Wiadomości z tagiem Ford  RSS
Cristiano Ronaldo chce opuścić Manchester Utd. Miał poprosić o transfer

02.07.2022 21:41

Szykuje się prawdziwa transferowa bomba. Jak donosi "The Times", Cristiano Ronaldo chciałby opuścić Manchester United. Portugalczyk miał już nawet poprosić władze klubu z Old Trafford o zgodę na transfer.

Źródło: sport.onet.pl

Trudny quiz z wiedzy ogólnej. Tylko dla orłów!

02.07.2022 9:44

Z którego języka pochodzą giełdowe określenia "hossa" i "bessa"? Czy prezydenci Stanów Zjednoczonych, Gerald Ford i Richard Nixon kiedykolwiek odwiedzili Polskę? Który trunek pija się podczas japońskiej ceremonii cha-no-yu? W tym quizie nie ma łatwych pytań. Życzymy powodzenia!

Źródło: wiadomosci.onet.pl

W Stargardzie kierowca osobówki potrącił rowerzystkę. Kobieta w szpitalu

01.07.2022 17:46

W piątek (1 lipca), kilka minut po godz. 8 rano na ul. Bydgoskiej w Stargardzie doszło do wypadku. Została tam potrącona kobieta, która jechała rowerem. Kierowca forda jechał od strony Starego Miasta. Uderzył w rowerzystkę znajdującą się na pasach. Kobieta jechała od strony ul. Robotniczej. - Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym......

Źródło: 24kurier.pl

Konkurs nr 480. Jak powstała kosmiczna wizja budowy Nowego Fordonu?

01.07.2022 8:55

Czas na kolejny odcinek fascynującej historii Bydgoszczy w okresie PRL. Na łamach MetropoliaBydgoska.PL opisywałem już szczegóły przyłączenia Fordonu do Bydgoszczy oraz rozpoczęcia budowy pierwszy budynków. Teraz przychodzi kolej na przedstawienie, skąd wzięła się kosmiczna wizja nowej dzielnicy mieszkaniowej. 15 sierpnia […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Kundenberater / Call Center Agent (m/w/d)

01.07.2022 8:31

Competence Call Center member of TELUS International
Im TELUS International bietet sich nun für dich die Möglichkeit, dich den Anforderungen und
Lokalizacja: pomorskie, Gdańsk
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Ford, Gdańsk
Źródło: www.praca.pl

Groźny wypadek w Łukowie. Kamera monitoringu nagrała moment zderzenia

30.06.2022 14:37

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Łukowie na Lubelszczyźnie. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały moment zderzenia dwóch aut – forda focusa i forda mondeo. Na nagraniu udostępnionym przez lubelską policję widać jak 23-latka kierująca focusem, nie zwalniając, wjechała z impetem na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej. Nie ustąpiła tym samym pierwszeństwa 48-letniej mieszkance Łukowa. Auta obu kobiet zderzyły się z dużą siłą. Wypadek wyglądał groźnie. Na miejsce wezwani zostali funkcjonariusze policji, ratownicy oraz straż. Obie kobiety wymagały pomocy medycznej. Poszkodowane zostały przetransportowane karetkami do szpitala. Na szczęście tam okazało się, że doznane obrażenia ciała nie zagrażały ich życiu. Zabezpieczony z monitoringu materiał lubelska policja opublikowała “ku przestrodze”, przypominając kierowcom, że wystarczy chwila nieuwagi, by doprowadzić do wypadku.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

2 sekundy do setki w białym vanie Forda

30.06.2022 6:00

Ford znów zbudował SuperVana, jak przed 50 i niemal 30 laty. Tym razem jednak wykorzystano supermocny napęd elektryczny, dzięki czemu osiągi są po prostu z innej bajki. Oto on. Ford Pro Electric SuperVan.

Tagi: Niemcy, Ford
Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Co poprawi miasta? Odpowiedzi szukał Urban Land Institute

29.06.2022 14:08

Dostęp do mieszkań przystępnych cenowo, tzw. affordable housing - to jedno z największych wyzwań, z jakimi zmaga się teraz rynek, a rozwiązaniu problemu nie sprzyjają rosnące stopy procentowe i galopująca inflacja. Miasta potrzebują rewitalizacji, by mogły dobrze prosperować i tętnic życiem, a to wymaga ścisłej współpracy pomiędzy sektorem publicznym a prywatnym.

Źródło: www.propertynews.pl

Koszmarny mecz zmienił życie sędziego w piekło. "Wyszedłem na głupka"

28.06.2022 15:41

Przed meczem Chelsea z FC Barcelona w półfinale Ligi Mistrzów Tom Henning Ovrebo był uważany za jednego za najlepszych sędziów w Europie. W ciągu 90 minut spotkania na Stamford Bridge jego cała budowana przez lata reputacja legła w gruzach. Sędzia opuszczał stadion w asyście policji, po wydarzeniach w Londynie otrzymał wiele gróźb śmierci. Jeszcze w trakcie gry został zwyzywany przez graczy The Blues z Didierem Drogbą, Jose Bosingwą i Michaelem Ballackiem na czele.

Źródło: sport.onet.pl

reklama
player+
Kontakt z nami