Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Użytkownik TikToka spędzają tam 26 godzin miesięcznie. "Dopaminowe uzależnienie"

21.05.2022 23:43

Średnio 25,7 godziny spędzają w miesiącu na TikToku jego użytkownicy - wynika z badania TheNetworkEC. Z Facebooka korzystają przeciętnie przez 16 godzin miesięcznie. - Aplikacja szybko uczy się tego, co chcemy oglądać, ile czasu spędzamy w poszczególnych kategoriach i jak konsumujemy treści. W efekcie użytkownik otrzymuje kontent przystosowany do jego potrzeb i podczas jednej sesji przyswaja wiele materiałów - komentuje Kamil Sokołowski z BrandBuddies. - TikTok to dopaminowe uzależnienie - mówi natomiast Anna Robotycka.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ciągnie wilka do lasu. Małysz zaprezentował "przygotowania do sezonu"

21.05.2022 14:36

Adam Małysz przebywa obecnie z kadrą B w Chorwacji na obozie przygotowawczym do nowego sezonu. Legendarny polski skoczek opublikował na Facebooku kilkusekundowe nagranie, w którym pokazał imitację pozycji najazdowej.

Tagi: Facebook
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ofensywa Rosjan na wschodzie. Zełenski wzywa Zachód do konfiskaty rosyjskiego majątku [RELACJA]

21.05.2022 6:23


Trwa rosyjska ofensywa na wschodzie Ukrainy, której celem jest zajęcie całego obwodu donieckiego i ługańskiego. Na terenach okupowanych siły rosyjskie kontynuują zastraszanie ludności – poinformował w sobotę sztab generalny Sił Zbrojnych Ukrainy na Facebooku. Wołodymyr Zełenski zaapelował do państw Zachodu o stworzenie mechanizmu, który pozwalałby skonfiskować rosyjski majątek i w ten sposób zgromadzone fundusze użyć do finansowania odbudowy Ukrainy. Najważniejsze informacje z 87. dnia rosyjskiej inwazji na Ukrainę znajdziecie w naszej...

Źródło: www.rmf24.pl

CGI to nie tylko problem Marvela. Brak czasu czy oszczędność?

20.05.2022 16:02

Ostatnimi czasy w dyskusjach wokół filmów wysokobudżetowych bardzo często pojawia się krytyka efektów CGI. Nie jestem wrażliwy na tym punkcie, ale zdecydowanie jest to kwestia warta przedyskutowania.Zanim jeszcze obejrzałem zwiastun , przeczytałem sporą liczbę wpisów krytykujących to, jak wygląda CGI. Dyskurs wokół krótkiej zapowiedzi zdominowany został przez to, jak prezentują się efekty specjalne, a Facebook i Twitter zostały wypełnione memami i porównaniami do Shreka. I rzeczywiście, są przynajmniej dwa momenty ze zwiastuna, które wyglądają...

Źródło: naekranie.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu (k/m)

20.05.2022 15:32

BIAVITA POLSKA SA - Sanatorium Augustów
doświadczenie w pozyskiwaniu klientów komercyjnych znajomość narzędzi Facebook ads, Google ads oraz kanałów social media i trendów doświadczenie w
Lokalizacja: podlaskie, Augustów
Obszar zawodowy: Marketing / Reklama / PR

Źródło: www.praca.pl

Justyna Kowalczyk-Tekieli pokazała zdjęcie z mężem i synem. Fani zachwyceni

20.05.2022 9:41

Justyna Kowalczyk-Tekieli zamieściła na Facebooku rodzinną fotografię. Była biegaczka narciarska podzieliła się z fanami zdjęciem, do którego pozowała z mężem i synem na łące. Uwagę przykuwały ich eleganckie stylizacje. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. "Super rodzinka w pięknym plenerze" — stwierdziła jedna z fanek.

Źródło: sport.onet.pl

Phishing na "darmowe paczki piwa" - uważaj na Instagramie

20.05.2022 7:40

Przeglądając strony na Instagramie czy Facebooku, lepiej kilka razy sprawdzić, czy na pewno mamy do czynienia z autentycznym fanpage'em. W redakcji trafiliśmy na ostrzeżenie jednej z firm, która zwraca uwagę na podszywające się pod nią konto i phishing, który jest później stosowany.

Źródło: www.dobreprogramy.pl

Postawa matki w samolocie zszokowała internautów. "Prawie spadłam z krzesła"

19.05.2022 15:52

Wygodny lot w klasie biznes dla mamy, dzieci w wieku szkolnym bez opieki w klasie ekonomicznej — o nietypowym sposobie na podróżowanie z rodziną napisała na Facebooku oburzona postawą koleżanki matka. "Możemy wsadzić Leo i Penelope do klasy bydlęcej i cieszyć się klasą biznes bez dzieci!" — skomentował ironicznie jeden z internautów.

Tagi: Facebook
Źródło: podroze.onet.pl

Sklep Google Play: 6 aplikacji kradnie dane, usuń je z telefonu

18.05.2022 13:44

W sklepie Google Play z aplikacjami dla systemu Android znaleziono kolejne programy, które kradną dane użytkowników. W tym przypadku chodzi głównie o tzw. Facestealery - aplikacje, których celem jest przejęcie danych logowania do Facebooka.

Źródło: www.dobreprogramy.pl

Niezwykłe ujęcie z drona w Polsce. "Serce wiosny"

17.05.2022 15:50

"Nie mogłem się oprzeć i po raz kolejny wybrałem się nad słynny Zagajnik Miłości" — pisze na swoim profilu na Facebooku Jan Ulicki. Fotograf z Krakowa pojechał znów do Skarszyna i dronem wykonał wyjątkowe zdjęcie.

Tagi: Facebook
Źródło: podroze.onet.pl

reklama
321sprzedane
Kontakt z nami