321sprzedane
Wiadomości z tagiem Lekarze  RSS
Wiadomo, co się dzieje z gwiazdą Lecha. "Nie ma żartów"

27.05.2023 10:19

Lech Poznań od kilku tygodni musi radzić sobie bez Mikaela Ishaka, który zmaga się z chorobą. U reprezentanta Szwecji stwierdzono boreliozę. Piłkarz przyznał, że lekarze byli bardzo zaniepokojeni jego stanem zdrowia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Gorączka, katar, bóle brzucha u ciężarnej – jak radzić sobie z chorobą w ciąży?

26.05.2023 21:41


Ciąża to szczególny czas pełen radości i oczekiwania, ale niestety może być również okresem, w którym organizm kobiety jest bardziej podatny na różne dolegliwości. W tym artykule omówimy, jakie kroki podjąć, aby złagodzić objawy choroby w ciąży oraz kiedy skonsultować się z lekarzem.

Źródło: www.rmf24.pl

Kontroler weterynaryjny

26.05.2023 0:00

Powiatowy Inspektorat Weterynarii we Wschowie
Powiatowy Inspektorat Weterynarii we WschowiePowiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje
Lokalizacja: lubuskie, Wschowa
Obszar zawodowy: Rolnictwo / Ochrona środowiska

Tagi: Lekarze
Źródło: www.praca.pl

Thriller medyczny SORTOWNIA trafi do POLSAT BOX GO i Canal+ Online

25.05.2023 11:50


Serialowy thriller medyczny Sortownia już wkrótce będzie dostępny do obejrzenia w Polsat Box Go i Canal+ Online. Dwa pierwsze odcinki już w połowie czerwca.
Nowy serial produkcji Telewizji Polsat i Canal+ Polska, SORTOWNIA, to historia nietypowego lekarza, który ma dość wybiórcze podejście do przysięgi Hipokratesa. Zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych (w jego mniemaniu) przypadkach postanawia je odbierać. Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia.

SORTOWNIA już wkrótce trafi do Canal+ Online i Polsat Box Go


Zielony – pacjenci do poczekalni, żółty – krótszy czas oczekiwania, czerwony – natychmiastowa pomoc. Lekarze SOR-u każdego dnia walczą nie tylko o ludzkie życie, ale także z trudnymi realiami polskiej służby zdrowia. Jednym z nich jest doktor Jacek Woliński, który w całości poświęcił się pracy.
To nie tylko jego życiowa misja, ale też jedyna szansa na zapomnienie o demonach przeszłości. Woliński przez pacjentów określany jest jako „dobry lekarz”, ale czy na pewno to dobry człowiek? Rozdarty pomiędzy etyką lekarską a potrzebą wymierzenia sprawiedliwości tym, którzy mogą jej nie zaznać, staje przed trudnymi moralnie decyzjami i z każdym kolejnym przypadkiem coraz bardziej osadza się w roli pana życia i śmierci. Wybawcy lub kata.
Pierwsze dwa odcinki serialu SORTOWNIA będą dostępne do obejrzenia już 16 czerwca w Canal+ Online i Polsat Box Go.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Jak składa się wniosek o urlop rodzicielski po zmianach

25.05.2023 10:20

Nasza pracownica niedługo urodzi dziecko. Obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jakie dokumenty zgodnie z nowymi przepisami musi złożyć, aby skorzystać z urlopu rodzicielskiego? Do kiedy musi wpłynąć wniosek w tej sprawie?

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Pełzający kryzys [Felietonik Marcina Masnego]

24.05.2023 8:43

Dla fizyka kryzys jest zjawiskiem nagłym, momentem, zmianą trendu na wykresie. Dla lekarza jest to nagłe pogorszenie stanu pacjenta. W naukach o człowieku i społecznościach jednak od dawna słowa tego używa się w odniesieniu do pewnych dłuższych okresów. Przywykliśmy, że kryzys trwa.

Tagi: Lekarze
Źródło: DziennikUbezpieczeniowy.pl

Inspektor weterynaryjny

24.05.2023 0:00

Graniczny Inspektorat Weterynarii w Korczowej
Graniczny Inspektorat Weterynarii w KorczowejGraniczny Lekarz Weterynarii poszukuje
Lokalizacja: podkarpackie, Korczowa
Obszar zawodowy: Rolnictwo / Ochrona środowiska

Źródło: www.praca.pl

Gotowe podziękowania dla lekarza - eleganckie i praktyczne pomysły

23.05.2023 13:00

Podziękowanie dla lekarza może być wyjątkowym sposobem na wyrażenie wdzięczności za jego trud i poświęcenie w procesie leczenia. Jaki prezent sprawdzi się najlepiej?

Tagi: Lekarze
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Pozostał tylko uśmiech. "Pamięć Janka się skraca"

23.05.2023 12:26

- Lekarze przekazali, że poprawy nie będzie. Na szczęście mąż dużo się śmieje, nie jest złośliwy - Anna Furtok mówi nam o stanie zdrowia swojego męża Jana. Były reprezentant Polski jest chory na Alzheimera.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami