Wiadomości z tagiem Mateusz Morawiecki  RSS
Dobry czas dla Polski i dla województwa śląskiego ma trwać, czyli PiS ogłasza „jedynki”

19.08.2019 15:56

Prawo i Sprawiedliwość prezentuje swoje śląskie „jedynki” i hasło kampanii, czyli „Dobry czas dla Polski”. Ten dobry czas, zdaniem marszałka Jakuba Chełstowskiego, trwa i będzie trwał nadal. Na konferencji nie zaprezentował się najmocniejszy z kandydatów – premier Mateusz Morawiecki. Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie rusza z kampanią wyborczą. Dzisiaj najważniejsi kandydaci przyjechali na plac przed Spodkiem.

Źródło: katowice24.info

Morawiecki tłumaczy się z podróży nad morze. "Nie latałem helikopterem na działkę"

19.08.2019 14:49

Premier odniósł się do podróży rządowymi samolotami nad morze. W Dębkach ma bowiem swój dom, gdzie spędza czas w okresie letnim. Mateusz Morawiecki...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Morawiecki z wizytą w fabryce Opla. Pochwalił decyzję o budowie kolejnej

19.08.2019 13:22

– Decyzja o budowie kolejnej fabryki jest bardzo dobra dla tego regionu. Chcemy, żeby tutaj ludzie znajdowali pracę – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w zakładzie Opla w Gliwicach. Ma ona zapewnić ok. 300 dodatkowych miejsc pracy.

Źródło: www.money.pl

"Newsweek" o lotach premiera nad morze. Morawiecki: Wiązały się z wykonywaniem funkcji

19.08.2019 12:52


Wszystkie moje loty, które odbywałem na Pomorze i w całej Polsce, wiązały się z wykonywaniem różnego rodzaju funkcji rządowych - zapewnił premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu odniósł się w ten sposób do pytania o to, czy celem podróży lotniczych była jego działka w Dębkach. O sprawie napisał tygodnik "Newsweek".

Źródło: www.rmf24.pl

Warszawa. 75. rocznica śmierci Tadeusza Gajcego

19.08.2019 3:54

16 sierpnia, 75 lat temu w kamienicy wysadzonej przez Niemców poległ żołnierz AK Tadeusz Gajcy, jeden z najwybitniejszych polskich poetów, jego życie wciąż przypomina nam o sile miłości, także tej do ojczyzny - podkreślił premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: www.e-teatr.pl

Piknik rodzinny PiS w Stalowej Woli: Kaczyński o poprawie w ostatnich latach jakości życia Polaków

18.08.2019 22:32


Podczas ostatniego tego lata pikniku rodzinnego Prawa i Sprawiedliwości- w Stalowej Woli- prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił o poprawie w ostatnich latach jakości życia Polaków. Dziękował metropolicie krakowskiemu arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu za obronę polskich rodzin. Premier Mateusz Morawiecki podkreślał, że rząd Zjednoczonej prawicy wie, jak zarządzać instytucjami państwa i to dzięki takim działaniom możliwe jest […]

Źródło: wiadomosci.com

Mateusz Morawiecki: Będzie bezpieczniej, lepiej i piękniej

18.08.2019 15:52


- ​Nie będzie naszej zgody na podrzynanie gardeł kukłom ani na żadne obrażanie Polaków, polskiej wiary, polskiego języka, na kłamstwa historyczne - mówił premier Mateusz Morawiecki w niedzielę na pikniku rodzinnym w Stalowej Woli (Podkarpackie). Podkreślał też rolę programów społecznych PiS w "budowaniu poziomu życia takiego albo jeszcze lepszego, jaki jest w państwach Europy Zachodniej". - Za dekadę lub dwie w stosunku do niektórych państw przeskoczymy tamten poziom życia - dodał Morawiecki.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami