Wiadomości z tagiem Hotele  RSS
Odliczenie VAT z e-dokumentów dokumentujących delegacje służbowe

15.10.2021 11:00

Celem usprawnienia procesu rozliczania kosztów związanych z wydatkami ponoszonymi przez pracowników w celach służbowych spółka planuje przejść wyłącznie na elektroniczną formę rozliczania i archiwizowania dokumentów. W celu dokonania rozliczenia w wersji elektronicznej poniesionych wydatków każdy pracownik zobligowany będzie do uprzedniego zeskanowania/sfotografowania oryginalnego dokumentu (np. faktury VAT za hotel, biletu lotniczego, paragonu za przejazd autostradą lub postój na parkingu). Czy spółce będzie przysługiwało prawo do odliczenia VAT zawartego na ww. dokumentach przechowywane wyłącznie w formie elektronicznej?

Źródło: www.podatki.biz

Konserwator

15.10.2021 9:21

Hotele SPA Dr Irena Eris
Od Kandydatów oczekujemy: minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości przepisów podatkowych i zagadnień księgowych
Lokalizacja: małopolskie, Krynica–Zdrój
Obszar zawodowy: Serwis / Technika / Montaż

Tagi: Hotele
Źródło: www.praca.pl

Białoruś/ Mińsk pełen migrantów z Bliskiego Wschodu; oficjalnie to „turyści”

14.10.2021 8:49


Chcę dostać się do Holandii. Tam są już moi znajomi – mówi Ali (imię zmienione), spotkany w centrum Mińska. Inni rozmówcy PAP przekonują, że na Białoruś przyjechali jako turyści. Widać ich w centrum handlowym, w hotelach, w kolejce do kantoru. Kupują ciepłe kurtki, śpiwory, płaszcze przeciwdeszczowe, plecaki. „Oczywiście, że nie” – mówi Ali, zapytany, czy […]

Źródło: wiadomosci.com

Kucharz / Kucharka

13.10.2021 15:52

POLSKI HOLDING HOTELOWY SP. Z O.O.
W chwili obecnej poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Oferujemy: Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o
Lokalizacja: pomorskie, Jurata
Obszar zawodowy: Turystyka / Hotelarstwo

Źródło: www.praca.pl

Wielka wieża, hotel i centrum handlowe przy stadionie. To tu Polacy zmierzą się z Albanią

12.10.2021 21:41

Nietypowy kształt, 112-metrowa wieża i hotel z 80 pokojami. Tak prezentuje się Stadion Air Albania - narodowy obiekt albańskiej reprezentacji, na którym dziś zmierzy się z Polakami w boju o drugie miejsce w eliminacyjnej grupie do mundialu.

Źródło: sport.onet.pl

Widziała to cała Polska. "Potraktował ją jak śmiecia"

12.10.2021 16:55

Fitnesska Wiktoria Gąsior zakończyła swoją przygodę z telewizyjnym show "Hotel Paradise". W programie wylała sporo łez, musiała mocno walczyć o swoje. Zmierzyła się też z falą hejtu i fałszywymi "przyjaciółmi".

Tagi: Hotele
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Rodzinny weekend w Beskidzie Małym. Specjalne ceny [Oferta Dnia]

11.10.2021 15:46

Dziś z Ofertą Dnia z Onet zapraszamy do położonego w Beskidzie Małym, czterogwiazdkowego Park Hotel Łysoń w Inwałdzie. Koszt pobytu wraz z wyżywieniem dla dwóch osób zaczyna się od 169 zł za dobę. Specjalna oferta dostępna jest tylko przez 24 h od godz. 13.00, 11 października do godz. 13.00, 12 października 2021.

Źródło: podroze.onet.pl

Był gwiazdą hitu ”Kogel mogel”. Jego śmierć do dziś owiana jest tajemnicą

11.10.2021 5:00


Trzynaście lat temu w jednym z pokoi w hotelu w Tuszynie pod Łodzią znaleziono ciało Dariusza Siatkowskiego. Wiadomość o nagłym zgonie 48-letniego aktora znanego m.in. dwóch części kultowej komedii "Kogel mogel” wstrząsnęła całą Polską... Tego, jak wyglądały ostatnie godziny jego życia, nigdy nie wyjaśniono. Pytanie, co było przyczyną jego śmierci, do dziś pozostaje bez odpowiedzi...

Tagi: Hotele
Źródło: www.pomponik.pl

Arnaud Demare pierwszym francuskim zwycięzca Paryż — Tours od 16 lat

10.10.2021 21:41

Francuz Arnaud Demare (Groupama-FDJ) wygrał 115. edycję kolarskiego klasyku Paryż — Tours. Na finiszu pokonał rodaka Francka Bonnamoura (B&B Hotels p/b KTM) i Belga Jaspera Stuyvena (Trek-Segafredo). Najlepszy z Polaków Kamil Małecki (Lotto Soudal) był 32.

Źródło: sport.onet.pl

Kelner / Kelnerka

10.10.2021 12:44

POLSKI HOLDING HOTELOWY SP. Z O.O.
Oferujemy: Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Bogaty
Lokalizacja: pomorskie, Jurata
Obszar zawodowy: Turystyka / Hotelarstwo

Źródło: www.praca.pl

reklama
321sprzedane
Kontakt z nami