Wiadomości z tagiem Lublin  RSS
PGE Ekstraliga: Jaka przyszłość trenera Motoru?

27.09.2021 15:41

Żużel: Motor Lublin może zaliczyć tegoroczny sezon do udanych. Ekipa "Koziołków" awansowała do finału PGE Ekstraligi i dzielnie, mimo problemów kadrowych, postawiła się faworyzowanej Betard Sparcie Wrocław. W zespole z pewnością dojdzie do roszad w okresie zimowym. Czy również na stanowisku trenera?

Źródło: sport.onet.pl

Finał PGE Ekstraligi: Ekspert mówi o dwóch błędach sędziego

27.09.2021 15:41

Żużel: Za nami finał PGE Ekstraligi. Złote medale trafiły do Betard Sparty Wrocław, która w rewanżu pokonała Motor Lublin. Spotkanie jest rozkładane na czynniki pierwsze. Sporo mówi się o decyzjach arbitra Krzysztofa Meyze.

Źródło: sport.onet.pl

Żużel. Finał w pigułce. Świetny mecz na Stadionie Olimpijskim. Motor postawił Sparcie ciężkie warunki

27.09.2021 11:43

W wielkim finale PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonała Motor Lublin (50:40). Tym samym wrocławianie po 15 latach zdobyli upragnione złoto. Niedzielna rywalizacja z całą pewnością dostarczyła kibicom wiele emocji.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Główna Księgowa / Księgowy

27.09.2021 11:13

MAWO INVEST sp. z o.o.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie pełnej księgowości spółek, sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych nadzór merytoryczny i
Lokalizacja: lubelskie, Lublin
Obszar zawodowy: Księgowość / Audyt / Podatki

Źródło: www.praca.pl

Dyrektor Administracyjny

27.09.2021 11:12

MAWO INVEST sp. z o.o.
Zadania na tym stanowisku: koordynacja i nadzór procesów administracyjnych w Spółce,nadzór nad realizacja procesów związanych z obsługą
Lokalizacja: lubelskie, Lublin
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Tagi: Lublin
Źródło: www.praca.pl

Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Lublina. Rozbity radiowóz, zniszczony znak i kosz na śmieci

27.09.2021 10:56


Trwają poszukiwania pirata drogowego na motocyklu, który w niedzielę nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekł przed policją. W trakcie pościgu jeden z radiowozów wypadł z jezdni, w wyniku czego skasował znak drogowy i kosz na śmieci. Policyjny pościg zakończony na znaku drogowym Do zdarzenia doszło w niedzielę (26.09) około godz. 12. Policjanci ruchu […]

Źródło: spottedlublin.pl

Kibice Motoru Lublin bohaterami! W drodze na finał ujęli pijanego kierowcę

27.09.2021 10:50

Wzorowa postawa kibiców Motoru Lublin. Fani żużlowych "Koziołków" w drodze na finał PGE Ekstraligi do Wrocławia dostrzegli pijanego kierowcę, któremu uniemożliwili dalszą jazdę. 60-latek miał niemal dwa promile alkoholu w organizmie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tragedia w Lublinie. 40-latek skoczył z dachu bloku na jezdnię. Zginął na miejscu

27.09.2021 9:48


Mężczyzna zmarł po upadku z dachu bloku mieszczącego się przy ulicy Tumidajskiego w Lublinie. Najprawdopodobniej było to samobójstwo. O szczegółach przeczytajcie poniżej. Do tragedii doszło w niedzielę (26.09) około godz. 8.30 na ul. Tumidajskiego w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o ujawnieniu na jezdni w rejonie kładki nad al. Andersa mężczyzny, który nie dawał oznak […]

Tagi: Lublin
Źródło: spottedlublin.pl

Żużel. Zdobył wicemistrzostwo i opuszcza klub. "Czas na nowe wyzwania"

27.09.2021 9:45

Krzysztof Buczkowski nie będzie dłużej zawodnikiem Motoru Lublin. To fakt, o którym wiadomo od kilku tygodni, ale dopiero po zdobyciu wicemistrzostwa Polski oficjalnie został potwierdzony przez zawodnika.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kubera szczerze o odejściu z Leszna. "To była najlepsza decyzja w moim życiu"

27.09.2021 9:41

Żużel: Dominik Kubera głosami kibiców okazał się rajderem finałów PGE Ekstraligi. Trudno się z tym nie zgodzić, bo wychowanek Unii Leszno był obok Mikkela Michelsena najskuteczniejszym zawodnikiem Motoru Lublin. Żużlowiec w magazynie PGE Ekstraligi w nSport+ szczerze opowiedział o tegorocznym sezonie.

Źródło: sport.onet.pl

reklama
Kontakt z nami