Wiadomości z tagiem Kina  RSS
Specjalist ds. Obsługi Klienta z językiem węgierskim

24.04.2019 9:45

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę multikafeteria (karta multisport, bilety do kina) prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie
Lokalizacja: dolnośląskie
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Śląsk, Kina
Źródło: www.praca.pl

Kup notebooka firmy Dell i odbierz bilety do kina

23.04.2019 18:23

Niezďż˝a promocja dla kinomaniakďż˝w. Dell ogďż˝osiďż˝ akcjďż˝ „Wiďż˝cej emocji, wiďż˝cej kina”, w ramach ktďż˝rej nabywcy wybranych laptopďż˝w firmy otrzymajďż˝ gratis 10 voucherďż˝w, ktďż˝re moďż˝na wymieniďż˝ na bilety do kina. Promocja dotyczy caďż˝kiem szerokiej gamy produktďż˝w, ale niestety jest mocno ograniczona czasowo, wiďż˝c wszyscy zainteresowani powinni spieszyďż˝ siďż˝ z zakupem.

Tagi: Kina
Źródło: pclab.pl

Rzadki rekin powraca do wraków statków

23.04.2019 17:35

Zdjęcia wykonywane przez nurków wskazują, że samice tawrosza piaskowego, zagrożonego gatunku rekina, powracają w okolice tych samych wraków u wybrzeży Północnej Karoliny. Taka wierność miejscu wskazuje, że wraki są ważnym habitatem dla tawrosza piaskowego.

Tagi: Kina, Raków
Źródło: kopalniawiedzy.pl

"Aquaman" na Blu-ray i DVD już 24 kwietnia

23.04.2019 14:09

"Aquaman" to najbardziej dochodowa superprodukcja DC w historii, która w kinach na całym świecie zarobiła ponad 1,1 mld dolarów. Entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków film, w którym główne role zagrali Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman, Patrick Wilson, Willem Dafoe oraz Dolph Lundgren zadebiutuje na 4K UHD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD już 24 kwietnia!  

Źródło: www.filmweb.pl

Rozdajemy bilety do kina Helios

23.04.2019 13:35

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia do kina Helios w Galerii Libero. Tym razem w Kinie Konesera będzie można zobaczyć film „Kapitan”. Początek seansu w środę 24 kwietnia o godz. 18:30. Film opowiada historię młodego niemieckiego żołnierza, który w ostatnich chwilach II wojny światowej rozpaczliwie walczy o przetrwanie. Ratunek przychodzi, kiedy bohater przypadkowo znajduje mundur

Tagi: Katowice, Kina
Źródło: katowice24.info

Festiwal filmowy na pograniczu trzech państw. Wkrótce kolejna edycja

22.04.2019 11:17

7 maja rusza Nyski Festiwal Filmowy. W programie znalazły się projekcje ponad 100 filmów, wystawy, koncert oraz spotkania autorskie. Impreza odbywa się na polsko-czesko-niemieckim pograniczu. Projekcje filmów odbędą się w 20 kinach na terenie trzech graniczących ze sobą państw.

Źródło: wroclaw.onet.pl

"Topielisko" przyciągnęło tłumy do kin w Ameryce Łacińskiej

22.04.2019 9:10

W kinach na świecie wciąż króluje różnorodność. Aby zająć pierwsze miejsce wystarczyło zarobić 23 miliony dolarów. Na tyle szacujemy weekendowe wpływy filmu "Topielisko. Klątwa La Llorony". Ponieważ jednak obraz w wielu krajach debiutował już w środę, to łącznie na koncie jest 30 milionów dolarów. Horror skorzystał na tym, że jego fabuła inspirowana jest meksykańskim folklorem i świetnie

Tagi: Filmy, Kina, Meksyk
Źródło: www.filmweb.pl

“Schyłek dnia” – film dla koneserów [Audycja Filmopolis]

21.04.2019 13:46


Młodziutka Irisz, której rodzice przed laty zginęli w pożarze, szuka zaginionego brata przemierzając uliczki Budapesztu. O filmie “Schyłek dnia” z repertuaru zielonogórskiego kina Newa rozmawiali w Radiu Index profesor Roman Sapeńko z Instytutu Filozofii i profesor Magdalena Steciąg z Instytutu Filologii Polskiej. – Refleksja o tym filmie dojrzewa powoli… – mówi prof. Magdalena Steciąg. – … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet, Kina
Źródło: www.wzielonej.pl

Dell rozdaje vouchery do kina - kolejna edycja kinowej promocji

19.04.2019 21:51

Kupujący laptopy Dell i Alienware mogą otrzymać vouchery do kina Cinema City o wartości 200 złotych. Promocja obejmuje zarówno modele do grania, biznesowe oraz typowo konsumenckie.

Tagi: Kina
Źródło: www.benchmark.pl

Pn, 22 kwi 12:20 (TVP 1) - Niezwykłe więzi delfinów

19.04.2019 15:55


Widzowie poznają sekretne zachowania delfinów zamieszkujących australijską Zatokę Rekina. Dzięki wykorzystaniu specjalnych technik filmowych mogą oni...

Źródło: teletydzien.interia.pl

reklama
Kontakt z nami