Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Koordynator Analityków

24.05.2019 9:30

Centrum Bankowości Bezpośredniej Agencja Zatrudnienia
Oczekiwania: Wykształcenie wyższe Znajomość oferty kredytowej Banku Umiejętność identyfikowania potrzeb kredytowych Klientów MŚP i
Lokalizacja: łódzkie, Łódź
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Tagi: NATO, Łódź
Źródło: www.praca.pl

Pogoda sprzyja remontowi basenu w Praszce. Zimą zdarzały się przerwy

24.05.2019 9:30


Końcówka tego roku jest wciąż oficjalnym terminem zakończenia gruntownej przebudowy krytej pływalni w Praszce. Po zimie są niewielkie opóźnienia.Prace ruszyły w październiku ubiegłego roku, a chodzi o praktycznie nowy basen - ze starej konstrukcji została jedynie część murów i pomieszczeń technicznych. W planie jest między innymi nowa niecka, brodzik, sauna oraz zaplecze szatniowe.- Wciąż prowadzone są potężne roboty betonowe i żelbetowe - mówi Jarosław Tkaczyński, burmistrz Praszki.- Za nami wszystkie roboty ziemne i żelbetowe w ziemi, a teraz wychodzimy ponad grunt. Są wykonywane elementy żelbetowe oraz murowe nadziemia. W okresie zimowym faktycznie bywały dni, gdzie trudno było wykonywać jakiekolwiek prace na budowie. Teraz aura sprzyja, więc mam nadzieję, że wykonawca podgoni opóźnienia zimowe. Koszt modernizacji to 15 milionów złotych. Udało się pozyskać 5 milionów z Regionalnego Programu Operacyjnego, natomiast pozostałe 10 milionów to wkład własny gminy Praszka.

Źródło: radio.opole.pl

Koordynator Analityków

24.05.2019 9:29

Centrum Bankowości Bezpośredniej Agencja Zatrudnienia
Zadania: Koordynacja i przydział zadań spoczywających na Analitykach Biznesowych MŚP Nadzór nad
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań
Obszar zawodowy: Finanse / Bankowość

Źródło: www.praca.pl

Ks. Studnicki: myślę, że po 1 czerwca pojawią się doniesienia o rozliczaniu biskupów

24.05.2019 7:04


Doniesienia o biskupach pociąganych do odpowiedzialności za tuszowanie przypadków przestępstw seksualnych duchownych zaczną pojawiać się po 1 czerwca, kiedy w życie wejdzie motu proprio papieża Franciszka - zapowiedział koordynator medialny Centrum Ochrony Dziecka ks. Piotr Studnicki.

Tagi: NATO, Seks
Źródło: fakty.interia.pl

TVP coraz gorzej oceniana, RMF FM i Radio ZET lepiej niż Polskie Radio. Co sądzą o nich zwolennicy PiS, PO i Kukiz ’15?

23.05.2019 21:55

Wśród głównych nadawców najlepiej przez Polaków ocenianych jest Polsat, natomiast rekordowo dużo negatywnych opinii zebrała TVP. RMF FM i Radio ZET mają dużo lepsze postrzeganie od Polskiego Radia i Radia Maryja. Media publiczne i Radio Maryja pozytywnie oceniają zwolennicy PiS, a krytycznie - osoby popierające PO.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

GP Monako: Kubica zamknął stawkę, nieprawdopodobna dominacja Mercedesa

23.05.2019 21:42

Robert Kubica zajął ostatnie miejsce w drugiej sesji treningowej przed wyścigiem o Grand Prix Monako. Tuż przed kierowcą Williamsa uplasował się jego zespołowy partner, George Russell, który był szybszy od Polaka o 0,094 sekundy. Najlepszy czas uzyskał natomiast Lewis Hamilton z Mercedesa. Aktualny mistrz świata popisał się rezultatem 1,11,118.

Źródło: sport.onet.pl

Władisław Kulesz przeprasza za faul na Renato Suliciu. Bertus Servaas: Poniesie konsekwencje

23.05.2019 21:39

- To był głupi błąd wynikający z emocji - powiedział Władisław Kulesz. Białorusin z PGE VIVE Kielce został zawieszony za faul na Renato Suliciu i nie zagra w rewanżowym spotkaniu finałowym PGNiG Superligi z Orlenem Wisłą Płock.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szef programowy HBO: Nie będzie kontynuacji „Gry o tron”

23.05.2019 20:44

Po zakończeniu emisji przez HBO kultowego serialu „Gra o tron” wśród widzów pojawiły się spekulacje mówiące o tym, że seria być może doczeka się kontynuacji. Jednak Casey Bloys, dyrektor HBO ds. programowych wyklucza taką możliwość. Przyznaje natomiast, że w przygotowaniu są prequele „Gry o tron”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

W powiecie prudnickim nie ma przekroczeń stanów ostrzegawczych na rzekach

23.05.2019 19:45


Mieszkańcy powiatu prudnickiego mogą być spokojni o stan rzek po intensywnych opadach deszczu. Żadna nie przekracza stanów alarmowych i ostrzegawczych.- Nie jest to normą, bo jesteśmy powiatem położonym u podnóża gór opawskich, ale tym razem zagrożenie powodziowe u nas nie występuje - poinformował Radosław Roszkowski, starosta prudnicki. - Jeśli chodzi o stan rzeki Prudnik, to odnotowaliśmy 111 cm przy stanie ostrzegawczym 180 cm i alarmowym 230 cm, natomiast w Racławicach Śląskich na rzece Osobłodze 214 cm przy stanie ostrzegawczym 300 cm i alarmowym 350 cm. Nasze jednostki OSP zostały postawione w stan podwyższonej gotowości. 56 samochodów ratowniczo-gaśniczych z pompami, do dyspozycji jest 49 motopomp szlamowych. Dobrze zaopatrzony mamy też magazyn przeciwpowodziowy, myślę, że na razie obaw nie ma. St. kpt. Krzysztof Wiciak, komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Prudniku poinformował, że po ulewnych deszczach strażacy nie odnotowali na terenie powiatu żadnego zdarzenia związanego z zalaniami i podtopieniami.- Jeśli będzie taka konieczność jesteśmy gotowi pomóc sąsiednim powiatom - dodaje ...

Źródło: radio.opole.pl

Litwinowicz celuje w kolejne zwycięstwo

23.05.2019 19:42

W Toruniu natomiast również był najlepszym z polskich zawodników, jednak z walki o czołowe pozycje wyeliminowała go awaria skrzyni biegów.
Obecnie samochód Litwinowicza jest już po niezbędnych naprawach, więc Damian ma nadzieję na kolejny sukces. Kierowca dodaje jednak, że w grupie SuperNational podczas każdego wyjazdu na tor należy spodziewać się niezwykle zaciętej ...

Tagi: NATO
Źródło: pl.motorsport.com

reklama
Kontakt z nami