Wiadomości z tagiem Iran  RSS
Selekcjoner Iranu domaga się dymisji. "Twoje uwagi są hańbą dla piłki nożnej"

27.11.2022 13:46

Juergen Klinsmann pogardliwie wypowiedział się o reprezentacji Iranu. Jego słowa nie mogły przejść bez echa, jednak tak stanowczej reakcji Niemiec chyba się nie spodziewał. Trener Irańczyków apeluje, by podał się do dymisji.

Tagi: Niemcy, Iran
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mundial w Katarze 2022. Wyniki piątkowych meczów

26.11.2022 6:00

W mistrzostwach świata w Katarze rozpoczęła się 2. kolejka. W piątek na boiska wyszły drużyny z grup A i B. Swoje mecze wygrały reprezentacje Iranu i Senegalu. Zremisowali Holendrzy i Anglicy.

Tagi: Iran, Katar
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mundial niespodzianek. Anglicy na zaciągniętym hamulcu, kolejny faworyt traci punkty

25.11.2022 22:30

Po strzelaninie i bardzo wysokim zwycięstwie z Iranem, tym razem reprezentacja Anglii została zmuszona do zabawy w kruszenie amerykańskiego betonu. Okazał się zbyt twardy, faworyt z Anglii musi się więc pogodzić z chłodem nieoczekiwanego prysznica.

Tagi: Ameryka, Iran
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stały fragment gry: Polska przygotowuje się do meczu z Arabią Saudyjską

25.11.2022 20:15


Świętowanie kibiców po zwycięstwie Iranu z Walią, zatłoczona przesiadkowa stacja metra w Dosze oraz przygotowania do arcyważnego meczu reprezentacji Polski z Arabią Saudyjską – o tym wszystkim rozmawialiśmy w kolejnym odcinku "Stałego fragmentu gry". Połączyliśmy się z naszym wysłannikiem na mundial i sprawdzaliśmy, jak mają się kadrowicze przed meczem na klimatyzowanym stadionie.

Źródło: www.rmf24.pl

Wrzało przed meczem Iranu. Pod stadionem doszło do starć

25.11.2022 18:52

Niewiarygodne! Wewnętrzny konflikt Irańczyków przeniósł się... pod stadion Ahmad bin Ali Stadium w Al Rayman. Do starć doszło przed meczem Iran - Walia podczas piłkarskich mistrzostw świata 2022 odbywających się w Katarze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Po meczu nie krył, że Walijczycy są załamani. To koniec?

25.11.2022 16:34

Walijczycy zawiedli oczekiwania swoich kibiców i porażką z Iranem prawdopodobnie przekreślili swoje szanse na wyjście z grupy. - Jesteśmy zdruzgotani, nie da się tego inaczej opisać - przyznał po zakończeniu spotkania Gareth Bale.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami