Wiadomości z tagiem Kia  RSS
Kia Sportage dla polskiej policji. Służby zakupiły 78 sztuk kompaktowych crossoverów SUV

24.11.2022 9:17

Kia Sportage, czyli bardzo udany model Koreańczyków słynący z niezawodności i bardzo trwałych silników, szczególnie wolnossących. Polska policja zakupiła 78 egzemplarzy.

Tagi: Policja, SUV, Kia
Źródło: www.scigacz.pl

Kilian Peier: Inauguracja Pucharu Świata nie powinna odbywać się w Wiśle

23.11.2022 12:26

Wciąż oczekujący na swój powrót do Pucharu Świata Kilian Peier udzielił niedawno wywiadu portalowi skiactu.ch, w którym opowiedział m.in. o tym, dlaczego jego obecna kontuzja jest bardziej irytująca niż wcześniejsze zerwanie więzadła krzyżowego. Podzielił się też swoją opinią na temat optymalnych lokalizacji inauguracji Pucharu Świata, wspomniał również w kilku słowach...

Tagi: Kia
Źródło: www.skijumping.pl

Nowe radiowozy dla policji dla Bydgoszczy i nie tylko. Uwagę zwraca ich oznakowanie [ZDJĘCIA]

23.11.2022 10:47

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy zakupiła nowe radiowozy dla policji w całej Polsce. 78 aut marki Kia Sportage trafi do kilkunastu jednostek mundurowych. Pięć z nich zostanie w województwie kujawsko-pomorskim; jeden trafi do dyspozycji policjantów z Bydgoszczy. Jak podkreśla mł. […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Będą progi zwalniające na polskich autostradach? GDDKiA wyjaśnia, o co chodzi w tej sprawie

22.11.2022 12:07

Od kilku dni słyszymy pogłoski, że w arsenale środków przeciwko kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość pojawią się nowe szykany, ale tym razem na autostradach i drogach ekspresowych. Ma to być jakoby pewien rodzaj… progów zwalniających.

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: www.scigacz.pl

Progi zwalniające na autostradach? Tak, ale też nie

22.11.2022 10:29

W ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji, jakoby GDDKiA planowała, czy nawet już montowała progi zwalniające na autostradach i drogach ekspresowych. Teraz Dyrekcja wyjaśnia, o co chodzi.

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Na autostradach pojawią się progi zwalniające? GDDKiA komentuje

21.11.2022 16:35


W mediach pojawiły się informacje, jakoby na autostradach i drogach szybkiego ruchu w Polsce miały pojawić się progi zwalniające. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad już odniosła się do tych doniesień. Jak to w końcu będzie?

Tagi: Banki, Kia, GDDKiA
Źródło: www.bankier.pl

Progi zwalniające na autostradzie? Jest odpowiedź GDDKiA

21.11.2022 13:54

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamierza ustawiać progi zwalniające na autostradach i drogach ekspresowych. Dotyczy to pasów wyłączonych z ruchu i awaryjnych, na których prowadzone są prace. - Chodzi o bezpieczeństwo ekip wykonujących tam prace - tłumaczy rzecznik GDDKiA Szymon Piechowiak.

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Konwój z gigantyczną maszyną utrudni ruch na drogach w woj. lubelskim [TRASA]

20.11.2022 22:15


Od poniedziałku do czwartku drogami ekspresowymi S17 i S19 w woj. lubelskim przejedzie konwój transportujący gigantyczną tarczę TBM, która wydrąży tunel na trasie S19 na Podkarpaciu; możliwe są zatory - poinformował Łukasz Minkiewicz z lubelskiego oddziału GDDKiA.

Źródło: www.bankier.pl

Namysłów: potrącenie na drodze krajowej. Dwie osoby poszkodowane

18.11.2022 19:55


Do tego zdarzenia doszło w Namysłowie na DK 39 na przejściu dla pieszych. To trasa z Brzegu do Kępna. Poszkodowane to kobiety w wieku 21 i 29 lat.Jak przekazuje punkt informacji drogowej GDDKiA w Opolu, samochód osobowy potrącił dwie osoby, które odniosły obrażenia.Na miejscu pracują służby ratunkowe. Ten odcinek 'krajówki' jest zablokowany.AKTUALIZACJA - rzecznik namysłowskiej policji Paweł Chmielewski poinformował, że potrącone zostały dwie kobiety. Doszło do tego na ulicy Bohaterów Warszawy, na przejściu dla pieszych. Kierowca suzuki był trzeźwy. - Trwa akcja ratunkowa i udzielanie pomocy poszkodowanym kobietom, które z uwagi na odniesione obrażenia na pewno zostaną przewiezione do szpitala - relacjonuje starszy aspirant Paweł Chmielewski.Trwa wyjaśnianie okoliczności tego wypadku przez policjantów namysłowskiej 'drogówki'.AKTUALIZACJA, godz. 20:35 - wprowadzono ruch wahadłowy.AKTUALIZACJA, godz. 21:10 - koniec utrudnienia.

Źródło: radio.opole.pl

Kolejny przejazd kolejowy pod Bydgoszczą będzie zamknięty. GDDKiA wyznacza objazdy

18.11.2022 12:45

Przez dwa tygodnie kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na DK 56 w Kotomierzu. W związku z pracami torowymi, konieczne będzie zamknięcie przejazdu kolejowego. Bydgoski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wprowadzi objazdy. Jak przekazuje Kinga Puchowska, specjalistka ds. […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

reklama
Kontakt z nami