Wiadomości z tagiem Jemen  RSS
"Nalot" na hostel. Dziś "Pudzian" twierdzi, że sąd stanął po jego stronie. Wcześniej mówił, co innego

23.04.2019 15:24

Przedsiębiorca oskarżył "Pudziana", że zrobił "nalot" na jego hostel i wywiózł jego rzeczy. Sportowiec opublikował odpowiedź w internecie. Twierdzi, że to jemu rację przyznał sąd. Publikujemy jednak film, z którego wynika, że w momencie wejścia do hotelu Pudzianowski nie dysponował żadnymi wyrokami.

Źródło: www.money.pl

Papież skomentował zamachy na Sri Lance

21.04.2019 13:21


Papież Franciszek w wielkanocnym orędziu w niedzielę apelował o polityczne rozwiązanie konfliktu w Syrii. Modlił się za ofiary zamachów na Sri Lance, w intencji Bliskiego Wschodu, ludności Jemenu i Libii; prosił też o pocieszenie dla wschodniej Ukrainy.

Źródło: fakty.interia.pl

Kongres chciał wstrzymać wsparcie dla Arabii Saudyjskiej ze względu na konflikt w Jemenie. Trump zawetował decyzję>

17.04.2019 13:49

Prezydent Donald Trump zawetował we wtorek wieczorem czasu lokalnego rezolucję Kongresu USA, nakazującą wstrzymanie amerykańskiego wsparcia dla Arabii Saudyjskiej w konflikcie w Jemenie - poinformował Biały Dom.>

Źródło: www.deon.pl

Kongres chciał wstrzymać wsparcie dla Arabii Saudyjskiej ze względu na konflikt w Jemenie. Trump zawetował decyzję

17.04.2019 13:49

Prezydent Donald Trump zawetował we wtorek wieczorem czasu lokalnego rezolucję Kongresu USA, nakazującą wstrzymanie amerykańskiego wsparcia dla Arabii Saudyjskiej w konflikcie w Jemenie - poinformował Biały Dom.

Źródło: www.deon.pl

Donald Trump zawetował rezolucję Kongresu ws. zaangażowania w Jemenie

17.04.2019 5:25


Amerykański prezydent zawetował rezolucję Kongresu ws. wstrzymania wsparcia USA dla Arabii Saudyjskiej w konflikcie w Jemenie - poinformował Biały Dom. Nie jest to niespodzianką, bo już wcześniej administracja waszyngtońska zapowiadała, że Donald Trump zdecyduje się na taki krok.

Źródło: www.rmf24.pl

W Jemenie wiąż dochodzi do przemocy i głodu

16.04.2019 2:36


Mimo sygnałów pozytywnych zmian, w Jemenie wciąż ma miejsce eskalacja przemocy i panuje głód. Do takich wniosków doszli uczestnicy poniedziałkowego posiedzenia Rady Bezpieczeństwa. Sytuację pogarszają przeszkody w dostarczaniu pomocy humanitarnej - wskazywali.

Tagi: Jemen
Źródło: fakty.interia.pl

Per Jonsson podziwia Tomasza Golloba. Jemu powrót do normalnego życia zajął sześć lat

11.04.2019 10:00

Per Jonsson jak mało kto rozumie sytuację Tomasza Golloba. Szwed również porusza się na wózku. Po wypadku także zmagał się z ogromnym bólem. - Podziwiam Tomka. Ja potrzebowałem sześciu lat, żeby wrócić do żywych - opowiada mistrz świata z 1990 roku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Archipelag Sokotra

04.04.2019 15:48

Archipelag Sokotra jest złożony z czterech wysp i znajduje się na terenie Oceanu Indyjskiego, niedaleko Rogu Afryki, około 350 km w kierunku południowym od Półwyspu Arabskiego. Politycznie przynależy do Jemenu, a od 2013 roku stanowi jego prowincję. Na archipelag Sokotra składają się cztery wyspy, zamieszkane przez około 40 tys. ludzi (są to: główna wyspa – Sokotra, a także: Abd al-Kuri, Samha i Darsa). Ze względu na wyjątkowe położenie i niezwykły klimat, archipelag Sokotra został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2008 roku.

Tagi: UNESCO, Jemen
Źródło: podroze.onet.pl

Jempy Drucker dość poważnie ucierpiał w kraksie podczas Dwars door Vlaanderen

04.04.2019 10:57

Jempy Drucker (BORA-hansgrohe) doznał dość poważnych obrażeń w wyścigu Dwars door Vlaanderen, w związku z czym nie będzie mógł się ścigać przez kilka najbliższych tygodni. 

Tagi: Kraków, Jemen
Źródło: naszosie.pl

reklama
Kontakt z nami