Wiadomości z tagiem Hanower  RSS
Bundesliga. Dramat Larsa Stindla. Niemiec złamał kość piszczelową

14.04.2019 9:07

Spotkanie w Hanowerze zakończyło się dla Larsa Stindla już po 31 sekundach. Piłkarz Borussii Moenchengladbach doznał złamania kości piszczelowej i czeka go półroczna przerwa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Maraton w Hanowerze. Karolina Nadolska trzecia na mecie

07.04.2019 13:50


Karolina Nadolska zajęła trzecie miejsce w 29. edycji maratonu w Hanowerze.

Źródło: sport.interia.pl

Książę umiera. Rokowania lekarzy są fatalne

29.03.2019 10:48


Ernest August V, książę Hanoweru, ma 65 lat i ciężko choruje. Jedyną opoką w tych trudnych chwilach jest żona Karolina, z którą... pozostaje w separacji.

Tagi: GUS, Hanower
Źródło: www.pomponik.pl

Sąd w Niemczech: odcinkowy pomiar prędkości jest nielegalny

19.03.2019 10:41


Nie ma podstawy prawnej, aby system rejestrował tablice wszystkich przejeżdżających pojazdów. Jest to niezgodne z konstytucją. W połowie stycznia w Niemczech ruszył pilotażowy program odcinkowego pomiaru prędkości. Radary ustawiono na drodze B6 w Laatzen pod Hanowerem. Po testach, jeżeli okazałby się pomyślne, odcinkowe pomiary prędkości miały zacząć pojawiać się na terenie całego kraju. Na testowym...

Źródło: motormania.com.pl

Niemiecki sąd: odcinkowy pomiar prędkości niezgodny z konstytucją, wyłączyć!

14.03.2019 11:48

Odcinkowy Pomiar Prędkości jest niezgodny z konstytucją - orzekł sąd w Hanowerze i nakazał natychmiastowe wyłączenie systemu. W Polsce urządzenia OPP również są niezgodne z prawem, ale działają.

Źródło: www.scigacz.pl

Budowlańcy do Niemiec

13.03.2019 2:03

Polska firma budowlana prowadząca roboty na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych: murarzy, zbrojarzy, cieśli, betoniarzy, brukarzy oraz pracowników ogólnobudowlanych Miejsce pracy : Drezno, Erfurt, Hanower, Frankfurt nad Menem, Hamburg, Monachium itd. Zakres wykonywanych prac: •murowanie (z materiałów tj. cegła, ytong, porotherm, silka), •tynkowanie (ręczne , maszynowe, zewnętrzne , wewnętrzne), •zbrojenie (wykonywanie jak i montowanie gotowych prefabrykatów) , •szalowanie (znajomość systemów takich jak Peri, Doka, Ulma, Hunnenbeck), •betonowanie, •osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej, •docieplenia wełną mineralną jak i styropianem, •prace wykończeniowe ( montaż płyt g-k, gładzie, malowanie, montaż glazury), •prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji, • inne prace ogólnobudowlane, •obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach budowlanych Oferujemy: -długoterminową, stabilną i legalną pracę, -bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), -atrakcyjne wynagrodzenie możliwe zarobki powyżej 10 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), -możliwość urlopów co 6-8 tyg., -BONUS 100 euro za polecenie fachowca budowlanego, -BONUS 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu, -opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania: -umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót budowlanych oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, -min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, -sumienność, rzetelność w pracy, -preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat, -dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, -brak nałogów, -mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na: maila: [email protected] Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Bundesliga: zabawna sytuacja w Hanowerze. Strzał na pustą bramkę obronił... śnieg

11.03.2019 8:26

O ogromnym pechu może mówić Genki Haraguchi, któremu w meczu Bundesligi Hannover 96 - Bayer Leverkusen (2:3) stuprocentową sytuację na strzelenie gola zepsuł... śnieg. Piłka wyhamowała tuż przed pustą bramką.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami