Wiadomości z tagiem Kielce  RSS
Pary prezydenckie Polski i Węgier pomodlą się w intencji obu narodów

23.03.2019 7:46

Pary prezydenckie Polski i Węgier będą dziś wspólnie modlić się w kieleckiej bazylice katedralnej. Msza święta w intencji obu narodów rozpocznie się o godzinie 11.00. Będzie jej przewodniczył biskup kielecki Jan Piotrowski.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Węgierska sztuka w BWA w Kielcach. W sobotę kolejny wernisaż

23.03.2019 7:28

Wernisaż malarstwa węgierskich artystów: Szabiny Góré i Tibora Urbána odbył się w piątkowy wieczór w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach. Dziś otwarta zostanie kolejna ekspozycja, zatytułowana „Sztuka współczesna z Miszkolca”. Wydarzenia zorganizowano z okazji Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.

Tagi: Kielce
Źródło: www.radio.kielce.pl

Arkadiusz Moryto przed meczem Motor Zaporoże - PGE Vive. Wideo

23.03.2019 7:27


Zawodnik PGE Vive Kielce Arkadiusz Moryto przed pierwszym meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów na wyjeździe z ukraińskim Motorem Zaporoże.

Tagi: Kielce
Źródło: sport.interia.pl

Dujszebajew przed meczem Motor Zaporoże - PGE Vive. Wideo

23.03.2019 7:24


Szkoleniowiec PGE Vive Kielce Tałant Dujszebajew przed pierwszym meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów na wyjeździe z ukraińskim Motorem Zaporoże.

Tagi: Kielce
Źródło: sport.interia.pl

LOTTO Ekstraklasa: sparingowy remis Korony Kielce

23.03.2019 1:42

Piłkarze ekstraklasowej Korony Kielce zremisowali w piątek na własnym stadionie z wiceliderem 1. ligi ŁKS Łódź 1:1 (1:0). Spotkanie było zamknięte dla mediów i publiczności.

Źródło: sport.onet.pl

Ten wysiłek ma sens. 37 kilometrów nocnego marszu na Święty Krzyż

22.03.2019 22:17

Ponad 320 osób wyruszyło z Kielc na Święty Krzyż w Nocnej Drodze Krzyżowej pod hasłem „Zwycięzca śmierci, piekła i szatana”. Uczestnicy wydarzenia pokonają 37 kilometrów, trzymając się głównie czerwonego szlaku. Każdy dotrze do Bazyliki na Świętym Krzyżu we własnym tempie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Powiatowy rzecznik konsumentów doceniony przez premiera

22.03.2019 17:09

Rafał Szyba, kielecki powiatowy rzecznik konsumentów został wyróżniony przez prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, za działania na rzecz ochrony konsumentów. Wyróżnienie zostało przyznane za zaangażowanie, które w szczególny sposób przyczyniło się do lepszej ochrony praw i interesów konsumentów. Doceniono także aktywną współpracę ze środowiskiem w regionie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Polsko-węgierskie sposoby na turystykę

22.03.2019 15:39

Z roku na rok rośnie liczba zagranicznych turystów odwiedzających Polskę. Zdaniem ekspertów, to efekt coraz lepszej oferty przygotowanej przez branżę. Okazuje się, że podobnymi statystykami mogą się pochwalić się Węgrzy. O różnych obliczach promocji turystycznej w obu krajach mówiono podczas konferencji, którą zorganizowano podczas Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Kielcach.

Tagi: Węgry, Kielce
Źródło: www.radio.kielce.pl

Polskie kluby walczą o ćwierćfinały EHF Ligi Mistrzów - weekend w Eleven Sports

22.03.2019 13:36

W najbliższy weekend ELEVEN SPORTS pokaże pierwsze mecze 1/8 finału VELUX EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Szczególnie ciekawie zapowiadają się starcia z udziałem PGE Vive Kielce i ORLEN Wisły Płock.

Źródło: feedproxy.google.com

Specjalista ds. Produktu

22.03.2019 13:26

LeasingTeam Sp. z o.o
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi
Lokalizacja: świętokrzyskie, Kielce
Obszar zawodowy: Marketing / Reklama / PR

Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami