Wiadomości z tagiem Modlin  RSS
Modlą się na Jasnej Górze o pomyślność na maturze

24.04.2019 13:15


Około tysiąca maturzystów z diecezji opolskiej zjechało do Częstochowy aby modlić się o pomyślność podczas zbliżającego się egzaminu dojrzałości. Uczestnicy mieli między innymi okazję by wziąć udział w konferencji dotyczącej miejsca młodych w Kościele, na podstawie wniosków z zakończonego niedawno synodu w Watykanie.Tegoroczni maturzyści zjawili się na Jasnej Górze z wieloma intencjami.- O zdanie matury się raczej nie boję, bo 30% to nie jest duży limit, ale dobry wynik zawsze się przyda. Modlitwa w tym na pewno pomoże - mówi Marcin, jeden z uczestników pielgrzymki. - Chcę zawierzyć Matce Boskiej Jasnogórskiej moją maturę. Chciałbym, żeby przebiegła ona pomyślnie i żeby Matka Boska pomogła mi w sprawach dotyczących wyboru życiowej drogi, abym wybrał dobrze i był z tego zadowolony - dodaje maturzysta Piotr.- Tegoroczna pielgrzymka maturzystów w to miejsce jest wyjątkowa - zauważa ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży. - Bardzo się cieszę, że ci młodzi ludzie tu są. Po drodze, jadąc tu zastanawialiśmy się, że ta pielgrzymka jest o tyle szczególna, że wielu z tych młodych ludzi jest w naprawdę niepewnej sytuacji. Oni oprócz tego, że proszą aby zdać maturę, modlą się aby ją w ogóle pisać. Skoro tyle cudów się wydarzyło na Jasnej Górze to może i P ...

Źródło: radio.opole.pl

Katolicki paszport dla Polaka. Prezydencki minister zaskakuje pomysłem

24.04.2019 8:53

Najważniejsze modlitwy i prawdy wiary powinny być zawarte w paszporcie Polaków - to postulat zgłoszony przez Krzysztofa Szczerskiego. Szef gabinetu...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kasjer - Sprzedawca

23.04.2019 8:55

Pepco Poland Spółka z o. o.
Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci: umowę o pracę korzystne wynagrodzenie na
Lokalizacja: opolskie, Niemodlin, Opole Niemodlińska
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Opole, Modlin
Źródło: www.praca.pl

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Niemodlinie

22.04.2019 13:45


Jedna osoba została poszkodowana w wypadku dwóch samochodów osobowych na ul. Brzeskiej w Niemodlinie.Do czołowego zderzenia dwóch samochodów doszło na drodze dojazdowej do trasy krajowej nr 46 około godz. 12. Samochodami podróżowały łącznie cztery osoby. Miejsce wypadku zabezpieczały dwa zastępy straży pożarnej z Niemodlina. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja, a w miejscu zdarzenia nie ma już utrudnień w ruchu.

Źródło: radio.opole.pl

Widmo spadku mocno zajrzało im w oczy. Marcin Stefański: Musimy zacząć się modlić

22.04.2019 7:00

- Nasze szanse na utrzymanie znacznie zmalały. Musimy zacząć się modlić - twierdzi trener Trefla Marcin Stefański. Wtóruje mu koszykarz Piotr Śmigielski: - Pozostało nam liczyć na innych. Spadek sopocian do I ligi będzie ogromną sensacją.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wt, 30 kwi 23:10 (TVP Kultura) - Wszystko będzie dobrze

21.04.2019 3:49


12-letni Paweł mieszka razem z upośledzonym bratem i matką. Kobieta jest chora na raka. Synowie wierzą, że umierającej pomoże modlitwa na Jasnej Górze....

Źródło: teletydzien.interia.pl

Kard. Nycz o pożarze katedry Notre Dame: znak dla Europy, Paryża, Kościoła i Polski

20.04.2019 0:05

Zwracamy uwagę przede wszystkim na symbol i znak katedry Notre Dame dla Europy, Paryża, Kościoła i Polski. Kiedy katedra płonęła, tysiące ludzi stanęły do modlitwy - powiedział wczoraj podczas nabożeństwa Centralnej Drogi Krzyżowej metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.

Źródło: warszawa.onet.pl

Groby Pańskie w świętokrzyskich świątyniach [ZOBACZ, KTÓRY PREZENTUJE SIĘ NAJOKAZALEJ]

19.04.2019 21:56

Po zakończeniu Liturgii Męki Pańskiej we wszystkich kościołach odsłonięto przygotowywane od kilku dni Groby Pańskie z przeniesioną do nich figurą Chrystusa. Wierni mogą odwiedzać i modlić się w tym miejscu także w Wielką Sobotę.

Źródło: www.radio.kielce.pl

“Pasażerowie Ryanaira i Wizza czekają na lot w fatalnych warunkach”. Ultimatum dla lotniska!

19.04.2019 17:05

To sytuacja, jaką znamy choćby z Modlina - pasażerowie czekający w deszczu, upale czy śniegu aż samolot zostanie opróżniony i sami będą mogli wejść na pokład. Tak samo dzieje się w Budapeszcie - rząd Węgier żąda od władz lotniska natychmiastowej likwidacji barakowo-kontenerowego terminala, z którego korzystają pasażerowie linii Ryanair i Wizz Air. Port w stolicy Węgier dostał czas na zmiany do końca roku - w przeciwnym razie rząd grozi poważnymi konsekwencjami.

Źródło: www.fly4free.pl

Śląskie. Na teatralnych afiszach

19.04.2019 0:00

Najbliższe spektakle w śląskich teatrach to "Usta Weroniki. Zupełnie nieznane modlitwy Zofii Kossak" z Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie, gościnnie w Teatrze Śląskim, "Jungle" Pink Mama Theatre w Teatrze Rozbark w Bytomiu oraz "Zasłona" w MCK im. Bisty w Rudzie Śląskiej.

Źródło: www.e-teatr.pl

reklama
Kontakt z nami