Wiadomości z tagiem Europa  RSS
Artur Kuciapski wznawia karierę. "To nie był medyczny cud"

24.08.2019 9:04

W ubiegłym roku musiał zakończyć karierę z powodu nieuleczalnej choroby. Teraz 25-letni Artur Kuciapski, srebrny medalista mistrzostw Europy w biegu na 800 metrów, wraca do sportu! Polak wystąpi na mistrzostwach Polski, które są dla niego testem.

Tagi: Europa, Tesla
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mistrzostwa Europy siatkarek. Jacek Nawrocki: Chciałbym, żeby dziewczyny były pewne siebie

24.08.2019 8:04

Mistrzostwa Europy rozpoczęły się udanie dla reprezentacji Polski, która na otwarcie pokonała Słowenię 3:0. - Skład dobieramy pod kątem danego meczu i rozwoju zespołu w kontekście kolejnych spotkań - wyjawił trener Jacek Nawrocki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mistrzostwa Europy siatkarek. Osiem spotkań podczas drugiego dnia turnieju (terminarz)

24.08.2019 7:00

Nie dwanaście, jak to miało miejsce podczas pierwszego dnia rywalizacji na mistrzostwach Europy 2019 siatkarek, ale osiem spotkań rozegranych zostanie w drugim dniu trwania turnieju. Polki na zakończenie sobotnich zmagań podejmą Portugalię.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Magdalena Stysiak: to było ustalone z trenerem, rywalki były zaskoczone

24.08.2019 3:41

- To, że nie wyszłam w wyjściowym składzie, było ustalone z trenerem. To był też element dużego zaskoczenia, bo trenera Alessandro Chiappini liczył na to, że wybiegnę na parkiet i miał wszystko dokładnie rozpisane - przyznała Magdalena Stysiak, której wejście na boisko, zapewniło polskim siatkarkom wygraną w drugim secie meczu ze Słowenią w mistrzostwach Europy.

Źródło: sport.onet.pl

Jacek Nawrocki ocenił mecz ze Słowenią

24.08.2019 3:41

- Pierwszy set był bardzo dobry w naszym wykonaniu, a początek drugiego seta to był moment, kiedy prowadziliśmy wyrównaną grę, ale oddaliśmy kilka punktów po błędach technicznych. W trzecim dziewczyny grały doskonale, ale pod koniec został zaburzony rytm przez zmiany, jakich dokonałem - tak Jacek Nawrocki, trener kadry polskich siatkarek, ocenił mecz ze Słowenią (3:0) na inaugurację mistrzostw Europy siatkarek.

Źródło: sport.onet.pl

Joanna Wołosz: niepotrzebnie spanikowałyśmy w końcówce meczu ze Słowenią

24.08.2019 3:41

- Pierwsze trzy mecze chcemy po prostu zagrać na maksa i nie myśleć o niczym innym. Tak, by wszystkie siły rzucić na mecze z Belgią i Włochami - mówiła rozgrywająca reprezentacji Polski Joanna Wołosz. W piątek jej zespół rozpoczął udział w mistrzostwach Europy od zwycięstwa 3:0 nad Słowenią.

Źródło: sport.onet.pl

Natalia Mędrzyk: zagrałyśmy dobry mecz

24.08.2019 3:41

- Były emocje związane z rozgrywaniem meczu przed własną publicznością. Zagrałyśmy jednak dobry mecz, choć w samej końcówce widoczne było rozprężenie w naszej drużynie - mówiła Natalia Mędrzyk, przyjmująca polskiej reprezentacji, po wygranym meczu ze Słowenią (3:0) na inaugurację mistrzostw Europy siatkarek.

Źródło: sport.onet.pl

Mistrzostwa Europy siatkarek: mocny początek Polek

24.08.2019 3:41

Polskie siatkarki od mocnego uderzenia rozpoczęły udział w mistrzostwach Europy. W meczu grupy B, która rywalizuje w łódzkiej Atlas Arenie, Biało-Czerwone wygrały ze Słowenią 3:0 (25:12, 25:22, 25:23).

Źródło: sport.onet.pl

ME w boksie kobiet: pięć Polek z "wolnym losem" w pierwszej rundzie

24.08.2019 3:41

Do pięciu polskich pięściarek uśmiechnęło się szczęście w losowaniu drabinek mistrzostw Europy w Madrycie. "Wolny los" w pierwszej rundzie mają Sandra Drabik (51 kg), Kinga Szlachcic (60 kg), Karolina Koszewska (69 kg), Elżbieta Wójcik (75 kg) i Agata Kaczmarska (81 kg).

Tagi: Europa, Boks
Źródło: sport.onet.pl

Mistrzostwa Europy siatkarek. "Były wystraszone, oczekiwana porażka". Słoweńskie media doceniają klasę Polek

23.08.2019 23:01

Reprezentacja Polski od zwycięstwa ze Słowenią (3:0) rozpoczęła zmagania na mistrzostwach Europy 2019. Zobacz, co o meczu w Łodzi piszą media w Słowenii.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami