Wiadomości z tagiem Księżyc  RSS
Tanie loty do Namibii z Warszawy za 1927 PLN

19.04.2019 8:18

(Aktualizacja) Skorzystajcie z okazji i odwiedźcie ten niezwykle ciekawy zakątek "Czarnego Lądu"! Piękne parki narodowe, miejsce spotkania oceanu z pustynią, księżycowe krajobrazy i najwyższe wydmy na świecie - to znaki rozpoznawcze Namibii.

Źródło: www.fly4free.pl

EXCLUSIVE: Papież, Hitler, Stalin i inni na plakatach "Iron Sky. Inwazja"

17.04.2019 14:06

Już 3 maja do kin w całej Polsce trafi szalona komedia SF "Iron Sky. Inwazja". W klimat filmu najlepiej wprowadzi Was serial plakatów, którą znajdziecie poniżej: Mija 20 lat od chwili, gdy inwazja kosmicznych nazistów doszczętnie zrujnowała Ziemię. Niedobitki ludzkości, które przetrwały nuklearną zagładę, opuściły planetę i znalazły schronienie w byłej bazie wroga na Księżycu. Wciąż

Źródło: www.filmweb.pl

Facebook wprowadza tryb nocny do Messengera. Nie potrzeba już emoji z księżycem

16.04.2019 20:51

Facebook udostępnił oficjalnie w komunikatorze Messenger tryb nocny, dzięki któremu użytkownicy mogą wygodniej obsługiwać aplikację w słabym lub świetle lub ciemnych pomieszczeniach. Funkcję można włączyć w ustawieniach bez wcześniejszej konieczności przesyłania emoji z księżycem.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dziecko Meghan i Harry’ego jest już na świecie?! Były rzecznik komentuje!

16.04.2019 10:53


W sieci niedawno pojawiła się plotka, że księżna Sussex Markle (37 l.) już urodziła. Do tej sprawy odniósł się były rzecznik królowej Elżbiety II, Dickie Arbiter.

Źródło: www.pomponik.pl

dziś, 16 kwi 15:35 (Disney Channel) - Główka pracuje

16.04.2019 9:44


Pies, Landrynka, Lodzio, Błyskotka, Roślina i Księżyc mają ludzkie ciała, a kształt ich głowy odpowiada ich imionom. Codziennie podejmują nowe...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Apollo 13 – co tam się naprawdę stało

15.04.2019 10:59

13 kwietnia 1970 roku, w trzecim dniu misji na Księżyc, załoga Apollo 13 usłyszała głośny huk. To dało początek sekwencji zdarzeń, która omal nie doprowadziła do katastrofy. Ocalenie astronautów było prawdziwym majstersztykiem osiągniętym dzięki współpracy i ludzkiej inteligencji. Od lewej: pilot modułu dowodzenia John L. „Jack” Swigert (który zastąpił zastąpił Thomasa K. „Kena” Mattingly’ego), dowódca [...]

Źródło: www.crazynauka.pl

Meghan Markle podjęła kolejną ważną decyzję odnośnie porodu! Zaskoczyła wszystkich!

15.04.2019 6:42


Meghan Markle (37 l.) niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko i nie ma co ukrywać, że jest to ogromne wydarzenie dla przyszłej mamy. Widać, że Meghan bardzo to przeżywa i chce być jak najlepiej przygotowana do tego ważnego dnia. Właśnie księżna podjęła kolejne decyzję odnośnie porodu i znów zaskoczyła tym opinię publiczną.

Źródło: www.pomponik.pl

Namibia w sezonie! Loty z Warszawy za 2098 PLN

14.04.2019 11:29

(Aktualizacja) Skorzystajcie z okazji i odwiedźcie ten niezwykle ciekawy zakątek "Czarnego Lądu"! Piękne parki narodowe, miejsce spotkania oceanu z pustynią, księżycowe krajobrazy i najwyższe wydmy na świecie - to znaki rozpoznawcze Namibii.

Źródło: www.fly4free.pl

Katolicy świętują Niedzielę Palmową

14.04.2019 7:07


"Niedziela Palmowa to dzień, który przypomina o ludzkiej zmienności. Można w tych wydarzeniach Niedzieli Palmowej znaleźć siebie" - mówi ksiądz Marek Chrzanowski ze Zgromadzenia Księży Orionistów. Zachęca do postawienia sobie pytań o motywy...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Mazurek: Kaz, Izabel i jej terapeutyczna moc

12.04.2019 16:00

Występuje częściej niż halny i z większą regularnością. Fazy księżyca też odpadają, zbyt rzadkie. To może grasuje w parzyste, a w nieparzyste śpi? Warto zbadać. Tak czy owak najsłynniejsza w Polsce Izabel nie daje o sobie zapomnieć.

Tagi: Księżyc
Źródło: www.rp.pl

reklama
Kontakt z nami