Wiadomości z tagiem Francja  RSS
F1: Romain Grosjean z nowym kontraktem w Haasie. Zła wiadomość dla Roberta Kubicy i Nico Hulkenberga

19.09.2019 15:46

Rzutem na taśmę Romain Grosjean zapewnił sobie miejsce w Haasie na sezon 2020. Amerykański zespół wybrał dalszą współpracę z Francuzem, co jest fatalną wiadomością dla Nico Hulkenberga. Upadł też temat transferu Roberta Kubicy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hydraulik / instalator instalacji wodociągowych

19.09.2019 15:03

Witam, oferujęme pracę dla hydraulikow y instalatorów instalacji wodociągowych, do Francji, długoterminową pracę przy instalacji basenów i akwariów. Lutowanie, spawanie, łączenie, montaż rur miedzianych, stalowych, stopowych, PCV, systemów odpływowych - prace powiązane przygotowanie materiału, łączenie rur, zgrzewanie, izolacja, itp. Wynagrodzenie 2200 € - 2700 € netto, na podstawie francuskiej umowy z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym we Francji, zakwaterowanie opłacone. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV, lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Francja: Mer wydał "nakaz cieszenia się życiem"

19.09.2019 14:38


​Nakaz "cieszenia się życiem" wydał mer jednej z francuskich miejscowości. W specjalnym rozporządzeniu rozkazuje mieszkańcom, by tryskali optymizmem. Nie przewidział jednak kar dla osób, które się temu nie podporządkują.

Źródło: www.rmf24.pl

Chwile grozy we Francji. Puma chodziła po dachach kamienic

19.09.2019 14:23


Żandarmeria próbuje ustalić, kto jest właścicielem czarnej pumy, która przechadzała się po dachach kamienic w Armentieres na północy Francji. Według stacji radiowej RTL, weszła przez okno przynajmniej do jednego mieszkania – właścicielowi udało się uciec. Nikt nie został ranny.

Źródło: www.rmf24.pl

Haas nie ryzykował

19.09.2019 14:16

Amerykański zespół poinformował dzisiaj, że Romain Grosjean zostanie z nimi na kolejny sezon Formuły 1. O miejsce w zespole starał się również Nico Hulkenberg, ale Haas F1 wolał postawić na Francuza.
Na korzyść Grosjeana przemawiał m.in. długi okres współpracy z zespołem należącym do Gene Haasa i jego spory wkład w rozwój ekipy.
- To był ciężki wybór, obydwaj są ...

Źródło: pl.motorsport.com

Złota Piłka. W tym roku trofeum dostanie też bramkarz

19.09.2019 13:33


Od tego roku redakcja "France Football" będzie nagradzała również najlepszego bramkarza sezonu. Nowe trofeum przyjmie nazwę Lwa Jaszyna.

Źródło: sport.interia.pl

Kultura aszelska pojawiła się na północy Francji 150 000 lat wcześniej, niż sądzono

19.09.2019 11:33

Nowe dowody wskazują, że kultura aszelska pojawiła się na północy Francji o co najmniej 150 000 lat wcześniej niż przypuszczano. Znaleźli je właśnie naukowcy z francuskiego Narodowego Centrum Badań Badań Naukowych (CNRS) i Muzeum Historii Naturalnej. Prowadzili oni badania na stanowisku Moulin Quignon w departamencie Somma, które zostało ponownie odkryte w 2017 roku

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Spotkanie Francja - Włochy. Emmanuel Macron chce karać kraje Unii Europejskiej ws. imigrantów

19.09.2019 10:00

Prezydent Francji spotkał się z premierem Włoch Giuseppe Contem. Politycy dyskutowali na temat zarządzania imigrantami. Emmanuel Macron chce, aby...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Szef MSZ Francji: Deklaracja Hutich jest niewiarygodna

19.09.2019 9:31


Minister spraw zagranicznych Francji ocenił, że deklaracja jemeńskich zbrojnych rebeliantów Huti, jakoby to oni za pomocą dronów przeprowadzili atak na dwie rafinerie w Arabii Saudyjskiej, "nie jest bardzo wiarygodna". "Poczekajmy na wyniki międzynarodowego śledztwa" - dodał Jean-Yves Le Drian.

Źródło: fakty.interia.pl

Grosjean zostaje w Haas F1 Team

19.09.2019 9:15

Grosjean i Magnussen będą współpracowali ze sobą już czwarty sezon z rzędu.
Grosjean dołączył do amerykańskiej ekipy w 2016 roku. Jego przyszłość w zespole stała teraz pod dużym znakiem zapytania. Rozważano zatrudnienie w jego miejsce Nico Hulkenberga. Ostatecznie postawiono na przedłużenie umowy z Francuzem.
- Doświadczenie i jego potrzeba to jedna z fundamentalnych ...

Źródło: pl.motorsport.com

reklama
Kontakt z nami