Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Nie będzie Netflixa i patostreamingu - teleMIX odc. 8

27.05.2023 18:54


Słyszycie? To jęk zawodu wszystkich, którzy do tej pory korzystali z dzielenia konta w Netflixie niezgodnie z zasadami. A może to już dźwięk nadchodzących wyborów? Autostady mają być za darmo, a dopiero co w zasadzie wdrożony system e-toll dla samochodów osobowych i motocykli przejdzie najprawdopodobniej do lamusa. Co jeszcze wydarzyło się w ostatnim tygodniu?
Na Telepolis.pl mieliśmy w tym tygodniu sporo recenzji nowego sprzętu. Kumulacja premier czy po prostu koniec miesiąca i terminy gonią? To zostanie naszą słodką tajemnicą. Uchylamy za to rąbka tajemnicy pod kątem premier kolejnych sprzętów spod znaku Playstation. Opowiemy Wam także gdzie już wkrótce mogą zniknąć opłaty za przejazd polskimi autostradami. Dowiecie się które odcinki mogą zostać objęte zmianami i skąd ten pomysł.

Miliardowa kara dla Mety


Wśród informacji z ostatniego tygodnia znajdziecie też szczegóły miliardowej kary dla Mety, która przesyłała dane użytkowników Facebooka z Unii Europejskiej do USA. Czy firma zmieni swoje zachowanie? Odpowiedź znajdziecie w dzisiejszym odcinku Telemixa.
W tym tygodniu nie tylko nowości ze świata telekomunikacji, nowych technologii, nauki, ale też i kuchni domowej. Będzie też o wyjątkowym modelu Thermomixa.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Ostrzeżenie Ministerstwa Cyfryzacji. Dotyczy Google'a

26.05.2023 20:13

Reklamy w internecie mogą być fałszywe - przypomina na Facebooku Ministerstwo Cyfryzacji. Użytkownicy bez zastanowienia wierzący we wszystkie oferty, które widzą w sieci mogą łatwo trafić na fałszywe strony i zamiast cokolwiek zyskać - stracić pieniądze.

Źródło: www.dobreprogramy.pl

O decyzji dowiedział się... z Facebooka? Jest stanowisko klubu

26.05.2023 13:00

W sieci i w środowisku siatkarskim zawrzało po tym, jak Piotr Łukasik skomentował post swojego dotychczasowego pracodawcy, Cerradu Enei Czarnych Radom, dotyczący nieprzedłużenia z nim umowy. Klub zajął stanowisko w tej sprawie, wydając oświadczenie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Weekend w Point Club Bydgoszcz. Zobacz ZDJĘCIA z zabawy

26.05.2023 12:25

Kolejny imprezowy weekend w Point Club przeszedł do historii. Zobaczcie najnowsze zdjęcia z zabaw w klubie przy Magdzińskiego! Rezerwacje w Point Club pod numerem tel. 721 50 21 21, na Facebooku oraz pod adresem email pointclubbydgoszcz@gmail.com. O szczegółach najnowszych imprez, klub informuje […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Facebook i Twitter straciły ponad milion polskich użytkowników. Dłużej na Snapchacie i TikToku

25.05.2023 20:52

Polscy internauci na TikToku miesięcznie spędzają średnio 19 godzin, a na Facebooku - 16-17 godzin. Ta druga platforma miesiąc do miesiąca straciła 1,1 mln użytkowników, a Twitter - 1,4 mln, natomiast niewielki wzrost osiągnął Snapchat.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wziął jeże do domu i włożył je do miski. "Ludzie, co z wami?"

25.05.2023 15:46

Dokąd nocą tupta jeż? To pytanie wielu z nas zadaje sobie od dzieciństwa. Jeżurkowo, jedyny Polski ośrodek, który powstał z myślą o jeżach, poruszył poważny temat na Facebooku. Jest nim przerywanie "tuptania" jeżom i porywanie ich, co może wyrządzić im nieodwracalną krzywdę. "Ludzie, co z wami?" — grzmią działacze.

Tagi: Facebook
Źródło: podroze.onet.pl

“Bambik” przeniknął do miejskiej polityki

25.05.2023 10:00


Schronisko dla zwierząt wywołuje zamieszanie w mediach społecznościowych. Na Facebooku Marcin Pabierowski nazwał prezydenta Janusza Kubickiego „Bambikiem”. Wcześniej włodarz miasta mówił, że z działalności dotyczącej schroniska radnego Platformy Obywatelskiej nic nie wyniknęło, a temat przyspieszył dopiero, gdy za sprawę wziął się radny Paweł Wysocki. Przypomnijmy, we wtorek otwarto oferty na remont schroniska przy ul. Szwajcarskiej. … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

W sieci wrze po tym, co zrobił polski klub. "Wstyd"

25.05.2023 9:51

Cerrad Enea Czarni Radom za pośrednictwem Facebooka przekazali, że po zakończonym sezonie umowa Piotra Łukasika z klubem nie zostanie przedłużona. Siatkarz najwyraźniej był tym zaskoczony, ponieważ pod wspomnianym postem zamieścił wymowny komentarz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Start Gniezno zmienia plany! "Przeprosiliśmy zawodników"

24.05.2023 21:15

Nagła zmiana planów Startu Gniezno. Prezes klubu Paweł Siwiński poinformował za pośrednictwem klubowej strony na Facebooku, że wypłaty dla zawodników jednak nie zostaną zamrożone.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jakub Żulczyk, który nazwał prezydenta "debilem", jest niewinny. Tak zdecydował Sąd Najwyższy

24.05.2023 20:45

Sąd Najwyższy utrzymał we wtorek wyrok, w którym umorzono sprawę pisarza Jakuba Żulczyka oskarżonego o znieważenie prezydenta Andrzeja Dudy na Facebooku. To ostatecznie kończy sprawę wpisu, w którym - w kontekście wyborów prezydenckich w USA - Żulczyk nazwał prezydenta "debilem".

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami