Wiadomości z tagiem Koncerty  RSS
Facebook naruszył patenty aplikacji wojennego weterana. 175 mln dolarów odszkodowania

02.10.2022 21:49

Koncern Meta naruszył patenty aplikacji Walkie Talkie firmy Voxer, którą stworzył weteran amerykańskiej armii. Decyzją sądu federalnego w Teksasie właściciel Facebooka i Instagrama ma zapłacić 175 mln dolarów odszkodowania.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Koncert charytatywny na rzecz pogorzelców z gminy CiechanowiecKoncert charytatywny na rzecz pogorzelców z gminy Ciechanowiec

02.10.2022 9:46


Dwa tygodnie temu w Kosiorkach (gm. Ciechanowiec) w nocy wybuchł pożar, który strawił doszczętnie drewniany budynek, w którym mieszkała owdowiała matka siedmiorga dzieci.

Pierwszą, doraźną pomoc rodzina otrzymała od samorządu, teraz włączyli się w nią także...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Koneserzy piwa opanowali Aleję Kwiatową

02.10.2022 2:11

W piątek i w sobotę Aleję Kwiatową w Szczecinie opanowali koneserzy piwa. Trwa tam bowiem Oktoberfest Szczecin 2022. Zaprezentowały się  m.in. Browar Gryfus,  Antybrowar, Lubrow spod Gdańska czy Harpagan. Kupić można wszystkie rodzaje piwa, pilsnery, gorzkie IPA, pszeniczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego foodtrucki i koncerty. Przed nami jeszcze......

Źródło: 24kurier.pl

"Gazprom wstrzymał tranzyt przez Austrię"

01.10.2022 18:47


Od soboty nie ma dostaw gazu z Rosji do Włoch - ogłosił włoski koncern ENI, jego odbiorca. Jak wyjaśniła ta wielka firma energetyczna, rosyjski Gazprom zawiadomił ją o tym, że nie jest w stanie zrealizować dostaw gazu do Włoch z powodu wstrzymania jego tranzytu przez Austrię.

Źródło: www.rmf24.pl

Usłysz klasykę muzyki nowej! Ogłaszamy program cyklu Sacrum Profanum: Interakcje

30.09.2022 15:33

Festiwal Sacrum Profanum za nami, ale święto muzyki współczesnej w Krakowie trwa nadal – dzięki nowemu cyklowi. Interakcje stanowią przegląd dorobku najciekawszych kompozytorów i kompozytorek naszych czasów. Usłyszymy między innymi wielokrotnie nagradzany, ekwilibrystyczny utwór Not I Agaty Zubel w wykonaniu samej autorki, a towarzyszące koncertom dyskusje posłużą wymianie doświadczeń i oswojeniu się z eksperymentalną twórczością. […]

Źródło: www.infokrakow24.pl

Pracownik biurowy - Wsparcie administracyjne

30.09.2022 15:15

E.ON Polska Operations Sp. z o.o.
Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. E.ON Polska Operations jest odpowiedzialna za relacje
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa, Włodarzewska 68
Obszar zawodowy: Administracja biurowa

Źródło: www.praca.pl

Koncert Serbek w Atlas Arenie

30.09.2022 14:13

Miały wygrać pewnie i to zrobiły. Serbki nie dały żadnych szans Kazaszkom w piątkowym meczu mistrzostw świata kobiet w siatkówce. Wicemistrzynie Europy śrubują serię zwycięstw na tym turnieju.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

KONCERT ŚWIĄTECZNY MAGIC OF WHITE CHRISTMAS

30.09.2022 10:13

KONCERT ŚWIĄTECZNY MAGIC OF WHITE CHRISTMAS Między rokiem, co nadszedł, A poprzednim, co zgasł, Między datą urodzin A dniem, co nieznany Są magiczne spotkania, Są zdarzenia wśród gwiazd Nazwane przez ludzi kochaniem… – Agata Miklaszewska, fragment libretta „Kai i Gerda, Baśń o Królowej Śniegu” Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie odczuwamy potrzebę bliskości, […]

Tagi: Koncerty
Źródło: supernowosci24.pl

Premierowe elektryczne ciężarówki DAF XD i XF Electric Nowej Generacji Cz.1

29.09.2022 20:51

"Zerowa emisja" - na jednym naładowaniu modułowe układy napędowe zapewniają zasięg od 200 do ponad 500 km. Nowe modele XD i XF Electric jako potwierdzenie zaangażowania koncernu w dziedzinie ochrony środowiska. Nowoczesne silniki elektryczne PACCAR o mocy do 350 kW (480 KM). Szeroki wybór wydajnych zestawów akumulatorów. Nowy zakład montażowy elektrycznych ciężarówek DAF. Nowy model XF dostępny teraz również z kabinami Day Cab i Sleeper Cab.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Nowa Generacja pojazdów DAF z serii XD i XDC oraz zupełnie nowe, w pełni elektryczne układy napędowe PACCAR

29.09.2022 20:32

Wraz z premierą na targach IAA Transportation 2022 nowej generacji ciężarówek XD i XDC DAF Trucks wprowadza na rynek swoją wizję przyszłości obsługi sektorów transportu specjalistycznego i dystrybucyjnego. Koncern mocno też inwestuje w dziedzinie ochrony środowiska, prezentując całkowicie nową serię w pełni elektrycznych układów napędowych przedstawicieli Nowej Generacji XD i XF. Te debiutujące auta po jednokrotnym naładowaniu zapewniają zasięg ponad 500 km przy zerowej emisji substancji szkodliwych.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

reklama
Kontakt z nami