Wiadomości z tagiem Fabryki  RSS
Sb, 27 lip 21:35 (TVP 1) - Komisarz Alex

18.07.2019 3:46


Górski zostaje wezwany do opustoszałej fabryki, w której znaleziono zwłoki emerytowanego żołnierza. Niebawem policjanci odkrywają, że mężczyzna był...

Źródło: teletydzien.interia.pl

jutro, 18 lip 21:00 (National Geographic) - Maszyny wagi ciężkiej

17.07.2019 21:52


W Allgäu w Bawarii znajduje się fabryka największych maszyn rolniczych na świecie. Od 1930 roku produkowane są tam traktory czy kombajny zbożowe. Firma...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Robert Kubica: Williams potrzebuje czasu, aby zmiany dały efekt

17.07.2019 21:41

Robert Kubica stwierdził, że zmiany w Williamsie będą widoczne w wynikach na torach Formuły 1, lecz na to potrzeba czasu. – Nie chcę zbytnio zagłębiać się w szczegóły, ale trwały i nadal trwają prace nad restrukturyzacją fabryki - przekonuje polski kierowca w rozmowie z Motorsport.com.

Źródło: sport.onet.pl

F1: Robert Kubica zachowuje cierpliwość. "Nadal trwają prace nad restrukturyzacją fabryki Williamsa"

17.07.2019 11:34

- Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale nadal trwają prace nad restrukturyzacją fabryki - twierdzi Robert Kubica. Kierowca Williamsa uważa, że minie nieco czasu zanim zobaczymy efekty zmian w działach technicznych.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ikea wychodzi z USA. Zamyka swoją jedyną fabrykę w tym kraju

17.07.2019 9:10


Ikea ogłosiła, że zamknie swoją jedyną fabrykę w USA, a produkcję przeniesie do Europy. Bo tu może obniżyć koszty.

Źródło: www.bankier.pl

Ile kosztuje rewitalizacja fabryki Norblina?

17.07.2019 8:37

Rekonstrukcja zabytkowego budynku kosztuje dużo wysiłku, czasu i pieniędzy. Przekonał się o tym Capital Park - podaje Puls Biznesu.

Tagi: Fabryki
Źródło: www.propertynews.pl

Zrównoważony rozwój – Scania Transportlaboratorium bez paliw kopalnych przez całą trasę

16.07.2019 21:57

Dzięki nowo powstałej stacji tankowania biopaliw w Holandii, Scania Transportlaboratorium we wszystkich swoich działaniach zbliża się do całkowicie wolnego od paliw kopalnych transportu pomiędzy fabrykami podmiotu w Szwecji i Holandii.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl

Płaca minimalna 2020. Premier: "To będzie znaczący przyrost"

16.07.2019 21:42

- Chcemy dawać impuls do wzrostu wynagrodzeń w całej gospodarce – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w fabryce płytek "Tubądzin". Przypomniał, że od przyszłego roku pensja minimalna wyniesie 2450 zł.

Źródło: www.money.pl

Do końca wakacji zabytkowa lokomotywa stanie w centrum Kędzierzyna-Koźla

16.07.2019 20:30


Kończy się renowacja zabytkowej lokomotywy TY-2, która ma niebawem pojawić się na placu Kolejarzy w Kędzierzynie-Koźlu. Jeżeli tak się stanie, to zakończy się ponad 2-letnia historia związana z usytuowaniem kolejarskiego symbolu przy dworcu PKP.- Ta lokomotywa została przetransportowana z bocznego toru z Kotlarni, gdzie stała przez wiele lat - mówi Piotr Pękala, rzecznik kędzierzyńskiego urzędu miasta. - Deszcz i warunki atmosferyczne zrobiły swoje. Miasto znalazło firmę, która podjęła się tego zadania i lokomotywa została odrestaurowana, wypiaskowana, odmalowana i prezentuje się niczym jak nówka. Mówimy o lokomotywie, która ma kilkadziesiąt lat. Ona całkowicie inaczej wygląda niż nowoczesny skład. Firma, która prowadziła tę renowację dbała o wszystkie szczegóły, aby zachować ten oryginalny wygląd. Aby ona wyglądała tak pięknie, jakby wychodziła z fabryki. Lokomotywa przy dworcu PKP ma stanąć do końca wakacji. Obecnie trwa opracowywanie planu przewiezienia kilkudziesięciu tonowego obiektu na nowe miejsce.

Źródło: radio.opole.pl

Fiat Grande Punto - KLIMA ZADBANY

16.07.2019 16:02

SAMOCHÓD SPROWADZONY DO POLSKI W 2016 r. W KRAJU II WŁAŚCICIEL STAN TECHNICZNY I WIZUALNY BARDZO DOBRY LAKIER BEZ RYS I WGNIOTEK TAPICERKA ORAZ WNĘTRZE CZYSTE I ZADBANE centralny zamek na pilota fabryczne radio CD sterowane z kierownicy kierownica skórzana wielofunkcyna reg. wys. fotela kie…

Źródło: motosprzedaz.pl

reklama
Kontakt z nami