Wiadomości z tagiem Inwestycje  RSS
Jakie mieszkania wybierają inwestorzy

25.04.2019 9:57


Które inwestycje cieszą się największym powodzeniem wśród osób kupujących mieszkania na wynajem? Jakie lokale wybierają? Czy inwestorzy decydują się na zakupy pakietowe?

Źródło: inwestycje.pl

Co dalej z targowiskiem i szkołą w Kazimierzy?

24.04.2019 18:35

Dwie kluczowe inwestycje w Kazimierzy Wielkiej, zaplanowane przez gminę w ramach rewitalizacji, nie mogą się rozpocząć. Kolejne przetargi na ich realizację zostały unieważnione.

Źródło: www.radio.kielce.pl

3 mln zł rocznie na remont chodników

24.04.2019 15:58


Do tej pory, mimo pieniędzy w budżecie, inwestycje chodnikowe były traktowane po macoszemu. Pieniądze znajdowały się wówczas, gdy mieszkańcy miasta wybierali odpowiedni projekt w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Wygląda na to, że w końcu ta sytuacja się zmieni. A to za sprawą funduszu chodnikowego.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Ćwiartka Polski specjalną strefą ekonomiczną. Rząd jednak wybrał dobre regiony do inwestycji

24.04.2019 15:54

Cała Polska specjalną strefą ekonomiczną – mówił premier Morawiecki zapowiadając reformę specjalnych stref. Z obietnicy niewiele zostało. Uprzywilejowane są jedynie 93 z blisko 400 wszystkich powiatów – wynika z raportu Grant Thornton i money.pl. Szczęśliwie jednak dokładnie te, w których dotąd inwestycji brakowało.

Źródło: www.money.pl

Fundusze zarządzane przez Forum TFI przekroczyły 5% głosów na WZ VRG

24.04.2019 15:50

Fundusze inwestycyjne zarządzane przez Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (Forum TFI)  przekroczyły próg 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy VRG, podała spółka.

Źródło: www.money.pl

Szansa dla Nowej Zelandii

24.04.2019 14:17

Obecna umowa promotora WRC z Rajdem Australii wygasa po tegorocznej edycji imprezy. Do tego władze sportu nie są do końca zainteresowane powrotem do Nowej Południowej Walii po sezonie 2019.
- Australia musi znaleźć nowe miejsce na swoją rundę WRC – mówi źródło autosport.com. - Nowa Zelandia jest rozsądniejszą opcją na przyszły rok.
- Sądzimy, że konieczne są inwestycje ...

Źródło: pl.motorsport.com

Starachowice będą miały obwodnicę

24.04.2019 13:45

Jest szansa na pieniądze z Funduszu Dróg Samorządowych na budowę obwodnicy Starachowic. To jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji drogowych w północnej części województwa.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Trzy rynki pod znakiem inwestycji

24.04.2019 11:03

Polska cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów z Azji. W Czechach rynek inwestycyjny jest zdominowany przez rodzimych kupców, a w Rumunii wolumen transakcji inwestycyjnych osiągnął w zeszłym roku poziom blisko 1 mld euro. Pomimo pewnych przeszkód stojących na drodze rozwoju prognozy dla wszystkich trzech rynków są niezwykle obiecujące.

Źródło: www.propertynews.pl

Eltek inwestuje, Panattoni zbuduje

24.04.2019 10:33

Panattoni Europe podpisał umowę z Eltek Poland na budowę obiektu produkcyjno-magazynowego w formule build-to-own (BTO). Inwestycja o powierzchni 11,4 tys. mkw. powstanie w Bielsko-Białej, a termin jej przekazania przyszłemu właścicielowi przypada na w IV kwartał 2019 r. Za doradztwo firmie Eltek odpowiedzialne było AXI Immo.

Źródło: www.propertynews.pl

Trakcja PRKiL dokona odpisów w zw. z Kauno Tiltai na łączną kwotę 35 mln zł

24.04.2019 8:25

Trakcja PRKiI w wyniku przeprowadzonych testów na utratę wartości inwestycji w jednostce zależnej AB Kauno Tiltai oraz na utratę wartości firmy (tzw. goodwill) przypisanej do ośrodka wypracowującego środki pieniężne, w którego skład wchodzą spółki zależne z grupy AB Kauno Tiltai, podjęła decyzję o utworzeniu odpisu aktualizującego wartości inwestycji w jednostkach zależnych w jednostkowym bilansie spółki w wysokości 10 746 tys. zł oraz odpisu aktualizującego wartości firmy w skonsolidowanym bilansie Grupy Trakcja w wysokości 24 243 tys. zł, podała spółka.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami