Wiadomości z tagiem Grzegorz Schetyna  RSS
Grzegorz Schetyna składa obietnicę nauczycielom: znajdziemy pieniądze na 1000 zł podwyżki

18.03.2019 8:49

Szef PO Grzegorz Schetyna zadeklarował, że jego ugrupowanie popiera akcję protestacyjną nauczycieli.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Bogdan Zdrojewski pominięty na listach do PE. "Mam pretensje o pewien brak klasy czy nawet odwagi"

16.03.2019 17:59

Bogdan Zdrojewski został pominięty przy ustalaniu list Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Lider PO Grzegorz Schetyna liczy, że były prezydent Wrocławia i minister kultury stanie na czele wrocławskiej listy w jesiennych wyborach parlamentarnych. Takim rozwiązaniem Zdrojewski nie jest jednak zainteresowany. O swojej dalszej aktywności w polityce Zdrojewski ma zdecydować wkrótce.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Schetyna ostro o słowach Kaczyńskiego. "Kłamstwo i manipulacja"

16.03.2019 15:26


Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna skomentował wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego z konwencji w Katowicach. Prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił tam m.in.: „wara od naszych dzieci”.

"Jeżeli Kaczyński mówi o "swoich dzieciach" to znaczy, że kłamstwo będzie osią kampanii PiS"

16.03.2019 15:25


Jeżeli prezes PiS Jarosław Kaczyński mówi o "swoich dzieciach, i tworzy taką kłamliwą narrację, to znaczy, że kłamstwo i manipulacja będzie główną osią kampanii" wyborczej PiS - powiedział w sobotę lider PO Grzegorz Schetyna, pytany o słowa prezesa PiS z konwencji w Katowicach.

Źródło: fakty.interia.pl

Schetyna o "niezłomności działaczy KOD"

16.03.2019 14:34


- Komitet Obrony Demokracji wesprze swoimi działaniami w całej Polsce Koalicję Europejską - oświadczyła Magdalena Filiks podczas sobotniej konwencji Komitetu. Zapowiedziała działania "mobilizacyjne i frekwencyjne" przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. - Tylko razem jesteśmy w stanie wygrywać i zrealizować marzenia o zjednoczonej opozycji wykrzyczane na wielu demonstracjach; dzisiaj jesteśmy razem - mówił na konwencji lider PO Grzegorz Schetyna.

Źródło: fakty.interia.pl

Huebner: Nie mogłam przyjąć oferty Schetyny

16.03.2019 8:52

Danuta Huebner powiedziała, że Grzegorz Schetyna zaproponował jej czwarte miejsce na liście warszawskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Nie mogłam przyjąć tej oferty - powiedziała europosłanka.

Źródło: www.rp.pl

Michał Boni obraził się na miejsce na liście do PE. Enigmatyczny wpis europosła PO

15.03.2019 19:58

Grzegorz Schetyna ogłosił rekomendacje PO na listy KE w wyborach do PE. Piąte miejsce w Warszawie przypadło europosłowi Michałowi Boniemu. Polityk...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Zdrojewski: Nie będę walczył z Morawieckim w wyborach do Sejmu

15.03.2019 19:21

Grzegorz Schetyna poinformował, że dolnośląską listę wyborczą Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego otwierać będzie Janina Ochojska, a nie Bogdan Zdrojewski. Zdrojewskiemu, zgodnie ze słowami Schetyny, ma zostać zaoferowane otwieranie listy wyborczej w wyborach do Sejmu. W rozmowie z polsatnews.pl były minister kultury deklaruje jednak, że nie jest zainteresowany startem do polskiego parlamentu.

Źródło: www.rp.pl

Danuta Huebner: Nie mogłam przyjąć oferty Schetyny

15.03.2019 19:08


"Nie mogłam przyjąć oferty, którą złożył mi Grzegorz Schetyna. To było czwarte miejsce na liście warszawskiej w wyborach do PE" - powiedziała w piątek Danuta Huebner pytana, czy wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Źródło: fakty.interia.pl

Grzegorz Schetyna przedstawia nazwiska na listach PO w wyborach do Parlamentu Europejskiego

15.03.2019 15:19

Lider PO zaprezentował rekomendacje dla polityków partii na listy Koalicji Europejskiej. Jedynka na Pomorzu przypadła komisarzowi KE Januszowi...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
Kontakt z nami