Wiadomości z tagiem Loty  RSS
Żużel. Ta współpraca pozwala im spokojnie patrzeć w przyszłość. "Zdecydowana część budżetu"

01.04.2023 13:45

Olbrzymim sukcesem zarządu częstochowskiego Włókniarza zakończyły się rozmowy z marką Tauron. Efektem wielotygodniowych negocjacji jest zawarcie umowy o współpracę w zakresie sponsoringu tytularnego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stoch i Zniszczoł zadowoleni z sobotnich skoków

01.04.2023 13:04

Solidne, dalekie loty, uczucie zadowolenia i uśmiech na twarzy. Kamil Stoch i Aleksander Zniszczoł opuszczali Letalnicę w poczuciu dobrze wykonanej roboty. Obaj byli pewnymi punktami drużyny w konkursie zespołowym, indywidualnie zajęli odpowiednio 10. i 14. miejsce.

Źródło: www.skijumping.pl

Długie loty i czwarte miejsce polskiej drużyny

01.04.2023 11:46


Reprezentacja Polski w składzie: Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek, Kamil Stoch i Piotr Żyła zajęła czwarte miejsce w konkursie lotów w Planicy. Triumfowali Austriacy.

Źródło: www.rmf24.pl

Loty Stocha to poezja! To się musiało tak skończyć

01.04.2023 10:49

Kamil Stoch zajął 10. miejsce w sobotnim konkursie indywidualnym Pucharu Świata w Planicy. Polak po raz drugi w tym sezonie dostał od sędziego notę marzeń. Otrzymał ją również w rywalizacji drużynowej.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ujawnili konszachty Rosjan z satrapą. Chodziło o broń

30.03.2023 21:38

Amerykańska administracja twierdzi, że Rosjanie próbują pozyskać coraz bardziej im potrzebne materiały wojenne od Korei Północnej. - W ramach tej proponowanej przez Kreml umowy, Rosja miałaby otrzymać ponad dwa tuziny typów broni i amunicji - ujawnił w czwartek rzecznik amerykańskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego (NSC) John Kirby. Dodał, że Moskwa oferowała w zmian Pjongjangowi m. in. dostawy żywności, surowce i samoloty.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Na takie loty czekaliśmy! Polacy dali popis w kwalifikacjach

30.03.2023 11:12

Kamil Stoch, Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł znakomicie zaprezentowali się podczas ostatnich w tym sezonie kwalifikacji - do konkursu indywidualnego w Planicy. Jeden z nich ustanowił nowy rekord życiowy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Fantastyczne loty Zniszczoła w Planicy! Nowy rekord życiowy

30.03.2023 9:36

Aleksander Zniszczoł świetnie spisał się podczas obu serii treningowych na skoczni mamuciej w Planicy. W drugiej sesji ustanowił nowy rekord życiowy.

Tagi: Loty
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pożar traw koło Namysłowa. W powiecie oleskim zapaliły się baloty słomy

29.03.2023 20:10


Półtora hektara traw zapaliło się w miejscowości Młokicie w powiecie namysłowskim.Na miejscu pracowały trzy jednostki straży pożarnej. Nikt nie ucierpiał, ale ze względu na duże zadymienie były utrudnienia dla kierowców. Z kolei w Kucobach w powiecie oleskim po godzinie 16.00 pod wiatą zapaliły się baloty słomy. - Istniało niebezpieczeństwo, że ogień przeniesie się na sąsiednie zabudowania gospodarskie - mówi st. kpt. Krzysztof Sobkowicz z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu. - Dużą robotę wykonał sam właściciel, który przed przybyciem naszych zastępów część tych palących się balotów przeniósł dalej od budynków. W związku z tym paliła się tylko słoma, a budynkom nic się nie stało. W akcji wzięło udział 7 jednostek straży pożarnej. Wykorzystany był m.in. podnośnik pożarniczy JRG w Oleśnie.

Tagi: Opole, Paliwa, Loty
Źródło: radio.opole.pl

PŚ w Planicy: W czwartek ostatnie kwalifikacje w sezonie (lista startowa)

29.03.2023 19:22

Rozpoczynamy finałowy weekend najdłuższego w historii sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Od czwartku do niedzieli na skoczków czekają loty narciarskie na Letalnicy (HS240) w słoweńskiej Planicy. Pierwszego dnia rozegrane zostaną treningi oraz kwalifikacje do piątkowego konkursu indywidualnego. Na starcie ujrzymy 68 zawodników, w tym sześciu reprezentantów Polski.

Tagi: Loty, SKOK
Źródło: www.skijumping.pl

Próba generalna przed otwarciem dla pasażerów lotniska w Radomiu

29.03.2023 15:45

W środę na lotnisku w Radomiu rozpoczęły się testy pasażerskie. To próba generalna przed udostępnieniem portu podróżnym – poinformowała rzeczniczka Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze" Anna Dermont. Pierwsze loty z portu mają się odbyć w kwietniu.

Tagi: Loty, Lotniska
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
player+
Kontakt z nami