Wiadomości z tagiem Lato  RSS
Ponad 80 rannych w starciach separatystów z policją w Barcelonie

15.10.2019 11:22

Ponad 80 osób zostało rannych w wieczornych starciach separatystów z policją w Barcelonie. Protesty mają związek z ogłoszonym w poniedziałek rano przez hiszpański Sąd Najwyższy orzeczeniem, skazującym 9 katalońskich polityków na kary więzienia od 9 do 13 lat. Po północy służby medyczne Katalonii poinformowały, że ponad 80 osób potrzebowało pomocy lekarskiej lub ambulatoryjnej wskutek zamieszek […]

Źródło: prasowki.org

Ewakuacja przed zimą! Na tych wyspach lato trwa przez cały rok

15.10.2019 9:49

Słońce, morze, plaże, urocze domki i hotele, z bezpośrednim wejściem prosto do turkusowej wody. Brzmi jak marzenie? Tak, ale zdecydowanie do spełnienia! W porze jesienno-zimowej każdego kusi wizja pewnej pogody i wrażeń. Nie ma co zwlekać, ba - nawet najbardziej egzotyczne kierunki stają się coraz bardziej dostępne. W naszym zestawieniu znajdziecie wyspy, na których lato trwa przez cały rok.

Tagi: Hotele, Lato
Źródło: podroze.onet.pl

Kawowy Kalkulator Energii

15.10.2019 9:48

Ile energii dostarczają różne ilości kawy, przyrządzonej na różne sposoby, i jak wpływają na naszą czujność o danej porze dnia - tego dowiedzą się użytkownicy Kawowego Kalkulatora Energii, pierwszego dostępnego w języku polskim.

Tagi: Energia, Lato
Źródło: nauka.wiara.pl

Wyniki w Kujawsko-Pomorskiem. Nazwiska wszystkich posłów

14.10.2019 19:43

Znamy wstępny podział mandatów w województwie kujawsko-pomorskim. Najlepsze wyniki uzyskali Jan Krzysztof Ardanowski, Tomasz Latos, Tadeusz Zwiefka, Paweł Olszewski, Arkadiusz Myrcha i Łukasz Schreiber.

Źródło: kujawsko-pomorskie.onet.pl

BMW pokazało iFE.20

14.10.2019 18:41

- Intensywne przygotowania do drugiego sezonu zespołu BMW i Andretti Motorsport w Formule E wciąż trwają, zarówno na torach, jak i symulatorach. Wszystko idzie po naszej myśli, ale to jeszcze nie koniec. W najbliższych dniach będziemy kontynuować nasz program podczas oficjalnych testów w Walencji. Przeanalizowaliśmy ustalenia z pierwszego sezonu i skoncentrowaliśmy się na ...

Tagi: Tesla, Lato, BMW
Źródło: pl.motorsport.com

Microsoft ma patent na lepszą prognozę czasu pracy akumulatorów. Procenty to za mało

14.10.2019 16:56

Do internetu trafił patent Microsoftu opisujący nowe podejście do prognozowania czasu pracy urządzeń z akumulatorami. Producent chce dostarczyć użytkownikom dokładniejsze informacje, badając zapotrzebowanie na energię w czasie wykonywania różnych zadań. W patencie opisywana jest metoda, która pozwoli dokładniej oszacować, jakie czynności będą możliwe przy danym stanie akumulatora. Dzięki temu,&...

Źródło: feedproxy.google.com

Pielęgniarka / Pielęgniarz

14.10.2019 12:42

PersonalPilot
praca jako pielęgniarz lub pomocnik ambulatoryjny dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1) doświadczenie na ww. stanowisku wykształcenie
Lokalizacja: Niemcy, Niemcy, Ansbach
Obszar zawodowy: Medycyna / Opieka zdrowotna

Źródło: www.praca.pl

Bellator Kickboxing 12. Brutalny nokaut Jade Jorand (wideo)

13.10.2019 18:00

Jade Jorand popisała się efektownym i brutalnym nokautem na Silvii La Notte podczas gali Bellator Kickboxing 12, która odbyła się w Mediolanie. Rywalka nieprzytomna padła na matę.

Tagi: Lato, Mediolan
Źródło: sportowefakty.wp.pl

MMA. Bellator 230 w Mediolanie. Melvin Manhoef znokautował Yannicka Bahatiego (wideo)

13.10.2019 15:53

Dwaj byli zawodnicy KSW, Melvin Manhoef i Yannick Bahati spotkali się ze sobą na gali Bellator 230 w Mediolanie. "No Mercy" znokautował Anglika już w 1. rundzie.

Tagi: Lato, Mediolan
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Skoki narciarskie. Kamil Stoch: Większość rzeczy latem udało się zrobić

13.10.2019 7:50


- Większość rzeczy zaplanowanych na lato udało się zrobić" - uważa skoczek narciarski Kamil Stoch. Jego zdaniem, ustabilizował formę, chociaż nie ukrywa, że nie zadowala się tym co jest.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami