Wiadomości z tagiem Lublin  RSS
Żużel na żywo. Gdzie oglądać PGE Ekstraligę? Motor Lublin - Apator Toruń w telewizji i internecie (stream)

03.07.2022 13:00

W niedzielę, 3 lipca, o godzinie 16:30 w PGE Ekstralidze zmierzą się Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń. Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5. Darmowa relacja LIVE dostępna na WP SportoweFakty.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Żywią nadzieję, że Lambert pomoże rozszyfrować tor. Motor bez eksperymentów

03.07.2022 10:10

Lambert, Dudek i Przedpełski mogą sprawić, że mecz w Lublinie będzie ciekawym pojedynkiem. Goście liczą, że Anglik od początku złapie dobry rytm i pomoże kolegom w dalszej fazie meczu. Motor pojedzie sprawdzonym ustawieniem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Apator stanie się drużyną kompletną? Menedżer ocenił, czego brakuje

03.07.2022 9:41

Żużel. W niedzielne popołudnie w Lublinie niepokonany w tym sezonie Motor podejmie For Nature Solutions Apatora Toruń. Po tym, jak 1 maja osłabieni brakiem Dominika Kubery lublinianie wygrali na Motoarenie w Toruniu przez moment zrobiło się bardzo nerwowo. Niektórzy wróżyli już, że Apator nie zdoła nawet awansować do play-off. Sytuację uspokoiło jednak zwycięstwo torunian w Grudziądzu.

Źródło: sport.onet.pl

Key Account Manager

02.07.2022 14:58

Orange Polska S.A.
Budowanie relacji biznesowych z Klientami, doradztwo w zakresie zaawansowanych rozwiązań
Lokalizacja: lubelskie, Lublin
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Lublin, Orange
Źródło: www.praca.pl

Próbowali pobić rekord na największą lekcję jogi w Polsce. Na placu Litewskim ćwiczyło 199 osób

02.07.2022 14:49


W sobotę na placu Litewskim w Lublinie odbyła się próba pobicia rekordu Polski na największą lekcję jogi. Choć rekordu nie udało się pobić, to atmosfera wśród uczestników była przyjazna. Ćwiczyli jogę na placu Litewskim Plac Litewski w Lublinie stała się miejscem niecodziennego wydarzenia. Na miejskim placu odbyła się próba pobicia rekordu Polski na największą ilości […]

Tagi: Lublin
Źródło: spottedlublin.pl

Żużel. Zawodnik Motoru Lublin może zrobić to po raz trzeci i przejść do historii

02.07.2022 8:49

Obrońca tytułu ma szansę przejść do historii. Mikkel Michelsen walczy o trzecie złoto w prestiżowym cyklu SEC. Duńczyk jest rzecz jasna jednym z faworytów i jest ku temu kilka powodów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa [NA ŻYWO]

01.07.2022 21:41

Drużyny, które aspirują do medali mistrzostw Polski z pewnością będą chciały uniknąć szóstej pozycji, która najprawdopodobniej będzie oznaczała starcie z Motorem Lublin w pierwszej rundzie play-off. Kolejność na koniec sezonu zasadniczego będzie zależała między innymi od rezultatu starcia Betard Sparty Wrocław z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa. Początek meczu w piątek 1 lipca o godz. 20.30.

Źródło: sport.onet.pl

Legia zawiodła na całej linii. Niespodziewana przegrana

01.07.2022 18:50

Warszawscy kibice mają powody do zmartwień. Legia zanotowała trzecią porażkę z rzędu. Tym razem "Wojskowi" musieli uznać wyższość Motoru Lublin (2:3).

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Aplikacja pomoże wykryć nieprawidłowości w opłatach za wywóz śmieci. Okaże się, kto nie płaci

01.07.2022 17:09


Lublin chce odnaleźć mieszkańców, którzy nie płacą za wywóz odpadów. Pomóc ma w tym specjalna aplikacja, którą nieodpłatnie udostępni miasto Świdnik. W przypadku Świdnika dzięki aplikacji udało się odnaleźć 1 400 niepłacących mieszkańców. Lublin chce złapać tych, którzy nie płacą za śmieci Lublin skorzysta z aplikacji wykrywającej niespójności w deklaracjach określających wysokość opłaty za gospodarowanie […]

Tagi: Lublin
Źródło: spottedlublin.pl

reklama
Kontakt z nami