player+
Wiadomości z tagiem FIFA  RSS
FIFA w centrum skandalu. Były szef federacji odpiera zarzuty

21.05.2022 21:41

Były prezydent FIFA, Sepp Blatter, odrzucił zarzuty, że otrzymał "prezenty seksualne" od byłego prezesa Haiti Football Federation (FHF) Yvesa Jean-Barta podczas wizyty w tym kraju w 2013 r.

Tagi: Seks, FIFA
Źródło: sport.onet.pl

Polska o krok od awansu na mistrzostwa świata

21.05.2022 15:41

Trwają europejskie kwalifikacje do FIFAe Nations Cup 2022, czyli mistrzostw świata reprezentacji w FIFA 22. W zmaganiach bierze udział reprezentacja Polski, która zakończyła fazę grupową na drugim miejscu i jest już o krok od awansu do finałów. W meczu o wszystko biało-czerwoni zagrają z reprezentacją Turcji.

Tagi: Turcja, FIFA
Źródło: sport.onet.pl

Domagają się prawie pół miliarda odszkodowania od FIFA!

20.05.2022 21:41

Organizacja Amnesty International domaga się od FIFA odszkodowania co najmniej 440 mln dol. na rzecz imigrantów, którzy pracowali przy budowach obiektów piłkarskich w Katarze, na których to rozegrane zostaną pod koniec tego roku piłkarskie mistrzostwa świata. Organizujących turniej Katarczyków oskarża się o nieszanowanie praw pracowników i niedostateczne zabezpieczenie ludzi podczas prac budowalnych.

Źródło: sport.onet.pl

Jest dobrze, ale może być lepiej. Nadal mamy szansę na pierwsze miejsce w kwalifikacjach do MŚ

20.05.2022 15:41

Pierwszy dzień ostatnich kwalifikacji do mistrzostw świata FIFAe Nations Cup za nami! Polacy walczyli do samego końca, rozgrywając siedem wyczerpujących spotkań, jedno po drugim. Wynik jest zadowalający, aczkolwiek nie jest to jeszcze szczyt naszych możliwości. Liczymy, że dzisiaj będzie jeszcze lepiej.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.onet.pl

Gigantyczny skandal z działaczami FIFA. "Piekło na ziemi"

20.05.2022 10:58

Dziennikarz Romain Molina ujawnił dramat pracowników Haitańskiego Związku Piłki Nożnej. Przez dwadzieścia lat byli oni wykorzystywani seksualnie, również przez działaczy FIFA, w tym Josepha Blattera.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

FIFA w centrum wielkiego skandalu. "Miała rozkaz, by się z nim przespać"

20.05.2022 9:41

Romain Molina wywołał w 2021 r. prawdziwą burzę po tym, jak opisał wstrząsające historie, które miały miejsce w świecie futbolu. Teraz francuski dziennikarz opowiedział o pracownikach haitańskiej federacji piłkarskiej, którzy przez 20 lat byli zmuszani do uprawiania seksu z działaczami FIFA. W tym z Seppem Blatterem.

Źródło: sport.onet.pl

Historyczna decyzja FIFA. Kobieta poprowadzi mecze fazy grupowej MŚ w Katarze

19.05.2022 15:41

FIFA opublikowała listę sędziów, którzy poprowadzą spotkania fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. Nie zabrakło niespodzianek i nazwisk, które wywołały poruszenie. Jedno z nich należy do Francuzki Stephanie Frappart. Stanie się ona pierwszą kobietą, która posędziuje mecze na mundialu jako główna arbiter.

Źródło: sport.onet.pl

"Nie ma takiego rywala, którego moglibyśmy się obawiać". Polacy pewni siebie przed kwalifikacjami do MŚ

19.05.2022 15:41

Miesiące ciężkiej pracy, dziesiątki spotkań i setki godzin treningów. Wreszcie nadszedł dzień, w którym Polacy będą mogli udowodnić, że ten czas nie poszedł na marne. Nasza kadra narodowa FIFA 22 zaczyna zmagania w kluczowych kwalifikacjach do Mistrzostw Świata FIFAe Nations Cup.

Źródło: sport.onet.pl

Znamy sędziów na mistrzostwa świata. Wśród nich czterech Polaków

19.05.2022 15:10

FIFA ogłosiła nazwiska arbitrów, którzy będą pracować przy spotkaniach mistrzostw świata w Katarze. Wśród nich nie zabrakło naszych rodaków.

Tagi: FIFA, Katar
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami