player+
Wiadomości z tagiem Katowice  RSS
Katowicka Agencja Wydawnicza zasypała Katowice ulotkami w sprawie likwidacji miejsc parkingowych. Ani słowa o bezpieczeństwie

03.10.2023 9:59

Tysiące kierowców w centrum Katowic i przyległych dzielnicach znalazły w poniedziałek za wycieraczką swoich samochodów ulotkę przygotowaną przez Katowicką Agencję Wydawniczą dla Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów. Na kilku stronach można w niej przeczytać dlaczego miasto musi likwidować miejsca parkingowe przed przejściami dla pieszych i skrzyżowaniami. Ani razu nie pada w niej jednak słowo bezpieczeństwo.

Źródło: katowice24.info

Face2Face Business Campus opiera się kryzysowi. Kluczowi najemcy przedłużają umowy

03.10.2023 9:54

Echo podpisało umowy najmu obejmujące łącznie prawie 3 500 mkw. powierzchni w katowickim kampusie biznesowym. Deloitte Medicover i Klinika Miracki przedłużyły najem w Face2Face Business Campus. Do grona najemców dołączy Bozza Concept&'N Design.

Źródło: www.propertynews.pl

Nieznany sprawca uszkodził kilka samochodów

03.10.2023 7:30

Ktoś zniszczył lusterka w co najmniej 6 samochodach, które były zaparkowane na ul. Jabłoniowej w Dębie. O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. – Proszę o wzmożoną ostrożność właścicieli samochodów. W nocy z piątku na sobotę przy ulicy Jabłoniowej doszło do aktu wandalizmu, uszkodzone zostały lusterka w około 10-ciu samochodach – napisał pan Tomasz, który

Tagi: Katowice
Źródło: katowice24.info

Dzień dobry Katowice. Szykują się zmiany w kursowaniu tramwajów

03.10.2023 7:06

Jest wtorek, 3 października. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj będzie jeszcze cieplej. Termometry pokażą od 13°C do 26°C. Niebo może być umiarkowanie zachmurzone, ale za to ma mocno wiać. Prędkość wiatru będzie przekraczała 20 km/h. Dzieje się w Katowicach: O godz. 18.00 w Absurdalnej wernisaż fotografii Jacka Boguckiego. Więcej TUTAJ. O godz. 18.30 w kinie

Tagi: Katowice
Źródło: katowice24.info

Kolejka pełna niespodzianek. Zakręcona Orlen Ekstraliga kobiet

02.10.2023 22:43

Kolejna dawka sensacyjnych rozstrzygnięć w 6. kolejce Orlen Ekstraligi kobiet. Czarni Antrans Sosnowiec przegrał w Koninie, Górnik Łęczna rozbity w Łodzi, a Śląsk Wrocław w Bielsku-Białej. Kłopoty w Tczewie miał też GKS Katowice.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zaklinował się tirem pod wiaduktem. Poważnie zniszczył pojazd

02.10.2023 21:43


W poniedziałek około 3 w nocy tir zaklinował się pod wiaduktem na ulicy Granicznej w Katowicach. Pojazd został poważnie uszkodzony - ścięty został dach samochodu oraz naczepy.

Źródło: www.rmf24.pl

W radiowej Jedynce konwencja PiS zamiast „W Jezioranach”. „Nikt nas nie poinformował”

02.10.2023 20:49

W niedzielę po południu konwencja PiS w Katowicach była transmitowana przez Polskie Radio nie tylko na antenie PR 24, lecz także w Jedynce. W konsekwencji nie wyemitowano kolejnego odcinka powieści radiowej „W Jezioranach”. -  Nikt nas, twórców Jezioran nie poinformował o tym, że odcinka nie będzie. W ramówce Jedynki Jeziorany są. Decyzja zatem zapadła w ostatniej chwili - napisali twórcy audycji na Facebooku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Asseco tłumaczy się z problemów z aplikacją Transport GZM. Trzeba mieć przy sobie kartę ŚKUP

02.10.2023 19:10

W założeniu lepszy system zakupu biletów okazał się wielkim problemem dla pasażerów. Nie mogą korzystać ze swoich biletów, a nawet przenieść danych ze ŚKUP do Transport GZM. Nam również się nie udało. Ta sytuacja przestaje dziwić, gdy przypomnimy, kto jest wykonawcą nowej usługi w metropolii. Kilka miesięcy temu doszło do wielkiej awarii systemu ŚKUP. Pasażerowie

Źródło: katowice24.info

Zignorował znak i wjechał pod wiadukt. Z ciągnika siodłowego zrobił kabriolet

02.10.2023 14:51


Ciężarówka z naczepą zaklinowała się pod jednym z wiaduktów w Katowicach. Na skutek zdarzenia poważnie uszkodzony został zarówno ciągnik, jak i naczepa, na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Tagi: Katowice
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami