2 dni polska branża cyberbezpieczeństwa zwróci swe oczy ku Stadionowi Narodowemu w Warszawie. Po raz czwarty odbędzie się tam Exatel Security Days, na którym swą wiedzą dzielą się najwybitniejsi eksperci z branży. „Polska straci dobrą reputację i wiarygodność jako niepodległy kraj. Nie dajcie się ogłupić terrorystom opłacanym przez arabski kapitał”. Taki komunikat w&...

Źródło: feedproxy.google.com

TAK MINĄŁ DZIEŃ – NIEDZIELA [17 MARCA]

17.03.2019 20:30

Uroczystości upamiętniające ofiary terroru z 16 marca 1942 roku w Sandomierzu oraz udostępnienie dla turystów nowej ścieżki spacerowej w Świętokrzyskim Parku Narodowym - to najważniejsze wydarzenia niedzieli, 17 marca.

Tagi: Narodowcy
Źródło: www.radio.kielce.pl

Wenezuela: Guaido wzywa do marszu na Caracas. "Odbierzemy z powrotem to, co należy się narodowi"

17.03.2019 8:45

Juan Guaido, lider opozycji Wenezueli, który ogłosił się tymczasowym prezydentem, wezwał w sobotę swoich zwolenników do "Operacji wolność" i marszu na pałac prezydencki w Caracas, by obalić władze prezydenta Nicolasa Maduro.

Źródło: www.deon.pl

Dzień Świętego Patryka - 17 marca. Co to za święto i dlaczego wiele lokali serwuje dziś zielone piwo?

17.03.2019 7:00

Dzień Świętego Patryka, przypadający 17 marca, to narodowe święto w Irlandii. Jego obchody sięgają jednak znacznie dalej, bo zielonego piwa...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Mariusz Staniszewski odwołany, zarząd Polskiego Radia jednoosobowy

17.03.2019 2:12

Mariusz Staniszewski, dotychczasowy członek zarządu Polskiego Radia został odwołany decyzją Rady Mediów Narodowych. W czwartek odbyło się nagłe zebranie, w którym podjęto decyzję o jednoosobowym zarządzie spółki. Prezesem pozostaje Andrzej Rogoyski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

MEN odpowiada na groźby ZNP. "Wyjątkowo nieodpowiedzialne"

16.03.2019 19:14

"Wyjątkowo nieodpowiedzialne działanie, dla którego nie ma usprawiedliwienia" - w ten sposób dla money.pl groźbę zablokowania tegorocznej promocji przez strajkujących nauczycieli skomentowała rzecznik Ministerstwa Edukacji Narodowej.

reklama
Kontakt z nami