Wiadomości z tagiem Kielce  RSS
LM piłkarzy ręcznych: faworyci przybliżyli się do Final Four

25.04.2019 9:41

Telekom Veszprem i Barca Lassa wygrały w środę na wyjeździe pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Węgierski zespół pokonał Flensburg-Handewitt 28:22, a hiszpański - HBC Nantes 32:25. W sobotę PGE VIVE Kielce podejmie Paris Saint-Germain.

Tagi: Kielce
Źródło: sport.onet.pl

Luka Cindrić na drodze do Barcelony. "Jesteśmy coraz bliżej porozumienia"

25.04.2019 7:00

- Rozmowy powoli idą do przodu - wyjaśnił Bertus Servaas. Prezes PGE VIVE Kielce ma za sobą kolejną turę negocjacji z FC Barcą Lassa w sprawie wykupienia Luki Cindricia.

Tagi: Kielce
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Leszek Ojrzyński: sentymentów nie będzie

24.04.2019 21:41

Po zmianie trenera piłkarze Wisły Płock wygrali trzy mecze z rzędu i opuścili strefę spadkową. W czwartek zagrają z Koroną Kielce, gdzie przygodę z ekstraklasą rozpoczął ich obecny szkoleniowiec Leszek Ojrzyński. "Sentymentów nie będzie" - zapowiedział.

Źródło: sport.onet.pl

Wiec poparcia dla nauczycieli

24.04.2019 20:31

Ponad 200 osób zebrało się dziś na kieleckim Rynku, żeby zamanifestować poparcie dla strajkujących nauczycieli. Jedna z organizatorek wydarzenia Nina Kubikowska, maturzystka z II Liceum Ogólnokształcącego imienia Jana Śniadeckiego w Kielcach uważa, że protest nie jest wymierzony w uczniów.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Bertus Servaas: Sziszkariew? Mam już dwóch prawoskrzydłowych na kolejny sezon

24.04.2019 19:00

Daniił Sziszkariew nie przyjdzie do PGE VIVE Kielce przed sezonem 2019/20. Prezes Bertus Servaas potwierdził jedynie, że rozmawiał ze skrzydłowym o planach na przyszłość. Rosjanin może trafić do Kielc, gdy Blaż Janc nie przedłuży kontraktu.

Tagi: Rosja, Kielce
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Duże zamieszanie w ratuszu po reorganizacji

24.04.2019 18:46

- Reorganizacja powinna przebiegać bardzo spokojnie i nie powinna powodować chaosu – mówi Danuta Papaj, pełnomocnik prezydenta Kielc o zmianach w ratuszu. Jak informowaliśmy, wczoraj zmienił się schemat organizacyjny kieleckiego magistratu. W zamierzeniu ma to poprawić działanie urzędu.

Tagi: Kielce, Ratusz
Źródło: www.radio.kielce.pl

Jak porażkę przekuć w sukces? Niecodzienna lekcja w kieleckiej szkole

24.04.2019 17:25

Dlaczego nie należy bać się niepowodzeń, czy jak porażkę przekuć w sukces. Między innymi tego dowiedzieli się uczniowie najstarszych klas Zespołu Szkół Społecznych imienia Mikołaja Reja w Kielcach na niecodziennej lekcji.

Źródło: www.radio.kielce.pl

PGE VIVE Kielce gotowe na ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Wraca Krzysztof Lijewski, tylko dwóch nieobecnych

24.04.2019 16:40

Krzysztof Lijewski może zagrać w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z PSG. Poza składem pozostaną tylko kontuzjowani od dawna Michał Jurecki i Daniel Dujshebaev.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kara zbyt niska? „Człowiek z lasu” znów stanie przed sądem

24.04.2019 16:33

Sąd Okręgowy w Kielcach ponownie zajmie się sprawą Leszka K., nazywanego „Człowiekiem z lasu”, szefa jednej z największych grup przestępczych w województwie świętokrzyskim. Tak zadecydował Sąd Apelacyjny w Krakowie. W lipcu 2016 roku kielecki sąd skazał go na karę 25 lat pozbawienia wolności. Strony nie zgodziły się z wyrokiem, dlatego sprawa trafiła do sądu II instancji.

Tagi: Kielce, Wyroki
Źródło: www.radio.kielce.pl

Media: Daniił Sziszkariew rozmawia z PGE VIVE Kielce

24.04.2019 15:52

To byłby zaskakujący zwrot akcji, ale zdaniem białoruskich mediów Daniił Sziszkariew z Vardaru Skopje może zostać zawodnikiem PGE VIVE Kielce. Problem w tym, że mistrzowie Polski mają obsadzone prawe skrzydło na następny sezon.

Tagi: Kielce
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami